Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

eliss2
7. únor 2012

Dobré ránko děvčata, moc toho tu prez nepiste ať toho nemusim hodne dočitat :o).. Jedu do tech Slušovic a zavadime tam novej skald, tak to bude tak na hodinu venku 😒 doufam ze neumrznu. Tak si uzivejte pekne teplička.

eliss2
7. únor 2012

@averena Joo a Verunko! Všechno nej nej k sváátečku :o)

januliina
7. únor 2012

@eliss2 Jaké ranní ptáče... 😕 Máš můj obdiv. 😵

nettaa
7. únor 2012

@eliss2 Ty jo, takové vstávání by mě asi položilo 😲 Tak hlavně neumrzni a teple se obleč!

nettaa
7. únor 2012

Dobré ránko holky, tak zase v plném pracovním nasazení....Uvařila sem si čaj a Caro a teď s chutí do práce. Ale když mě se táááák nic nechce! Máte to taky tak? 😀

januliina
7. únor 2012

@nettaa Ahojda. Taky se mi nechce. 😝 Dnes mám závěrky...ble. A aby toho nebylo málo, nefunguje tu topení, takže budu mít asi omrzliny.... 🙄

nettaa
7. únor 2012

@januliina Tak v takových podmínkách pracovat, to musí být "radost" ☹

januliina
7. únor 2012

@nettaa Toš, co nadělám. Dnes má přijít opravář, tak snad to bude ok. Vedle ve třídě mají 13st...tady si to raději ani neměřím. 😀 Právě poslouchám radio, že se předpokládám překročení teplotního rekordu -42st...brrrrrrrrr. 😝

nettaa
7. únor 2012

@januliina A to jako škola funguje při takové teplotě? 😲 Snad vám tam opravář dorazí co nejdřív 😉 U mě v kanclu to teď taky není žádná hitparáda...čím dýl tu sedím, tím víc mi mrznou ruce. Ale já si na štěstí můžu přitopit elektrickým topeníčkem 🙂

januliina
7. únor 2012

@nettaa Děti jsou dole ve třídě. Tam se topí normálně. Já chci taky topeníčko.... 🙄 🙄 Aspoň , že bude za chvíli oběd. 😀

nettaa
7. únor 2012

@januliina Tak co, už jsi po obídku? Já si zrovna dávám šopáček s dalamánkem 😀 už když sem si to ráno připravovala, tak se mi sbíhaly sliny ... A už máte topení opraveno nebo už tě zdobí rampouchy? 😕

averena
autor
7. únor 2012

@eliss2 hlavně se v pořádku vrať páč já dneska jela do Budějk na vojtovku a půlku cesty jsem jela 40km/h to byl děs běs... 🙄

averena
autor
7. únor 2012

@januliina ježiškute co to máš za zaměstnavatele, že dětem topí a tobě chudinko matičko nechaj zimu?????? 😨

januliina
7. únor 2012

@nettaa Není to dobré. Je to asi nějaké pokažené nebo co. 😝 Musím vydržet ...za 14 dní se stěhujem do nové budovy. Rampouchy tady zatím nemám. Jsem zabalená do dvou dek a popíjím čajík (teď už studený jak psí čumák) 😀

januliina
7. únor 2012

@averena To je nějaká havarie nebo co...kotel to nestíhá v takových mrazech. Máme plochou střechu a ta asi moc neizoluje...a já jsem přímo pod tou střechou...bohužel. 😝 Toš pech..

averena
autor
7. únor 2012

@januliina no to je teda pech, ty bys teď měla být obletovaná a hýčkaná 🙂

januliina
7. únor 2012

@averena on to v práci ještě nikdo neví... 🤐 🤐 🤐

eliss2
7. únor 2012

@averena jezdiš na Vojtovku s malou?

eliss2
7. únor 2012

Holky to jsem dnes vstavala jest epozde jinak tak v 5 nebo 4:50 .. blééé.. na silnici des a hruza.. jsem vyšťavena vic jak včera.. 450km za sebou, jeste ze na tom Zlinsku o zime poradne nevedi :o)).. teda snehu, zimu tam maj peknou :D.. celi den trapim minonku nervama.. na silnici, a pak zakladani noveho skladu, jeste to včera domlouvam.. mistr rika jojo vsechno bude.. v 10 jsme meli skladat u zakaznika.. a auto se zbozim jeste v 9 stalo na firme (cca 220km) a čekalo se na dolozeni.. tak ze hledani vinika.. Řidič ze za to nemuze ze nemaj nic pripravenyho tak volam mistrovi, ten mi jeci do tel ze vse je jen ridič nenaklada.. a pak mi flaknul s telefonem. tak ze jsme skladali v 13hod odpol, a byla jsem nucena sem tam občas neco poponest, a precejen ty nase vyrobky neco vazi, tak doufam ze pinda neutrpel ujmu nejakou. No a jeste do toh ojsem si v prosinci objednala prez vykupto snezny kruh, penize vzali, ale kruh nikde, vykupto mne odkazuje na dodavatele, dodavatel na zasilatele a zasilatelka mne odkazuje do onich mist, tak jdu sesmolit jeste stiznost na vykupto ze prej to musej mit pisemne... a pak mam bejt klidna :D

averena
autor
7. únor 2012

@eliss2 jj jezdim, má vylezlej pupek a vpáčený timpádem kotníčky dovnitř

eliss2
7. únor 2012

@averena aha, a to ve Strakach nikoho na to nemate? Hele vis co si pamatuju ze Strakonic? jezdivali jsme na tu trznici do stanku na pizzu :D

averena
autor
7. únor 2012

@eliss2 no ty silnice teda byly ráno hustý. Co to je sněžný kruh?

eliss2
7. únor 2012

@averena to je takovy nafukovaci kruh na snih, segra to chtela holkam a pripada mi ze mi ubral mesic život. Pripadam si jak v ty pohadce o slepičce a kouhoutkovi.

averena
autor
7. únor 2012

@eliss2 jo aha 🙂 no něco tady je, ale jelikož jsem býk, náročný a mám ráda kvalitu, tak jezdim k vyhlášené Mudře do Budějk 🙂

averena
autor
7. únor 2012

@eliss2 proč chodit ke kováříčkovi, když můžeš jít ke kovářovi že? 🙂

eliss2
7. únor 2012

@averena ano ano, pravdu má ta holka :D.. kapacita ke kapacite :D

averena
autor
7. únor 2012

@eliss2 no hale bejt býkem nejni vůbec jednoduchý, když k tomu nemáš prachy 😀 co jsi ty za znamení
?

eliss2
7. únor 2012

@averena vodnář, a řeknu Ti ze i pro vodnare to neni jednoduchy kdyz nema prachy :D

averena
autor
7. únor 2012

@eliss2 😀

averena
autor
7. únor 2012

@eliss2 to budeš mít někdy narozky vid? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru