Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

eliss2
1. únor 2012

@averena to máš pravdu.. naše mudr divně kouká :D..

averena
autor
1. únor 2012

Muj Mudr, divně nekouká, ale když šlo, ty víš o co, tak měl prapodivný řeči, ale to se jim musí odpustit, páč je to učí na těch jejich universitách...

averena
autor
1. únor 2012

eliss2 to se teď ještě chci než narostu infiltrovat do naší porodnice fotit miminka, ale tak jako hezky nápaditě , tak doufám, že tam u mě ztratí mudr. slovo 🙂

eliss2
1. únor 2012

@averena stejne jsou dobry že si to vsechno pamatujou co do nich tlačej.. :o)..

januliina
1. únor 2012

Holky díky za podporu. Byla jsem z toho trochu vyjukaná. Ptala jsem se na to holek v otázkách a několik mi jich odpovědělo, že to měly taky tak kvůli posunuté ovulaci. Takže už jsem klidnější.

eliss2
1. únor 2012

@averena joo tak proto o nem mluvis jen hezky? :D.. tak to určite nekdo ocení a třeba i zhodnotí :o)).. bejt blíže tak se taky nechám ofotit.. jen se obávám že za pár měsíců se Ti nevejdu do záběru :D... leda že by jsi měla fotoaparát na panoramatickou fotografii :D

averena
autor
1. únor 2012

eliss2 to teda jo , klobouk dolu. Já jsem ráda, že si pamatuju co sem měla k obědu 😠

averena
autor
1. únor 2012

@eliss2 to se neboj leda bys byla obryně a to určo nejsi 😉

eliss2
1. únor 2012

@januliina jj Jani, nic si z toho nedelej, stejen to nezměni ani mudr, ani forum, dulezite je jak to citis, a jestli citis ze tam je, tak tam je a pekne se postupne ukáže v celé své kráse.. nemůžeme po těch našich váčcích chtít aby klíčili jak obilí na velikonoce v kvetináči :o).. jen at se pěkně na ten vývoj připravý.. teda mne uz i tak to prijde rychlé.. dám sem odkaz na jedno vieiko

januliina
1. únor 2012

@eliss2 na mě teda taky pěkně divně koukali, jak jsem došla poprvé. A sestra mě hned po příchodu strašila. 😀 Jak jsem jí řekla, že jsem místo mens jen dva dny špinila...tak hned opáčila, že to není vůbec dobré a že to může být potrat nebo mimoděložní těhu...tak to ti pak u těch kontrol moc nepřidá. Když ti pak doktor ještě řekne, že mimi je jakési prťavé. 😝

eliss2
1. únor 2012

@averena mám zatím naivní predstavu a věřím v to že udrzim jidlo a pohyb v ramci mezi abych neměla metrák..zatim jim pravidelne podle predpisu.. a troufam si jen na rychloprochazky.. tak uvidim jaka bude realita :D.. snazim se Vikouškovi dát k jidlu jen to nejlepsi :D (aby nebyl zavislej na čokolade jako ja haha)

eliss2
1. únor 2012

tady je video, holky pokud se vam jako to prvni zobrazi uz velke mimi, dejte obnovit stranku dokud vam tam nenabehne 1-9 týden

http://acisej-mimi.blog.cz/0805/embrio

averena
autor
1. únor 2012

@eliss2 tož se nech překvapit ,co to s tebou udělá, já mám asi jasno, páč každý mý těhu je stejný, teda jen ty záda se horší, ale to si nechci říkat.....abych nepodporovala špatný myšlenky. Ty už koukám máš v pohlaví jasno 🙂 nebo je to zatim pracovní název? 😀

januliina
1. únor 2012

holky, vy už tloustnete??? tak brzo? Já pomalu ani nevím, že jsem těhu. Jen mě různě polechtává a pobolívá v podbřišku. Jinak zatím žádné příznaky. Špatně mi taky zatím není, ale četla jsem, že to přijde třeba až po 7tt. Vlastně dnes se mi zdálo, že mi vyrostl špek na břuchu, takový blemcavý. 😝 😀

averena
autor
1. únor 2012

@eliss2 to video je dobrý, už jsem koukala dřív

averena
autor
1. únor 2012

@januliina ale ne, jen imaginárně vidíme do budoucna 🙂 já začínám obvykle přibírat tak kolem 4. měsíce

eliss2
1. únor 2012

@averena Pracovní název :o)) máme jmeno jen pro holku Viktorku, a chlapečka nemame tak je pracovně Vikouš :D

averena
autor
1. únor 2012

@januliina nesmysl 😀 to sis asi dala víc papu ne? 😉

averena
autor
1. únor 2012

@eliss2 to mám taky najetý 😀 je to legrace, čék by řek, ta už to má jako rutinu to těhu a jakmile jsem objevila dvě čáriny, hned jsem šla sjíždět, vývoje, porody a podobné stránky jak tele 😀

eliss2
1. únor 2012

@januliina jj jsem takové vědmy :D.. já jsem pribrala hodně v loni v druhem pololeti, rekonstruovali jsem a ja byla trošku na nerv.. a tak bych to ted chtela nejak drzet pod kontrolou, hlavne proto aby nam to pak pekne slo na porodnim sale a byl to jeden koncert :D.. jinak mne teda bolej prsa (do ted jsem nevedela co to je) a špatne mi teda i je, ale neblinkam :D

januliina
1. únor 2012

@averena nejspíš jo...dělám ve školce a naše paní kuchařka skvěle vaří. Dnes byly šulánky s mákem. 😀

eliss2
1. únor 2012

@averena to men zasobuje sestra.. myslim ze chvili mi začne posilat porody :DD.. ma tri deti tak to se mnou proziva :D

averena
autor
1. únor 2012

@eliss2 Hale Veru a máš už teď nějakej pocit, jako kdo se ti tam usídlil? Já jsem totiž zatim samá holka, já kluky neumim a i když s tim bojuju, tak jsem prostě na ty holčísky, ale mám trochu pocit, že by to byl klučís, tak jsem přezvědavá co se z tý ještěrky vyklube 😉

januliina
1. únor 2012

Holky, koukám, že už jste zasloužilé matky. Moje je to první, tak jsem taková poseroutka. 😎

averena
autor
1. únor 2012

@januliina ježišmajdal šulánky to je kouzelný co to je? 😀

eliss2
1. únor 2012

@averena No právě že mám pocit Veru že tam je kluk...nevim proč, něco mi to řííkáá asi vesmíír napovídáá 🙂

averena
autor
1. únor 2012

@januliina všechny jsme poseroutky nemysli si, každá má trochu obavy, jak to dopadne 😉

eliss2
1. únor 2012

@januliina néé jáá neee.. ja jsem prvnička :D

januliina
1. únor 2012

@averena bramborové noky s mákem a polité máslem a k tomu rybí polívčičku. Lahoda...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru