Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

averena
autor
5. únor 2012

@eliss2 objednat se chci 21. února tak myslim, že mi objedná tak konec února začátek března, pokud se teda nezeptá proč tam chci 🙂 to by mi asi objednala skorohned 😉

januliina
5. únor 2012

Ahoj holky, tady se to ale pěkně rozmnožuje. 😀 Jak se máte takhle v neděli?

januliina
5. únor 2012

@averena Ty jooo, to už bude na utz hotové mimi. 😵

januliina
5. únor 2012

@eliss2 Já jdu zas teď ve středu. Jestli mi zas řekne, že je to nějaké mrňavé, tak se asi picnu...

eliss2
5. únor 2012

@averena no ja to nevydrzela do 27. a dnes jsem se preobjednala na 20.2 :o),, mame on-line obednavani prez internet tak vidim kd yma volno a kdy ne.tak doufam ze Ti to 21. vyjde a budem porovnavat odjmy :o)

eliss2
5. únor 2012

@januliina hele on ten Tvuj mudr nevi co roupama delat? 🙂.. ale je dobre ze ma takovu peči, tak aspon uvidim jak je na tom muj pida ted. Vis asi kdy došlo u va ko pčeti?

eficka
5. únor 2012

Ahoj holky taky se opet po skoro 5 letech přidávám k dvěma čárkám... 🙂 našla jsem je na začátku ledna a ted uz jsem skoro v 11 tt... 😎 !ten čas neuvěřitelně letííí...

eliss2
5. únor 2012

@eficka Ahojky, jee tak to mas naskok! to uz mas to tapani z vetsi časti za sebou :o)

eficka
5. únor 2012

jj..už to mám za sebou..u mě je to celé nějaké najednou rychle 😀 ted me 21,2 čeká ten detailní ultrazvuk na různé vrozené vady(u nas cena 700kc,u vás taky?)tak jsem zvedava ...5 let zpet mi nic takoveho nanabizeli.. 😠 a vy jste teprve u testiku jak jsem pochopila?jeste ani jedna nasteva u doktora?

januliina
5. únor 2012

@eliss2 to nevím. Asi mezi 6-15.1. těžko říct. 😀

januliina
5. únor 2012

@eficka Vítám tě tu. 🙂 Já už měla dvě návštěvy a ve st třetí. 🙂

eliss2
5. únor 2012

@eficka jj vetsina se tu pohybujem kolem 6tt, tak ze ame vse jeste pred sebou, cenu toho velkeho nevim, jest ejsem nezjistovala

eliss2
5. únor 2012

@januliina ja si merila BT, abych vedela jestli vubec mam ovulaci, tak ze vim ze byla 14.1.

januliina
5. únor 2012

@eliss2 Já si nic neměřila. HA jsem vysadila v září a pak jsme tomu nechávali volný průběh. 🙂

eliss2
5. únor 2012

@januliina jj ja taky koncem zari, ale mela jsem dost rozhozenej cyklus, pritel jezdi kamonem furt pryč, a nekde holky psaly, ze treba rok nemohly otehotnet, aze po roce zjistily teprve ze nemaji ovul azačly to resit tak jsem to chtela jen tak zjistit. Prvni mesic mereny a slo to.

januliina
5. únor 2012

@eliss2 Ale pamatuju si, že jsem byla na školení 16 a 17.1. a bylo mi furt divně horko, jak při teplotě a píchalo mě pod žebrem furt a měla jsem pocit, že to každou chvílu dostanu. Jak jsem dojela domů, tak jsem si hned dělala test a už tam byl duch (po limitu). Tak nevím, od kdy jde vidět duch...neví někdo?

augustka
5. únor 2012

@januliina Já jsem taky prvního ducha viděla po limitu cca po pěti minutách 😉

januliina
5. únor 2012

@eliss2 JJ, hlavně po vysazení HA jsou různé problémy. Můj doktor mě před tím varoval, on moc HA neschvaluje. Kámoška si loni zlomila nohu, vysadila, v pohodě. V říjnu si pak řekli s přítelem , že se pokusí o mimi, vysadila HA a mens nikde. Ještě teď chodí na vyvolávačky a první mens dostala až v lednu. 😝 Je to svinstvo.

januliina
5. únor 2012

@augustka To já ještě dýl. Test byl negativní, ale pak mi to nedalo a asi po půl hodině jsem se na něj šla mrknout znova a byl tam. 🙂)) Pak čárky sílili a první , stejně tlustá čárka jako kontr. byla až po vynechání mens.

eficka
5. únor 2012

Děkuji Januliine za uvitacku..a ty jsi tedy v kterem tydnu?...

januliina
5. únor 2012

@eficka Právě nevím. Podle poslední mens. teď 6tt+2, ale bude to asi míň. tak o týden. Na utz byla totiž zatím jen malinká bublinka a dr říkal, že to neodpovídá 5tt+něco(to jsem tam zrovna byla na kontrole)

eliss2
5. únor 2012

@januliina no je to s tou HA dost individualni. mam kamošku, co vysadila HA, dostala MS, skončilo ji MS a hned na to vlitli a bylo to tam :o).. no a nekde fatk rok trva nez se to srovna, ja prvni cyklus 38 dni, druhej 48, a pak jsem začla pit kontryhel, a celkem se to srovnalo.. tak to jsi dal nez ja ja si to prepočitavala a jem 5tt+5 dnes

eficka
5. únor 2012
eficka
5. únor 2012

@januliina takze uplny pidizvíik... 🙂 a trapí te nevolnosti?

januliina
5. únor 2012

@eficka Naštěstí zatím ne.Jen občas se mi udělá šoufl, ale za chvilku to přejde. 🙂 A tebe?

eficka
5. únor 2012

@januliina na to ze je to 11 tt tak jeste ano...dopoledna jsem superkralovna a je mi celkem fajn ..od 12,00h do vecera je mi zle..hrozne zle...poprosila jsem uz gynekologa o cipky na nevolnost a do toho beru Emisan coz je na prirodni bazi proti nevolnostem abych mohla alespon trochu fungovat 😎

januliina
5. únor 2012

@eficka Ty jo...a kdy ti začaly ty nevolnosti? A u toho chodíš normálně do práce nebo jsi na nemocenské?

averena
autor
5. únor 2012

@januliina jj to uz bude víc než veverka 😀

averena
autor
5. únor 2012

@eliss2 no 21. teprva budu volat, tak nevim na kdy bude mít volno....

eficka
5. únor 2012

@januliina no me uz zaclo byt spatne nekdy kolem vanoc...takze cca 7-8 tt..ale myslela jsem si ze to tam z toho prezirani (vanoce...pro me svatky přežírání) 😀 ale jeste to nebylo tak hrozne..pak byl silvest a to uz jsem nepila jelikoz jsem se na to necitila..a mezi Vanocemi a Slilvestrem jsem spala snad porad a rikala si ze po Novem roce zajdu k doktorce jestli nemam neco ze žaludkem.. 😕 a pak mi make up zacal delat fleky na obliceji a pak uz mi zvedavost nedala a na popud kamaradky jsem si koupila test a tak to dopadlo.. 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru