Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

januliina
2. únor 2012

@eliss2 jdu příští týden 😝 Ale věřím, že je vše v pohodě. 🙂

januliina
2. únor 2012

@januliina Počkej, však spolu jsme se včera bavily. Já už jsem asi přepracovaná nebo co. Jsem si toho hned nevšimla. 😀

bellys
2. únor 2012

ahoj holky, tak a já jsem byla dneska na ultrazvuku, 6. týden - začátek, čekáme dvojčata 🙂 zatím jsem v šoku, po dvou letech se zadařilo přirozenou cestou, přítel už byl na pátek objednaný na vyšetření... myslím, že se mu ulevilo... dostala jsem na podporu Utrogestan, máte s ním někdo zkušenosti? dík

januliina
2. únor 2012

@bellys Ahojky, gratuluji. 🙂

averena
autor
2. únor 2012

@vla1 no neke 🙂 tak to jsme blízko od sebe. Neznáš doktorku Pilečkovou? bydlela tam a dojiždí tam na oční.... a taky pan Heřman je muj příbuznej, dělal tam starostu

eliss2
2. únor 2012

@bellys Ahojky, gratuluju.. pritel ti chtel asi ukazat zač je toho loket tak tam pustil rovnou dva bobičky 😀

vla1
2. únor 2012

@averena Jj, mudru Pilečkovou znám, chodim k ní na oční a samo, že i p.Heřmana, když tu byl starostou žilo se nám tady líp 😒

vla1
2. únor 2012

@bellys Tak i já Ti moc gratuluji 😉

averena
autor
2. únor 2012

@vla1 Jo? vidíš a jedna paní na neuro kyž jsem s ní ležela ve strakách byla z Vodnan tak ho haněla ,ale co člověk to názor samozřejmě 🙂 Pilina je totiž moje zaměstnavatelka 😉 no a křičí na tebe? 😀

averena
autor
2. únor 2012

@vla1 Taky jsem tam v letech 92 -94 chodila na kuchařku a bydlela rok na internátu. Pak jsem ale utekla, chtěla jsem na střední z maturitou.....

vla1
2. únor 2012

@averena ne nekřičí, víš co já tam moc nechodim, sem jenom takovej občasnej kuliočko, moc je zase nepotřebuju. Ad.Heřman, všichni na něj totiž nadávali v době jeho starostování, ale teď tu máme nikoho jinýho, a vzpomínáme na něj 😒

januliina
2. únor 2012

Holky, já jdu do hajan. Nějak to dnes nedávám. 😖 Dobrouuuuu nooooc. 😉

averena
autor
2. únor 2012

@vla1 no jo to tak bejvá, že se nadává a pak se zasejc nadává na toho druhýho, nebo se zjistí ,že ten předtim byl lepší 😉 tady ve Strakách se taky nadává , já tomu zasejc nerozumim, ale měje třeba náš starosta sympatickej

averena
autor
2. únor 2012

Nic dívky já jdu taky hajat....a pohovořit s veverkou 😎 tam dole

nettaa
3. únor 2012

@januliina Ahojky, no sem na první KO zvědavá 🙂 Každopádně chodit co týden na kontroly to bych asi nedávala časově...mám doktorku cca 30 km od místa, kde jsem přes pracovní týden, takže by to bylo časově náročný. Nevím, jak často se jinak chodí na kontroly..ale řekla bych že co 2 až 3 týdny, ne? Ale zase na druhou stranu jsi hezky pod dozorem od začátku 🙂

januliina
3. únor 2012

@nettaa ahojda, no já si myslím, že až dá doktor kartičku, tak tam tak často chodit nebudu. Je to jen proto, že se mu furt něco nezdá. Kdybych toto věděla , tak tam jdu až tak 3 týdny po vynechání mens.

januliina
3. únor 2012

Tady je dnes nějak mrtvolno. 😕 😕

bellys
3. únor 2012

děkuju holky 🙂

januliina
3. únor 2012

@bellys Za co děkuješ? Za ty gratulace včera? No to se přece musí, po takovém výkonu. 😀

bellys
3. únor 2012

🙂 no jo, potěšily mě ty gratulace... dneska mám trochu depku, jsem po tom Utrogestanu nějaká napůl přichcíplá... je normální mít zvýšenou teplotu 37°C, já jsem hroznej plašan, mám pořád nějaké obavy...

januliina
3. únor 2012

@bellys přichcíplá? To nebuď. Já mám občas taky divné nálady, ale snažím se to kvůli mimi nějak minimalizovat. 🙂 Zvýšená teplota je normální. Taky jsem ji měla. Je to známka těhotenství. Nevím ale, jak dlouho ta zvýšená teplota trvá....asi je to u každého jinak.

bellys
3. únor 2012

no jo, tak snad je to jen kvůli tomu Utrogestanu... taky mě bolí hlava, asi tady dnes budu jen kňourat, tak se dopředu omlouvám 🙂

januliina
3. únor 2012

@bellys Hmm, to bude dobré, uvidíš. 🙂 Mě zas skoro furt pobolívá břicho a různě mě v něm píchá...asi zaražené p. nebo co. 😀 A v podbřišku mě taky furt nějak lechtá a různě pobolívá. No a hlava mě taky bolela, asi proto, že jsem vysadila kafe. 😉

bellys
3. únor 2012

no jo, břicho taky, jako kdybych to měla dostat... ale to mi říkala Dr., že je normální... trpím na migrény, takže bolest hlavy mě jen tak nerozhodí, co mě ale rozhodí je, že nevím, jestli si můžu vzít Brufen 😀 Kafe jsem omezila, ale vysadit ho? To bych v práci usnula, to nejde...

averena
autor
3. únor 2012

@bellys co to je? Utrogestan?

averena
autor
3. únor 2012

@bellys no bohužel brufen ani náhodou, taky mám migrény....svinský 😠 maximálně paralen a do hajan

bellys
3. únor 2012

holky, můžete mi někdo vysvětlit, jak se to vlastně počítá? Měla jsem poslední menses 19.12., to znamená, že k oplodnění mohlo dojít někdy na začátku ledna, takže jsem teď v kolikátém týdnu? V tom aby se prase vyznalo 🙂 Na ultrazvuku jsem viděla jen černý šmouhy, srdíčka ještě nebyla/nebila...

januliina
3. únor 2012

@bellys brufen bys asi neměla. Mrkni na příbalový leták. Myslím, že bys mohla Paralen 500. Já jsem kafe dost omezila, dám si ho tak 2x za týden - dřív 2xdenně. Teď si vařím spíš Caro a tak, ale zas hodně čajuju. 🙂

bellys
3. únor 2012

no, to jsi mě nepotěšila avereno s tím Brufenem, ale tušila jsem to 🙂 ležím už od odpoledne a mám i jakousi zimnici, a to jsem si to chválila, jak je mi dobře...
Utrogestan je progesteron na podporu žlutého tělíska, jsou to bílý kulatý tablety do pochvy, mělo by to podpořit těhotenství...

averena
autor
3. únor 2012

@januliina já piju bez kofeinu od nescafé a je vynikající a krásně voní, když to otevřeš 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru