Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

eliss2
13. únor 2012

@augustka to ja az budu mit fotečku se srdičkem tak budu taky klidnejsi 🙂

@sunnymood vidiš a pritom B by melo byto prave na hojeni.

augustka
13. únor 2012

@eliss2 tak to chápu 😉

sunnymood
14. únor 2012

@eliss2 no Bčko je pro mě zlo achich..tak nejen pupínky, ale dnes jsem se probudila a na rtu dva opary 😒 děsný tohle...ale byla jsem dnes na krevnich testech, tak si budu mackat palečky, to je to hlavní! Krásný den všem!!! 😀

eliss2
14. únor 2012

Ahoj maminy.. jakto ze tu je ticho? ja vstavala v 4:20 a uz jsem polomrtva.. ranni porada byla vyzivna a ted s chuti do prace.. kde lezite?

sunnymood
14. únor 2012

@eliss2 😀 já dnes také vstávala brzy...ranní hladovění a odběry, pak se nacpala k prasknutí a teď se tu pokouším tvořit nějaké hodnoty...ale asi mám krev jen v žaludku 😎

averena
autor
14. únor 2012

Ahoj ženy hlásím se po víkendu. Včíra jsem celej den proležela, bolely mě klouby a hlava děs běs, chytla jsem to asi od manžela. Tak doufám, že to nevlezlo na mimi... 😖

averena
autor
14. únor 2012

@eliss2 teda takhle brzo vstávat to by mě zabilo, jsi chudička 😉

averena
autor
14. únor 2012

@augustka holka teda ty se po těch doktorech nalítáš.... to přibereš za celý těhu sotva 8 kil 😀

nettaa
14. únor 2012

čauky děvčata 🙂 Já včera dolezla z práce, udělala něco k snědku a pak sem ležela u TV a ani se nehla. Usnula sem asi kolem půl 9 večer a ráno skoro o půl 7 z postele se mi vůbec nechtělo...je to normální? Žaludek mám jako na vodě, každý 2 h musím do sebe něco nacpat, ptž. jakmile ne, tak je mi špatně a do toho mě ještě pobolívá hlavička....ach já chudáček. Dnes se mi manžel ráno smál, že vypadám po tom 10ti hodinovým spánku nějaká přepadlá.
Jak vy se cítíte v tom "jiným" stavu? 😀

augustka
14. únor 2012

@averena No, už teď jsem zhubla 😀 Já mám z domova zakázáno chodit někam pěšky, musím jezdit autem, co kdybych někde spadla 😀 Tak vůbec by mi nevadilo, kdybych moc nepřibrala, už teď mám dost 😠

averena
autor
14. únor 2012

@januliina @ellis2 jé holky cvičení o tom mi povídejte, já se snažim chodit na Pilátes kvůli těm mejm zádům nešťastnejm, protože bych nerada zažila konec těhu jako minule. Tak se teda snažim, ale bohužel se každej den taky nedonutim. Teď jsem začala nový cvíčo sm system se to menuje je to cvičení s lanem ,tak do toho vkládám velké naděje, vymyslel to nějakej českej doktor a rozvíjí tu metodu už asi 30 let.
Jinak ellis2 jestli ti je pořád blbě a moc toho nenajíš tak něco určo i zhubneš 😎 já teda nevim jak to dělám, ale jak začnu bejt těhu a to mi nejni zle ,tak hned shodim 2-3 kila. Při Lin jsem nabrala 12, při Lucce 10 ale ta šla ve 36.týdnu a při Johy jen 8. Takže teď počítám to bude tak 7kg 😀

sunnymood
14. únor 2012

@nettaa chuděro...neboj, já jsem hlavně na začátku taky pořád spala a byla unavená jak kdybych pařila celé noci...teď už se to lepší..teď většinou usínám okolo 11 a vstávám v půl 8..ale vypadám jak kdybych spala asi dvě hodiny... 😀 do toho se mi leží dost špatně, pořád mě něco budí - tu bolest na prsou, žaludek, tlačí mě klouby, nebo něco svědí 😀 děsný, přítel se mi směje že jsem vrtělka 😉
jinak hlava mě dnes opět bolí, včera jsem nevydžela a vzala nějaký rozpustný acylpirin, až zpětně jsem se dočetla, že se může brát jen na doporučení, tak snad jsem nic nevyvedla..ale každopádně stejně nezabral ..

averena
autor
14. únor 2012

@nettaa ahoj, tak já ani nevim ,že těhu jsem, ale mě to čeká spíš až ke konci se zádama, pokud se teda neumoudří 😉

averena
autor
14. únor 2012

@augustka tak budeš muset chodit doma kolem dokola něčeho a nachodit si doma 😀

averena
autor
14. únor 2012

@sunnymood no já myslim, že když jeden tak se nic nestane, ale paralen kdyžtak můžeš. Mě když při minulym bolelo v krku tak to bylo docela peklo ,protože fakt nemůžeš pozřít nic, takže jsem měla jen nějaký cucací prášky co jsem mohla , ale teda nebyly mi nic platný, musela jsem to přetrpět ☹

averena
autor
14. únor 2012

@sunnymood ty máš nějaký problémy se srážlivostí?

sunnymood
14. únor 2012

@averena no mám vlastně trombofílii...ale spíš je to tím, že jsem nevěděla zda paralen či acylpirin, někde na netu psali že paralaen až 2 a 3 trim. tak jsem vzala acylpirin, ale tenhle je nějaký effervescens, (asi něco extra 😀 ) ale v letáku mají jen na doporučení...tak ho raději dnes brát už nebudu 😉

averena
autor
14. únor 2012

@sunnymood a máš nějaký větší riziko nebo je to dobře ohlídatelný a nemusíš mít obavy...

eliss2
14. únor 2012

@sunnymood tak ja taky budu mačkat a drzet at ti to dopadne co nejlepe. A mne mudra rikala ze kdyby nejaka horecka nebo neco tam mam brat paralen.

@averena taky mne to rano zabilo :D.. koukej lezet lecit se a nic nedelat! Ma idelani predstava o nabrani vahy je 4 kg :o).. neco malinko dolu uz slo, ale jen co citim na kalhotech.. jinak musim začit taky s pilates. To sm delas doma? s lany? svazuješ manzela? :D

@nettaa uplne presne to same jsem měla minulý týden.. cpala jsem pomálu a pokouskách a kdyz jsem to nezvladla, tak mi bylo silene zle... vydrz, treba to taky odezni, mne uz je tenhle tyden o poznani lepe.

averena
autor
14. únor 2012

eliss2 no zní to dobře viď jako sadomaso 🙂) ne to je nějaký cvičení na páteř a tak...ale má vynikající výsledky, když s teda cvičí denně... no nebuj moc toho nedělam a le od dneška už zas hlídám malou Lindu ,tak jsem ráda že mě to nejhorší postihlo včíra když tu ještě nebyla
A pilates už si někde cvičila?

eliss2
14. únor 2012

@averena jj chodila jsem na něj v Praze asi rok a pak i chvili tady v PE. tak nějake zaklady mam, sic ejsem byla rozmazlena tim z enas lektorka porad hlidal ajestli nedelame neco spatne, ale snad to zvladnu, jenze ja jak lehnu hned spim :D

averena
autor
14. únor 2012

@eliss2 tak to je dobře, páč my tu měli i lidi co z pilátes od jiný přešli k tý naší páč je moc nehlídala aby zatahovali břicho a takový ty ostatní věci co se mají u toho hlídat 🙂
To víš když ty přijdeš odpo z práce domu utahaná tak se nedivim ,že se ti nechce cvičit já většinou cvičim dopo, když si holky hrajou a hlavně nechodim do práce takže moc unavená nejsem

sunnymood
14. únor 2012

@eliss2 no nemyslím, že je to nějak važné..klasika každých 6 týdnů chodit nakrev a kontrolovat v trombocentrum, jinak zatím vše v pořádku, takže nejspíš až po porodu do sebe budu píchat heparinové injekce celé šestinedělí..ale když o tom ví lékař, tak to hlídá..jinak prý to máme v sobě skoro polovina populace, jen to nevíme, protože se to zjistí jen genet.testama 🙂 tak děkuji příště si vezmu paralen, spíš mě děsí, že jsou všichni v práci kolem nemocní tak snad to nechytnu také ☹

eliss2
14. únor 2012

@sunnymood Nechytneeš :o)

tak devcata venku je jen -5 tak pěkně vyvenčit!!.. teda kromně těch nemocných :o)

nettaa
14. únor 2012

@sunnymood Vidím, taky to nemáš jednoduchý 😀 Snad už mi bude jen a jen líp...a tobě taky samozřejmě přeju, ať je ti jen dobře 😉
@eliss2 Ale ty jsi i zvracela, že? To mě zatím nepostihlo, ale kdybych nejedla tak často, tak by to bylo rozhodně horší.
Sem si koupila dnes heřmánkovej čaj, tak budu už ho tu v práci puju. Snad pomůže 🙂
V 16h končím, tak se porojdu aspoň na tramvaj. Dnes ráno sme s mužem sprintovali, aby nám neujela 😀

sunnymood
14. únor 2012

holky mě honí mlsná pořád 😀 k obědu jsem si dala čočku, pak spláskala ovocné karamely a teď dlabu sušené švestky ...tak snad mi večer nebude těžko a budem moci jít někam na véču 😀 jsem pozvaná přítelem, tak jen neusnout 😉

eliss2
14. únor 2012

@nettaa nene, ja nezvracela, jen mi bylo desne blbe.. vubec n anic chut, jidlo fakt en mechanicky..uff, jeste ze uz to mam za sebou :o)... doufam. tak to já tramvaje nikdy nedobihala, počkal ajsem si na dalsi :o)

eliss2
14. únor 2012

@sunnymood ooo Valentýýn jooo :o))..to ja mam přitele pryč.. do pátka.. pro zmenu 😒 ..t ak ze jdu na Valentynskou prochajdu se psem a s Vikoušem :o) a k večeri si udelam salat a lososa.

sunnymood
14. únor 2012

@eliss2 no spíš jsme dlouho nikde spolu nebyli večer...jak teď pořád spím 😀 tak mě chce někam vytáhnout...asi revanž, že jsem ho vzala o víkendu na prodloužený víkend do J.Hradce 🙂 ...
tak procházka je také fajn, pokud nebude večer příliš zima, tak se taky ráda projdu - sice městem, ale alespoň něco 😀 ale zase si to spolu užijete od pátku ;) já byla sama celý minulý týden a pak to stálo za to 😀

eliss2
14. únor 2012

@sunnymood to u nas se to uziva o vikendu praci.. je kazdy tyden pryč, jsem zvedava jak to budu davat az bude prcek na svete. tak si to pekne uzite a dej si neco dobroučkeho

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru