Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

averena
autor
1. únor 2012

@eliss2 já měla taky pocit při Johy ,že možná kluk, ale to asi tim, jak mám touhu po těch holčískách tak jsem si chtěla podvědomě třeba urovnat to vědomí, jako aby to pak třeba klučíkovi nebylo líto, dyk to všechno ty dušičky ví, tak si říkám ,jak by se asi cítil chudík, kdyby cítil, jak to tam mam s těma holkama. Muž už si taky pomejšlel na kluka páč sme to furt řešili a nakonec je z Johy úplně, nebojim se to říct naplno posranej 😀

januliina
1. únor 2012

@eliss2 aha...tak to jsem se zmýlila. Přijdeš mi taková znalá. 😀 Asi máš už hodně probrouzdáno, jak je vidět. 😀

helcas
1. únor 2012

ahoj, uz jsem taky psala do jinych diskuzi, ale maminky bud uz tri deti mely nebo byly v jine fazi ocekavani...ja objevila 2 carky 21.1., posledni MS 17.12., ale ovulaci mam tak o 10 dni pozdeji, nez je bezne... takze porad zvazuju, jestli jit k dr., uz zitra, nebo az pristi tyden...kdy jste sly vy? co a kdy bylo videt?

averena
autor
1. únor 2012

@januliina jé tak to byste mě neuctili 😉 ale co, já to nevařim, třeba bych si tak pošmákla až by mi šla z huby pěna 😅

averena
autor
1. únor 2012

@helcas Já ještě nešla a chci poškádlit našeho mudr, tak dlouho ještě nepudu 🙂

eliss2
1. únor 2012

@averena Hahaha tak to mam uplne stejne.. bojim se aby kdyz to bude kluči a budem o nem porad mluvit jako o holčičce, aby pak nebyl na kluky :D.. i kdyz ja proti tomu nic nemam,ale.. :D.. uvidime.. pravda je takova ze men to je uplně jedno jestli holka nebo klu, asi je to fuk :o).. hlavne, viis co 🙂

averena
autor
1. únor 2012

Hurááááá třikrát Huráááá do dneška tady nebyl skoro žádnej komunikační proces, teda dle mého gusta, tak se to tu pěkně rozjíždí 🙂

eliss2
1. únor 2012

@januliina tři mesice se snazime tak uz jsem neco pročetla, a sledovala holky kterym se to uz povedlo..byla jsme jen smirak, ted i pisu..

helcas
1. únor 2012

@averena ja se k mudr. bojim, co mi rekne...mam po dvou sekcich a od te druhe je to jen 16mesicu....tzn. vekovy rozdil zase kol. 2 let.. 2 deti byly planovane, tohle neee 🙂

averena
autor
1. únor 2012

@eliss2 Jasně, hlavně vim co 😉

eliss2
1. únor 2012

@averena zas budu zavisla a nebudu mit hotovo co mam mit :DDD

januliina
1. únor 2012

@helcas Ahojky. Psala jsem holkám před chvílí moje strasti u gyn. Já měla poslední mens 23.12. a na nátlak blízkého okolí jsem šla na gyn týden po vynechané mens. tj. 25.1.. Gynekolog na mě koukal jako bych spadla z višně, že prý jdu moc brzy. Na vnitřním utz bylo vidět bílé kolečko-gastační váček. Dnes jsem byla na druhé kontrole a byla vidět bublinka. Podle výpočtu bych měla být 5+něco, ale na utz se ještě stáří neukázalo (to se ukazuje od 5.tt), takže mimi je asi trochu mladší. Já bych asi ještě týden počkala, být tebou. Za ty nervy to moc nestojí. 😝

averena
autor
1. únor 2012

Tak a došlo na nejhorší....začínám nestíhat 😀

averena
autor
1. únor 2012

@helcas aha 😨 tak snad bude hodná 😉 a neváhali jste ani chvilku nebo jste plánovali třetí?

januliina
1. únor 2012

@averena zkus to třeba doma...hlavně pro děcka je to delikatesa 😀

eliss2
1. únor 2012

@averena no ja uz jsem taky mimo :D.. jdu psat reporty nebo dostanu vypoved driv nez materskou :D

januliina
1. únor 2012

@averena taky nestíhám.... 😝 Ale aspoň tu není mrtvolno. 😀

helcas
1. únor 2012

@januliina no ja mam taky takovou zkusenost..u minulych tehotenstvi..kvuli te posunute ovulaci..a cele tehotenstvi jsem se porad s nekym dohadovala, jak je miminko vlastne stare - v podstate je to dost nepodstatne, ale v nekterych situacich to podstatne je a to dost - napr.. mi spatne vysly triple testy a podruhe se upravilo stari teh. a vyslo to ok..nebo pak pri predcasnem porodu... ja tam sla vzdycky taky tak tyden po testu a bylo to brzy..ale uz si bohuzel nepamatuju, kdy jsem tam sla znovu a uz bylo videt srdicko... ted mam 12 dni od testu..

averena
autor
1. únor 2012

@januliina mý dceři něco podobnýho vaří babi takže nemusim 😉

januliina
1. únor 2012

@eliss2 to se někdo má...pracovat po nocích. 😝 To ti teda nezávidím. Tak ať to máš brzo hotové a můžeš jít co nejdřív spat. Já jsem poslední týden úplný ospalec.

helcas
1. únor 2012

@averena planovali jsme treti, ale tak za 3 roky 🙂 ale nevahali jsme ani minutu, oba jsme radi, ja jen prvni den byla na nervy a musela jsem si v hlave vsechno srovnat, popremyslet o tom, jak budeme nase deti vozit - mame male auto ..a tak 🙂 ale spis doufam, ze vsechno bude tentokrat ok a ty dva rezy na deloze tehotenstvi vydrzi

januliina
1. únor 2012

@helcas já bych počkala tak týden asi. Kámoška mi říkala, že ona to měla taky posunuté, ale doktor jí pak o týden posunul termín mens a pak už to vycházelo krásně.

helcas
1. únor 2012

@januliina asi pockam...jinak me doktorka termin prave nikdy neupravila, protoze rikala, ze jak je ten rozdil do 10ti dnu, tak se to nechava..ale tech 10dnu je nekdy dost podstatny rozdil

januliina
1. únor 2012

@helcas nebo si zavolej doktorovi a zeptej se, kdy máš dojít. Nevím, jestli u tebe se to brát jako riziko, když jsi po dvou císařích.

helcas
1. únor 2012

@januliina rizikove teh to asi bude, ale riziko ted v pocatku snad neni zadne, to spis az s rostoucim brichem, kontrakcema a tak

helcas
1. únor 2012

ja jsem taaak netrpeliva, uz chci na ultrazvuku neco videt..je to vzdycky hrozne cekani do toho prvniho ultrazvuku..pak ten cely prvni trimestr se taky tahne, ale pak uz to tak nejak leti a tahne se zas ten konec (pokud si to tedy miminko neurychli predcasnym prichodem na svet 🙂)

averena
autor
1. únor 2012

@helcas Nic ty se Helčo nebuj, páč myšlenky jsou silný a šitíčko na děloze určo taky 🙂

januliina
1. únor 2012

jj, asi. A taky záleží na doktoru. Podle toho co jsem četla na diskuzích, tak některé těhu jdou na první prohlídku až v 13tt a někdo skoro hned, jak mu vynechá mens. Mě si třeba doktor zve každý týden na prohlídku. Některá jde až za 3týdny. Je to různé.

averena
autor
1. únor 2012

@januliina a někdo se zve sám 😉 a někdo přijde v sedmym ,že ho bolí břicho a mudra mu řekne že tam má dítě to je taky hustý, to se stalo u nás v městě 😀

helcas
1. únor 2012

@averena myšlenky jsou opravdu silný... dodnes jsme přesvědčení, že minulé těhotenství skončilo předčasněě jen kvůli nervům ze špatného triplu (už ho nechciiii!!), vyšetřením na genetice, čekání na výsledky...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru