Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

averena
autor
25. led 2012

Píšu si 😎 díkec

averena
autor
25. led 2012

ježišmajdal kam ste se mi ztratily???? 😅

terrik
25. led 2012

@eliskah je tedˇkoukám, že tam je tabulka i pro dvojčata, ale stejně ty rozmezí jsou hrozně veliký. moje gyndr například při první kontrole krev ani nebere, pouze UTZ. Ale Ty jdeš vlastně speciálně na krev, asi je důležitý hlavně to, jak hcg stoupá..

averena
autor
25. led 2012

Ty ole!!! já jsem ale fakt někdy úl 😀 😀 😀 dyk já sem tady na novej stránce sama!!! Je totok možné vůbec? Ještě že nejsem takhle bubá na všechno 😅

terrik
25. led 2012

@averena 😀 😀

eliskah
25. led 2012

@terrik ja mam jit na ultrazvuk mesic po ivf ale do 14 dnu jsem mela prijit na krev

averena
autor
25. led 2012

@terrik jo počkej ženo to jako že si to musim takhle napsat sama jo? já myslila, že kliknu na to jméno někde, když ho chci vložit a ono si to musim napsat sama 😖 😀

averena
autor
25. led 2012

No nejsem já roztomilá??? 😉 Proto si mi taky ty moji všichni mužský asi vzali 😅

terrik
25. led 2012

@averena no já to tak dělám, ale třeba existuje ještě nějaká vychytávka to zas nevím. Jojo je s Tebou sranda 😀

terrik
25. led 2012

@eliskah Tak ať Ti změřeji hezký hodnoty zítra na tý krvi! 😉

averena
autor
25. led 2012

@terrik tak já to tak zatim taky budu dělat 😉

eliskah
25. led 2012

Tak jsem doma to je krááááááááása

eliskah
25. led 2012

@terrik ted jsem se koukala znova na ranni test a carky obe naprosto stejne 😀 😀 😀

eliskah
25. led 2012

muj prvni test

averena
autor
25. led 2012

krásnej testík krásnej 🙂

terrik
26. led 2012

@eliskah Krásné 😵 je (jsou) tam 😀

eliskah
26. led 2012

Ahoj vsem tak konecne dneska na tu krev,jinak preju krasne rano

terrik
26. led 2012

@eliskah Krásné ranko! Tak ať je vše v pořádku 🙂

augustka
26. led 2012

@eliskah Dobré ráno, tak držíme palečky a pak informuj 😉

eliskah
26. led 2012

urcite napisu hned jak dorazim domu 😉 vcera jsem nejak nemohla usnout a ted jsem rada ze v praci drzim ocka 😖

nettaa
26. led 2012

@eliskah Ahojky, taky sem zvědavá. Tak ať vše dobře dopadne 🙂

nettaa
26. led 2012

Já sem po dvou dnech válení se doma opět v práci. V pondělí sem po příchodu z práce skoro "umírala" ....bolest v krku, rýma, teplota a bolest hlavy....tak se zůstala úterý a středu doma a válela se v pelíšku u filmečků..to bylo faaaajn. Ale teď zas zpět do reality. Ale řeknu vám, že se mi vůbec nic nechce. No a zatím nejsem úplně vyléčená...mám rýmu ještě :-/ Holky co se může užívat za léky nebo přípravky v těhu? Můžu např. kapky nebo sperj do nosu nebo něco proti kašli? Vím že Paralen a Panadol by měl být ok. V pondělí sem si teda vzala raději jen půlku 🙂

terrik
26. led 2012

@nettaa Ahoj Neti, pokud je to nachlazení,tak caj s citronem a odpočívat, na kašel jitrocelový sirup a paralen pokud by vystoupila teplota k 38C jinak si ho neber. Ale sprej do nosu to nevím to Ti určitě poraději v lékárně 🙂

lisounek
26. led 2012

ahojky pořád hledám společný termín a vy jste si to založily takto mohu se zatím jen tak potají přidat? 😉

averena
autor
26. led 2012

@lisounek ahoj lisounku.... 🙂 takhle občas říkám svý dceři 🙂 jen se přidej i okatě klidně

lisounek
26. led 2012

@averena no ja potají, protože pořád nic nevím a nechci to zakřiknout, ale líbíte se mi jako parta 🙂

averena
autor
26. led 2012

Jsem zvědavá holky jaký budou průkazky, za mého posledního dítěte byla taková na prd...... 😖

averena
autor
26. led 2012

@lisounek nevíš? nemáš potvrzený ,že jsi těhu? 😉

lisounek
26. led 2012

no ja jsem zvedava, zda se te prukazky vubec dockam 😒

lisounek
26. led 2012

@averena jj pozit. testy mam ale je to čerstvé první z 21. 1. druhý z 24.1. ale jsem po spatné zkusenosti, takze dokud nebudu nekde v 15 tt nebudu mit klid, proto porad ani nedoufam ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru