Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

eliss2
6. únor 2012

@sonulkaaaa týý joo tak to si teda počkas.. hele a je to tak ze kdyz v deloze je bublinka, tak nehrozi ze je mimodelozni? Mne to totiz tak prislo logicke ale nekdo mi rekl ze to tak neni.

eliss2
6. únor 2012

@timona tak mne nikdy pred MS prsa nebolela, a jak jsem byla tehotna tak hned po tydnu mne v nich začlo škubat.

nettaa
6. únor 2012

@eliss2 je to chemie, ale zase nehtíky jsou aspoň krásný 🙂 U nás se taky topí plynem, ale mě příjde že to snad ani tu místnosti nevytopí...je mi teď furt zima...ruce mi hlavně mrznou...ale možná je to taky tím, že je mám přilepený na klávesnici a myši 😀

nettaa
6. únor 2012

@timona Já mám zase docela citlivé bradavky...hlavně teď v té zimě...když je mi zima, tak mě i bolí a jakmile si prsa nahřeju, tak je to ok. Ale je to fakt nepříjemný. Jinak mě občas pobolívají, ale neni to tak hrozný zatím. No a jsou už i větší 🙂

eliss2
6. únor 2012

@nettaa tak nejsem jedina?? Jupííí.. uz jsem myslela ze jsem nejaka porouchana, a to se rika ze lidem s nadvahou neni zima ze je hreje tuk.. tak to mam asi nadvahu ve svalove hmote :D .. ty jo a s tema bradavkama.. jak vylezu ven a je mraz tak uplne citim prez bundu jak štipou.. au au :D

januliina
6. únor 2012

@eliss2 Jsem ze Zlína. 😀 A náhodou je dobře vyživuju..... 😀

eliss2
6. únor 2012

@januliina rano jedu do Slušovic, tak se stavim asi na obed hihi 😀

nettaa
6. únor 2012

@eliss2 Tak to jsme aspoň dvě 😀 fakt nevím, jak tuk může hřát, když klepu kosu a tuku mám dost😀...a ty bradavky ti teda taky tak dělají, jo? Já si myslela, že už sem nějaká divná taky...jak píšeš...nepříjemný až štípání...jjj...Ať už je teplooo!!! 🙂

sonulkaaaa
6. únor 2012

@eliss2
No já měla první mimo v levém vejcovodu a druhé bylo v děloze, ale v levém rohu děložním, takže asi tak ☹.

Já mám holky prsa hodně citlivé, hlavně bradavky.

eliss2
6. únor 2012

@nettaa mam to uplne stejne! a kdy se toho tepla dočkame?..

eliss2
6. únor 2012

@sonulkaaaa tyy jooto je pak z toho šlovek celej zmatenej co? 😒

januliina
6. únor 2012

@eliss2 jéééé, jo stav se. To budu na Mladcové :D :D

nettaa
6. únor 2012

@eliss2 Jo to kdybych věděla...teď v TV mluví o aktické zimě...brrrr....

januliina
6. únor 2012

@nettaa mě zas hrozně zebou nohy. Od té doby co jsem těhu , se mi zdá ,že je to horší....nemůžu si je vůbec zahřát. 🙂

nettaa
6. únor 2012

@sonulkaaaa a jak to, že když bylo v děloze tak bylo mimoděložní? ☹ A ty jsi to na sobě nějak poznala, že není něco v pořádku?

nettaa
6. únor 2012

@januliina tak nohy ty mi taky mrznou...hlavně nemám pořádný zimní boty...chodím v kozajdách a ty mají docela slabou podrážku...no ale i doma mě zebou nohy, i když mám teplý ponožky. Na noc si beru taky teplý ponožky, ale klepu kosu někdy i pod peřinou a když mám na sobě i ještě župan....no fakt sranda někdy 😀 Já nabalená a manžel vedle jen v krenkách 😀

januliina
6. únor 2012

@nettaa jj, přesně....jak dvojčata 😀

nettaa
6. únor 2012

@januliina 😀

sonulkaaaa
6. únor 2012

@eliss2
To jo 😒 , chtěla jsem zajít k dr. později, ale měla jsem strach,aby zase něco nebylo. Tak naštěstí ok a teď už jen vydržet do toho března a hlavně, ať je srdíčko.

januliina
6. únor 2012

@sonulkaaaa To bude v pohodě, uvidíš. My všechny také toužebně čekáme na srdíčko a věřím, že bude vše ok. 🙂

sonulkaaaa
6. únor 2012

@nettaa
Bylo v levém rohu děložním a to je špatně, při tom jsem nepociťovala nic neobvyklého. To při prvním mimiděložním jsem špinila.
Jinak s tou zimou je to u nás stejně, já mrznu a manželovi je vedro, ale i tak přitápíme v krbu.

eliss2
6. únor 2012

@januliina @nettaa trojčata :o)) ja porad zmrzla navlečena a pritel miluje studenou postel kdyz si ji muze zahrat.. nechapu..

eliss2
6. únor 2012

@sonulkaaaa tak ted jsi tu s nami tak to bude dobréé 🙂 určo, to horsi uz bylo ted to bude jen lepsi. 🙂

januliina
6. únor 2012

Holky,chci se zeptat na názor. Pracuju ve školce jako vedoucí jídelny, jsem v kontaktu s dětmi a hlavně procházím třídama a šatnama apod. Máme u nás každou chvílu nějakého bacila. Hlavně chřipajzny, neštovice a dneska i spála. Přemýšlím co dělat...nechce se mi moc být mezi těma bacilama. Chtěla bych se domluvit v práci, že bych dělala většinu práce doma a když to nepůjde , tak bych šla marodit. Co vy na to? Nejsem švihloň? 🙂

sonulkaaaa
6. únor 2012

@eliss2 ¨
jojo, musí!!!! Na potřetí se podařilo i s jedním vejcovodem a kusem dělohy pryč (mám 3letého kloučka) a teď to musí být také ok a kdyby byla holčička, tak bych se nezlobila, ale to už bych chtěla moc 😀 .

eliss2
6. únor 2012

@januliina nejsi, ja si myslim ze hned po kontrole by jsi mela začit vyjednavat 🙂

eliss2
6. únor 2012

@sonulkaaaa to ne, musis bejt naročna, jen si to pekne objednej tak jak to chces aby to bylo, a ono to přijde 🙂 (to mi vždycky tvrdi kamoška a občas to tak funguje :o)... )

januliina
6. únor 2012

@eliss2 díky. Vím, že jsme to spolu včera řešily. No, jak jsem viděla na nástěnce tu spálu, tak jsem si řekla, že bych to asi měla raději začít řešit. Ale zase se bojím, abych nevypadala jako hypochondr. A kdyby to těhu nevyšlo...o tom nechci ani přemýšlet.... :(

sonulkaaaa
6. únor 2012

@eliss2
tak jo, dám na tebe 😀 .

@januliina
souhlasím s eliss, jistota je jistota

eliss2
6. únor 2012

@januliina tak o tom ani nepremyslej! Hele rekni to mudr hned tento tyden. stejen Te porad desi tak pro tenhle scenar by mohl mit pochopeni. Ja jsem tady i na foru nekde četla ze byla učitelka a taky sla hned na rizik.. a to byla dokonce učitelka na stredni škole a tam si myslim ze se nevyskytujou pomalu ani decka s rymičkou na to se spalou... to riziko za to nestoji... a ja by sla taky hned, nebavi mne planovat vubec trasy.. a pri predstave ze zitra otočim Slušovice a zpět se mi chce uz spat ted :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru