Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

nettaa
30. led 2012

Holky, asi to bude znít jako blbej dotaz...ale jak se mám objednat k Dr.? Nebyla jsem přes rok na preventivce, tak jestli se mám objednat na preventivku a až pak na místě říct, že jsem měla pozitivní TT nebo rovnou říct sestřičce, že se chci objednat na těhotenskou prohlídku? 🙂 Nebo jak to nazvat...na prohlídku pro potvrzení těhotenství? 🙂 Díky za rady, i když si asi některé z vás budou klepak na čelo 😀

averena
autor
30. led 2012

@nettaa Já klepám zásadně jen na vrata 😎 tož řekni, že sis dělala testík a měla si tam dvě čárky a je to 😉 nebo se objednej na preventivku a udělej dochtůrkovi překvápko 😀 Já svýmu dochtůrkovi překvápko udělám. Vždycky jsem tam u něj byla hned při chybění MS a teď tam pudu až tak v 10 týdnu jako, že nic, lehnu mu na postel, že mam asi něco v břiše a ať si to tam objeví sám 😀 😀 Minule jsem mu říkala, že už dítě nechcu, tak bude koukat, že na něj kouká už čtvrtý.......snad tam nebude třeba i pátý, to bych zase koukala já 😀 😀

piskott85
30. led 2012

@averena
@nettaa
@augustka hoky všem vám moc děkuji a augustko je to dlouho to máš pravdu ale neboj to uteče hlavně na to nesmíš myslet....pak musíš dát vědět 😀

nettaa
30. led 2012

@augustka Ahojky, tak sem si dnes konečně volala ke své doktorce a sem objednaná na 21.2. takže ještě později než ty. To bych měla být asi v 8tt. Aspoň už uslyšíme i srdíčko 😉 Takže já za 3 týdny a ty už jen za 2 🙂

augustka
30. led 2012

@piskott85 Jasné, pak vás budu informovat 😉

augustka
30. led 2012

@nettaa No, já bych měla jít v 7+5tt 🙂 No, já v to taky doudám, že ho uslyším, už se těším 🙂

snanok
31. led 2012

Ahoj holky, tak jsem taky našla //...včera 30.1. Termín mi tedy vychází kolem 5.10. K doktorovi se zatím nechystám. Nechám tomu čas. Půjdu tam až tak za měsíc.....A sranda je, že jsem byla minulý týden na prohlídce (preventivka)...

averena
autor
31. led 2012

@snanok tož vítej kluku 😉

eliss2
31. led 2012

Ahoj děvčata :o). Mužu se k Vám také vtírnout? Dvě čárky jsem našla minulé ůterý, jsem 36DC a mám za sebou včera první návštěvu u Mudr. nebot jsem v sobotu trochu krvacela tak si mne radsi pozvala. Všem Vam moc gratuluju

eliss2
31. led 2012

@averena Super přistup.. s dušičkama.. taky to tak vidim. Krásné smýšlení :o)

averena
autor
31. led 2012

@eliss2 jojo je to prostě tak... a kdo to ví, dobře se má 🙂 😎

zoditka
31. led 2012

Ahojky,
jé vy jste tu fajn partička 😎 .... ale téda, vy si tu hezky soukromničíte a já se pak můžu divit, že mi do "TP říjen 2012" nikdo nový nepřichází 😠 😀 . Tož esi možu, hlásím se do klubu, na vytoužené // jsem nevěřícně zírala v sobotu 28.1. 😉

eliss2
1. únor 2012

@zoditka tobude tim že jeste TP nemáme :o)).. leda technicky průkaz od auta :o)

averena
autor
1. únor 2012

@zoditka Tož vitaj děvčico 🙂 príma partička to snad jo, ale holky se tu zatim moc neprojevujou 😉 Ale to bude zdřejmě prvotní ostych 🙂

augustka
1. únor 2012

Ahojka holky, tak jak se dnes máte? Jsem nedočkavá a posouvám očima dny v kalendáři 😀 ať už je toho 13. a já mám klídek 😉

averena
autor
1. únor 2012

@augustka ahoj ženo, to je školení trpělivosti viď? 🙂 však ono to uteče.....ty chodíš do práce?

augustka
1. únor 2012

@averena Ahojka, ale já nesnáším čekání 😀 No to doufám, že to uteče 😀 ne ne, já jsem doma 😉

zoditka
1. únor 2012

@averena No joo, esi se ony nestydí před tebou coby zkušenou maminou 😀 . Koukám že máš taky 2 děti, jak jsou staré / mladé?

@augustka Hehe stejně netrpělivá jak můj chlopek 😀 ... ten by mě hnal k dr. nejraději hned 😝 😀 . Vydrž prťka, vydrž, 13. je tu co by šláp 😉 .
Ale né, vážně, chápu tě, taky budu stresovat 😝 😀 ... mě to spíš asi ještě nějak nedochází, jako že fakt jsem těhotná??? 😅

augustka
1. únor 2012

@zoditka No jo, tak ty už dvě děti máš, moje to bude první, tak jsem dost nedočkavá, ale teď už to je celkem v poho, těším se,no a jen doufám, že bude vše OK 🙂 Nedávno mě pobavil můj kamarád, mu říkám, že jsem těhotná, ale že to nemám potvrzené od doktorky a on mi říká, jak to teda víš, že jsi těhotná 😀

averena
autor
1. únor 2012

@augustka já taky nesnášim čekání, kromě u doktora to mi neva, taky jsem netrpělivá až uvidim piškota na ultrazvuku, ale já se schválně sebemrskám 😀 a snažim se být trpělivá, páč za prvý teď nemám moc čas lítat na gyndu a taky stejnak ještě se mnou nic podnikat nebude.... pak zajdu do cukrošky a pořádně se za tu trpělivost odměnim 😀

averena
autor
1. únor 2012

@zoditka dětem je skoro10 a skoro 2

augustka
1. únor 2012

@averena Ty jo, to je dobrý nápad, se odměnit, to musím doma navrhnout, že jsem statečná 😀 Tak já až půjdu k doktorce, tak budu teoreticky 7+5, tak doufám, že už se mnou něco dělat bude, ne? 😀

averena
autor
1. únor 2012

@augustka no kydne ti na pupika gel a pojezdí ti po něm 🙂 a řekne ,že máš přijít za měsíc 😀 nebo kdy, nevim jak to u vás chodí 😉

averena
autor
1. únor 2012

@augustka taky nabíraj krev na Hiv a podobné báječné nemoci a cca ve 14 týdnu krev na vrozený vady, ale to je takový nespolehlivý páč to někdy vyjde že to je pozitivní a pak když ti radši vemou plodovku tak je to úplně v poho 🙂

augustka
1. únor 2012

@averena No to já taky nevím, jak to u nás chodí 😀 Pak tě budu informovat 😀

augustka
1. únor 2012

@averena tak krev mi neva, sosají mě docela často 😀 Jj, tak to měla i ségra, hnali ji na plodovku a vše OK 😉

averena
autor
1. únor 2012

@augustka jo to mi bude zajímat, třeba náš dochtor je tak pečlivej, že dělá ultrazvuk pokaždý když dojdeš a přitom píšou, že hrazený pojišťovnou nebo doporučený, nevim přesně jsou asi 3. tak i proto chci jít dýl, aby tam tomu dítěti mýmu nepálil těch vln tolik

augustka
1. únor 2012

@averena no, to ja vím, ale tak chci mít teď nějakou jistotu, že je to na tom spravném místě 🙂 Je to první, tak jsem taková vyjukaná 😉

zoditka
1. únor 2012

@augustka No dyť jsem si dělala srandu, já budu taky plašit a stresovat, nic se neboj, ono to přijde až mi dojde, že teda fakt těhu jsem 😀 . A vůbec mi neva, že doma 2 děti mám, myslím že stresovat budu stejně jako u prvního 😝 😀 . Jsem prostě plašan od přírody 😅 . A navíc k nám nechodí miminka "na povel", první 2 máme doslova vymodlený a vybojovaný, tak o to ten strach je vždycky ještě větší, no 😖.
Kamarád je teda dobrej 😀 😀 😀

@averena Jé, to budeš mít super pomocníka 😎 ! No jo, s časem na tom budem podobně, si neumím představit lítat na gyndu s našima dvouma zbojníkama 😲 . No nějak to zvládnem, musíme.
Taky chci být trpělivá, chtěla bych jít na gyndu až tak za 3 týdny, no uvidíme, manžel se už nemůže dočkat, až nám to dr. potvrdí, tož nevím, jestli mu nepodlehnu a nepůjdu fakt příští týden
😝 .

averena
autor
1. únor 2012

@augustka to je jasný, že si vykukaná to naprosto chápu 😉 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru