Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

augustka
1. únor 2012

@zoditka jj, ten je 😀 fakt mě pobavil. Tak to my to zvládli hned z prvního měsíce snažení 😉 jsem celkem koukala 🙂

averena
autor
1. únor 2012

@zoditka no já právě hlídám cizí děcko takže je to na prd, to by bylo na nervy tam s nima chodit a aby si bral její táta dovku kvůli mýmu těhu to taky nejde, takže doufám, že budu moct chodit v úterý odpoledne

averena
autor
1. únor 2012

Jó když Pánbů dopustí i motyka spustí 🙂 Já teda naštěstí, když pozvu....tak přijde asi jen jednou to bylo napodruhý až.....

zoditka
1. únor 2012

@augustka
@averena
Holky važte si toho, že vám to takhle jde, vážně. Naše děti si dávaly sakra na čas, no jsem šťastná že ty doby zoufalství jsou už pryč a že je mám už u sebe, živé a zdravé... a moje. Když si vzpomenu na dobu před nimi, je mi zle ještě teď 😖 ...
no nic, k veselejším tématům 😉 ... jak vám je, cítíte na sobě nějaké změny? Mě se chce akorát šíleně spát, jinak nic, ale docela se bojím nevolností, u prvního to bylo v pohodě, u druhého mi bylo zle dost... no snad to tentokrát bude lepší, už vidím toho 16-ti měsíčního prcka, jak bude vzorně nechávat svou těhotnou unavenou matku odpočívat 😠 😀

augustka
1. únor 2012

@zoditka Neboj, já si toho vážím 😉 Jsem stejně unavená jako ty, akorát mám hodnou polovičku a klíďo mě nechá spát 😀 S nevolností to je celkem v poho, žaludek na vodě jsem měla ze začátku, ale nikdy jsem nezvracela a teď jen občas 😉 Bříško trochu povyrostlo a prsa se taky zvětšila 😀 Jinak asi nic 🙂 Jo a nemám moc chuť k jídlu 😒

zoditka
1. únor 2012

@augustka A ve kterém jsi vlastně týdnu, kdy jsi měla poslední MS?

averena
autor
1. únor 2012

@zoditka já si toho vážim 🙂 mě nikdy špatně u dětí nebylo, ale u prvních třech se mi chtělo strašně spát, pak jsem chvíli strašně jedla od 8 tak do půl 10 večer to jsem teď u tohohle měla taky, už to naštěstí přešlo 😅 no a jináč mě čeká časem pálení žáhy, křeče do lýtek nějaká ta žíla křčová na strašnym místě 🙄 a co teda je vůbec nejhorší tak teď při JOhy mě tak strašně bolelo v kříži ,že jsem se plazila někdy na záchod po čtyřech a po porodu jsem si myslela jak se to srovná a já bučela páč jsem s ní tak tejden nemohla vůbec ven jak jsem nemohla chodit. Tož teď chodím na pilates a spešl.cvičení na páteř tak doufám, že to bude lepší....nebo se rozsypu v prach!!!!! 🙄 🙂

averena
autor
1. únor 2012

JO a prsíčka na ty se těšim moc......ty vylezou tak ve druhy měsíci, ale konečně budu nějaký mít 😀

augustka
1. únor 2012

@zoditka měla jsem poslední 21.12. teoreticky bych měla být 6+0 😉

averena
autor
1. únor 2012

@augustka tobě už se zvětšily? se máš 🙂

augustka
1. únor 2012

@averena Tak já ti půjčím ty moje, mě by stačilo to co mám a větší bych nemusela mít 😀

augustka
1. únor 2012

@averena No, tak já mám normálně podprdy C a někdy i D 😀

averena
autor
1. únor 2012

To víš já už mám po těch dětech jen takový ty africký vycucaný 😀

augustka
1. únor 2012

@averena Ale no tak 😉

averena
autor
1. únor 2012

No právě ,že tak 🙂

eliss2
1. únor 2012

Tak mne je holky dneska nějak divně, ale citím že je hlad..hlad je ale chuť vůbec.. co s tím? :o))

nettaa
1. únor 2012

Čaau holky, vítám nové "dvoučárky" 🙂 Koukám, že jste se tu nějak rozpovídaly. To je faaajn 🙂 Já, kdybych neměla na TT //, tak zatím ani nevím že jsem těhu 😀 Špatně mi zatím nebývá a snad to tak i vydrží nadále. @augustka taky nějak nepociťuju chuť k jídlu, ale myslím, že to nebude mít dlouhé trvání a kilča půjdou nahoru...

augustka
1. únor 2012

@nettaa no jo, tak ty kila k těhu patří, žádný stres 😀

eliss2
1. únor 2012

JJ holky, a stres už vubec k těhu nepatří 😀 .. mne je pořad zima a to tu je 22 stupnu!!.. asi mi Vikouš bere vsechno teplo, pinďa jeden.

nettaa
1. únor 2012

@augustka jj patří, ale nic se nemá přehánět 😀 Sem někde četla, že jak se říká "jíst za dva", tak tím by se neměla žena řídit. Prý bohatě stačí, když se jí tak jako před těhu... Ale až příjdou ty chutě, tak nevím nevím 😀

augustka
1. únor 2012

@nettaa jj, taky jsem to četla, neboj, ty chutě zvládneme 😉

eliss2
1. únor 2012

@nettaa no ja slyšela ze se ma zvyšit prijem o mnozstvi odpovidajici malemu bilemu jogurtu nebo jednomu jablku :D

nettaa
1. únor 2012

@augustka 😉
@eliss2 to je taky dobrý 🙂

januliina
1. únor 2012

Ahoj holky, můžu se přidat? Měla bych být v 5tt.

eliss2
1. únor 2012

@januliina Ahojky, jsem na tom stejně, jsem asi 5+2, dnes ráno jsem si udělala digitální test od Clearblue a ukazovalo to positivni 2-3 tydny od oplodnění, tak zatím vše tak nějak sedí :o)..

januliina
1. únor 2012

ahojky a u doktora jsi už byla? Já už dokonce podruhé. 🙂)) Ale mám smíšené pocity.

eliss2
1. únor 2012

@januliina podruhe tehotna? Nebo podruhé test? :D.. byla jsem u mudr v pondělí, v sobotu jsem slabě krvácela tak jsem ji v pondeli volala a ona rikal at se radeji prijedu ukazat.. trochu ze mne udelali nedočkaveho plašana, ale co.. na ultrazvuku nebylo skoro nic videt, jen nakonec nasla maly vaček. Mám prijit az za tři týdny, objednala jsem se ale az na 27.2.. Ty už jsi byla?

januliina
1. únor 2012

@eliss2 podruhé u doktora. Byla jsem už ani ne týden po vynechání. Poprvé na mě v ordinaci trochu koukali, že jdu moc brzo...na utz byl gastační váček. Podruhé jsem byla dnes (o týden později) a na utz byla malinká bublinka, ale ještě to neurčilo délku těhotenství. Utz to určuje od pátého týdne, ale podle mens bych měla být už 5+něco. Doktor říkal, že je to trochu divné a že počkáme ještě týden. Mám z toho všelijaké pocity.

averena
autor
1. únor 2012

@januliina ahoj novíku 😉 hlavně si z pánů doktorů nic nedělej, většinou bejvaj divní oni 🙂

eliss2
1. únor 2012

@januliina ono je to opravdu jeste brzy. Ja byla obednana na 2.2. na preventivku, tak kdyz jsem minuly tyden zjsitila ze jsme tehotna psala jsem doktorce email jestli ma cenu tam chodit a sama mi napsala ze pokud nemam křeče, nekrvacim a tehotenstvi je chtěné tak se mám přeobjednat až po 20.2. a i se píše všude že srdíčko je slyšet až po 7tt. tak ze hlavne v klídečku. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru