Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

averena
autor
26. led 2012

@lisounek aha, to se nedivim, že nechceš zakřiknout, ale jen doufej, hlaď pupika a drobkovi pověz, že si se těšila ať tam kouká 9 měsíců pobejt 😉

lisounek
26. led 2012

jj to mu říkám respektive jen opravdu tise doufam, ze ted to bude ok

averena
autor
26. led 2012

teda já to píšu jako rozkaz, ale já si vždycky ty dušičky pozvala a nabídla jsem jim svoji boudičku k bydlení ...... s největší pokorou jaký jsem schopná, protože je jasný, že to není samozřejmost, i když jsem nikdy s tim problémy neměla a asi krom jedný jsem otěhotněla hned napoprvý

averena
autor
26. led 2012

JJ já věřim ,že jsou věci mezi nebem a zemí, do kterých nevidíme, a mají svou hlubokou podstatu, proč se tak děje... ještě jí objevit 🙂

lisounek
26. led 2012

@averena tak to jsi stastnej clovek ja mela takovych problemu, ze toto je pro me jako zazrak a proto doufam, ze az ho uvidim na UTZ tak konecne me to vezme a zacnu 100% verit jinak nevim...

averena
autor
26. led 2012

@lisounek tak ti moc držim palce všude 🙂

nettaa
26. led 2012

@terrik Děkuji za radu 🙂 Jinak sem si našla, že Vincentka ve spreji by měla být ok. Tak si dnes hnedka skočím do lékárny a vezmu ještě i nějaké Ttesty, až si zkontroluju, jestli sílíme 😀

averena
autor
26. led 2012

@nettaa a má vůbec ještě co sílit? Mě přijde ,že ta čárka už silnější být nemůže, aby ti pak nevytekla 😉 🙂 ... leda ,že bys byla hodně čerstvoučká 🙂

nettaa
26. led 2012

@averena Však tys ji neviděla 😀 Ještě nejsou obě stejně silný....Myslím si, že moc delako ještě nejsem...33DC. Tak copak já vím, jestli už je to hodně nebo málo? Tak řekni ty - zkušenější 🙂

augustka
26. led 2012

Ahojka holky, tak co u vás nového?

lisounek
26. led 2012

@nettaa mám to úplně stejne jako ty 33 DC chci taky testovat asi zitra jelikoz taky nebyly uplne stejne silný 😉 jo a MS jsem taktéž měla 25.12. 2012 😀

augustka
26. led 2012

@lisounek @nettaa Taky jsem dnes testovala, abych si byla jistá, čárka byla silnější než kontrolní, tak jsem spokojená 😀 já jsem 37DC 😉

nettaa
26. led 2012

@lisounek Ahojky...no tak to je náhodička 😀
@augustka takže nejsem sama, kdo chce vidět obě čárky stejně silný nebo ještě líp druhou silnější... Tak to sem ráda 🙂 Já testnu zítra ráno, pokud bude čas a nebo až o víkendu 🙂

augustka
26. led 2012

@nettaa Neboj nejsi 😀 Jsem si říkala, když ty testy už mám doma, tak co 😉 Ještě mám jeden a kontrola daleko 😀

nettaa
26. led 2012

@augustka 😀 Jo ty jdeš až toho 13týho, že? No já ještě ani nebyla schopná se objednat...ale jakmile uvidím dvě stejně silný čárky tak volám a objednávám se 🙂

augustka
26. led 2012

@nettaa Já na stejně silné nečekala, jj, jdu až toho 13. tak snad už něco uvidím 😉 a uslyším srdíčko 😉

lisounek
26. led 2012

já mam taky doma jeste 3 testy takze bud zitra nebo vík. uvidim jak mi to nedá 😀 a objednana nejsem mam z toho nervy a nechci tam byt moc brzy.. vzdy me to akorat vykoleji, protoze tam nic neni :(

augustka
26. led 2012

@lisounek Tak ja bych šla klíďo o týden dřív, ale sestra mě objednala takhle, tak to neřeším 😉

averena
autor
26. led 2012

@nettaa 🙂 taky by mi zajímalo co to je 33 DC mě napadá jen jediný zkratka District City 😀 to víš já už su stará a za nás tyhle zkratky nebyly 😎

averena
autor
26. led 2012

Ženy má z vás některá migrény? Mě to dneska chytlo kurnik šopa, musela jsem dát Johanku chrnět a lehnout si k ní aby se jí tady něco nestalo. Moc se jí nechtělo, pak jsem zjistila, že má pryč punčochy a slíká si plenku potvůrka, nakonec teda naštěstí usnula.....

eliskah
27. led 2012

Moc vas vsechny zdravim tak jsem vcera byla na krvi a vysledky budou dnes v 15:00

nettaa
27. led 2012

@averena Ale prosím tě, je ti jen o 6 let víc jak mě, takže zase tak stará nejsi!!! 🙂 DC = den cyklu. A cyklus se počítá od prvního dne, kdy ti začne menstruace...

averena
autor
27. led 2012

Den cyklu super 😉 že se počítá od prvního dne men to vim 🙂

eliskah
27. led 2012

Za 20 minut budu volat.....

eliskah
27. led 2012

Tak jsem tam volala a rekly me ze hodnotu hcg mam 1274,7

augustka
27. led 2012

@eliskah Tak gratuluji 😉

piskott85
29. led 2012

@augustka Ahojík tak jse byla v pátek u mudr a jsem v 7tt jupíííííííííííííííí vše je v pořádku už tam byla i pulzace 😅 takže se nám to povedlo opravdu napoprvé 😀

augustka
29. led 2012

@piskott85 Ahojka, jéééé, tak to gratuluji, já stále musím čekat na potvrzení, ještě dlouhých 14 dní. ☹

nettaa
30. led 2012

@piskott85 Taky gratuluji 🙂

averena
autor
30. led 2012

@piskott85 tak to je paráda 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru