Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

eliss2
22. únor 2012

@nettaa jj zarizuju si sama, za ty tri roky mam vytipovany pensiony, tady v Tovačove spim protoze kdyz jsem chodivala v tepovce hodinu denne tak se mi tu dobre chodilo kolem rybniku. až žloutkovi vaček tam mam taky ale uplne miniaturni, tim se pry vyzivuje mimčo, tak Tvuj mimik ma vetsi ledničku 😀 😀
@sunnymood ja za pul roku rekonstrukce pribrala 13kg.... 🙄

sunnymood
22. únor 2012

@nettaa když si představím, jak jsem celý rok makala a držela dietu 😀 všechno pryč a pěkně kyneme 😎 čekám 20 kilo nahoru 😀 😎

eliss2
22. únor 2012

@sunnymood tak to j amam limit 11,5 vic nesmim ani deko :D

sunnymood
22. únor 2012

@eliss2 no já čekám podle mámy a tetiček a taky i doktorka říkala, že budu zadržovat vodu..ještě mám těhot.zácpu...takže jsem jak balvan 😀

nettaa
22. únor 2012

@eliss2 Jj v Tovačově je spousta rybníků 🙂
Tak moje mimčo je asi víc hladový, tak potřebuje větší ledničku 😀

nettaa
22. únor 2012

@sunnymood a jak se pozná nebo podle čeho, že budeš zadržovat hodně vody? Jj o zácpě sem taky slyšela, je to nepříjemný. Taky občas mám 😖

eliss2
22. únor 2012

Holky, odchazim od vas.. jdu do skupiny tehulky Baculky nebo XXL nebo jak se jmenujou 😀

nettaa
22. únor 2012

@eliss2 Zapomeň!!! To bych tam pak musela taky 😀

sunnymood
22. únor 2012

@eliss2 kecko jedna... 😉
@nettaa nevím, možná tím myslela, že hned jak začla zácpa, tak jsem začla tloustnout...já zácpu neměla nikdy a najednou tohle ☹ nafouklá, bolest na prsou, nespavost...no - nejkrásnější období 😎

eliss2
22. únor 2012

@nettaa no dobra tak ja tu teda zustanu aby jsi tu nebyla sama :D
@sunnymood hele a zkousela jsi to regulovat pravidelnou stravou? hodne zeleninou? syrovátkou?

sunnymood
22. únor 2012

@eliss2 hele zkoušela jsem vše co se kde radí..nic! ovoce a zeleninu miluji, musli, dzusy..kompoty, susene svestky, merunky...prostě nic...doktorka říká, že je to bohužel normální ale pokud si ještě v klidu dojdu tak mám vydržet 😉

sonicicinka
23. únor 2012

@nettaa Netikuuuu krasna fazolka...🙂)) ta unava v lenost u me presla taky a stale trva i kdyz unava uz je pryc...:D haha...tak uvidime v dalsich mesicich.:D

nettaa
23. únor 2012

@sonicicinka Soniii děkuji 🙂 Tak snad se to zlepší 😉

eliss2
23. únor 2012

Kdepak je Januli??

nettaa
23. únor 2012

@eliss2 to by mě taky zajímalo!!!

eliss2
23. únor 2012

@nettaa jak dneska je?

nettaa
23. únor 2012

@eliss2 dá se, ale pořád sem unavená 😔 Hele když jsi byla taky při prohlídce na prevenčce, tak špinila jsi potom? Mě teda Dr. říkala, že budu, ale štve mě to...!

eliss2
23. únor 2012

@nettaa ja jsem taky porad unavena, pripadam si jak Sipkova Ruzena.. 😠 ... hele nespinila, ja nikdy nespinila, ale vim ze vzdycky mi to rika ze spinit muzu.. jinak hej ja mela pomalu strach aby jsme s pritelem spolu spali, aby se neco nestalo, ale kdyz jsem citila jak do mne mudra stoura, tak asi nejakej sex prcka ohrozit nemuze :D

eliss2
24. únor 2012

no halooo 🙂

januliina
25. únor 2012

Ahoj holky, bohužel mám špatné zprávy. Moje těhu nedopadlo. Mimi se přestalo vyvíjet a na poslední kontrole už nebylo vidět srdíčko. Dr mě poslal na utz a tam pak na kyretáž. Takže na druhý den už bylo po všem. Byli jsme z toho špatní, ale už je to lepší. Snažím se to brát pozitivně. S mimi nebylo asi vše v pořádku a je lepší, že to tak příroda zařídila. Dr v nemocnici mi říkala, že je to dost častá věc a že po první nebo druhé mens se už můžeme začít snažit znova. Tak mi držte pěstičky. 🙂 Přeju vám, ať jste všichni zdraví a já se pak se ozvu. 🙂

sunnymood
25. únor 2012

@januliina držte se a brzy dobré a šťastné zprávy!!! 😉

eliss2
25. únor 2012

@januliina Jani to men mrzi.. ale kdyz to šlo poprve tak aspon viš ze to pujde zas. A muzem to tu prejmenovat na snezazeni tehotneni.. ja jsem ted taky zjsitila ze to je dost caste.. ale jak pises, melo to tak byt a asi s červičkem nebylo neco ok.. tak se budem tesit az z anami prijdes. 🙂

nettaa
25. únor 2012

@januliina Jani, to je mi líto, že to nedopadlo. Ale brzo se jistě zadaří . Budu vám moc moc držet pěstičky!!! Ty se hlavně opatruj a jak to půjde, tak šup na snaženíčko 🙂

januliina
25. únor 2012

Díky holky. Taky se opatrujte a já se pak ozvu. 🙂 Ještě tu přikládám jeden zajímavý článek o rh faktorech. Mě se to taky týká, protože mám 0 negativní a mě teda injekci naštěstí píchli. https://www.modrykonik.cz/fotoblog/misicka455/c...

eliss2
26. únor 2012

Dobré ránko, tak u mne uz jsou nevolnosti tytam, a teda snim na co prijdu.. 😒 nevíte jak to zastavit?

nettaa
27. únor 2012

@eliss2 Ahojky, tak to máš super, že nevolnosti už jsou fuč 😉 Mě je sice líp, ale stále se necítím tak, že bych nevěděla, co sníst dřív. Třeba mám na něco strašnou chuť a když si to dám, tak pak už bych si to nedala a myšlenka na to jídlo mi nedělá dobře... 😖
Ty tvoje chutě nevím jak zkrotit. Pokud se neláduješ jen vším "nezdravím" tak bych to neřešila 😉

nettaa
27. únor 2012

@januliina Jani a jak poznám, jaký mám RH faktor? Já abych pravdu řekla, tak si ani nejsem jistá svou krevní skupinou...mám pocit že jsem A+.... A manžel nevím.. :-/

sunnymood
27. únor 2012

@nettaa krevní skupinu i RH faktor Ti zjistí při krevních testech a pokud bude RH neg. pak ti ještě v 3 TRIM. jednou zkontrolují tvorbu protilátek (budou se tvořit pokud se neshodujete s manželem) a´v tom případě pak po porodu dostaneš injekci, která tu tvorbu protilátek zastaví, aby nebyl problém s druhým těhotenstvím ;) neboj dnes se o tom ví a hlídá se to a pro Tebe to není žádná velká komplikace 😉

nettaa
27. únor 2012

@sunnymood Tak to jsi mě uklidnila 🙂 Děkuji za info 😉

sunnymood
27. únor 2012

@nettaa nemáš vůbec zač...já jsem o tom věděla dlouho, neb sjem od 18ti dávale krev, rozhodně se neboj, tohle se zjištuje standartně, máš to napsané i v průkazce 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru