Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

eliss2
6. únor 2012

@sonulkaaaa tak jsi jeste na materske?

januliina
6. únor 2012

@eliss2 jj, díky za názor. No, ve školce se většinou protočí kde co....a hlavně všechny vlny chřipek. Hlavně ti maloši to chyttají a od nich pak zaměstnanci.

eliss2
6. únor 2012

@januliina vim jak to chodi kdyz dava nekdo trošku mene odolne dite do školky, je porad doma s nejakou nemoci kterou si pritahne. A fakt hlavne prvnich 12tt nema smysl riskovat.. znama chytla takhle praseci,.. a musela jit skoro v patym mesici na prerušeni :((

januliina
6. únor 2012

@eliss2 no, už se o tom raději nebavme, nebo se začnu bát. 😖 Chjooo...snad mimišovi něco není.

eliss2
6. únor 2012

@januliina neee, tamto bylo v Praze! Ve Zline takove zakerniky nemate :o).. bude to OK. ve stredu Ti natoči fazolku a bude 🙂

januliina
6. únor 2012

@eliss2 hmmm, to jo teda. 😝 Snad bude fazolka a už i srdíčkoooo. Ale spíš ne. Srdíčko je prý až na konci 6tt a to já mám spíš 5tt.

eliss2
6. únor 2012

@januliina a když budeš hodná, bude i srdíčko :o))

januliina
6. únor 2012

@eliss2 kam se nám holky ztratily? ...možná usnuly u klávesnicee... 😀

sonulkaaaa
6. únor 2012

@eliss2
23.1. mi skončila mateřská a 25.1. jsem zjistila, že jsem těhotná 🙂 , tak jsem si zašla na pracák a malý se učí být ve školce.
@januliina
Neboj, všechno bude ok. Uvidíš 😉 .
Holky ve kterém jste teda tt?

eliss2
6. únor 2012

@sonulkaaaa pěkná návaznost :o))).. já budu zítra 6tt+0

sonulkaaaa
6. únor 2012

@januliina
nene, byla jsem spacifikovat prďocha, nechce spát. To já bych spala hned, jste taky tak unavené, já jsem k.o. od rána do večera....to je děs.

januliina
6. únor 2012

@sonulkaaaa Podle poslední mens. 6tt+3, podle utz asi míň, byla vidět jen malá bublinka a utz ještě nezměřil stáří (v tu dobu mělo být 5tt+4) a ty? Co bylo u tebe vidět na utz?

januliina
6. únor 2012

@sonulkaaaa taky jsem nějaká unavená. Třeba dnes mám pocit, že je spíš čt než po. 😝

eliss2
6. únor 2012

@januliina jj odpadly vyčerpanim.. ja teda is takypripadam total vyzdimana :(

nettaa
6. únor 2012

@januliina @eliss2 @sonulkaaaa já ještě neusnula...to až tak kolem kolem půl 10...to je můj čas, kdy vytuhnu, ani nevím jak 😀 Dala sem si hezky horkou sprchu, sem v pyžamu, županu a pod peřinou a je mi faaaajn 😀

januliina
6. únor 2012

@eliss2 žee? furt zívu... 😝 Ale večer jsem se nějak furt budila, třeba je to i tím.

januliina
6. únor 2012

@nettaa se máš...asi jdu následovat tvůj příklad a za chvíli jsem zpět 😀

sonulkaaaa
6. únor 2012

No já když byla toho 1.2. u dr., tak říkal že to vypadá na 5tt a byla vidět dutinka a v ní něco malinkatého. Poslední mrcha přišla 26.12., tak jsem teď teda kolik?? 6tt?

nettaa
6. únor 2012

@sonulkaaaa já sem podle poslední mens. 6tt +1 a tu sem měla 25.12. sme na tom skoro stejně 😀

eliss2
6. únor 2012

@sonulkaaaa jj 6tt.. ja az zitra.. holky ja jsme nejvetsi opozdeneček :D a je mi desna zima porad a nechce se mi do práááceeeee

sonulkaaaa
6. únor 2012

@nettaa
tyjo, fakt 🙂 , tak to budeme třeba stejně i rodit 😀 😀

sonulkaaaa
6. únor 2012

@nettaa odkud jsi? z olomouce?

nettaa
6. únor 2012

@eliss2 ale nejsi opozdeneček ....ty už jsi byla aspoň u Dr. v tom jsi napřed 😉 Mě už je teplo, ale když si vzpomenu, že ráno vstávám do práce a jít do té zimeny...brrr....naskakuje mi husí kůže!
@sonulkaaaa Jj sem z Olomouce? 🙂 A ty?

averena
autor
6. únor 2012

@januliina čoveče holka touhle neřestí já při těhotenství netrpim 🙂

eliss2
6. únor 2012

@nettaa no joo ale nic nebylo videt, to je jak kdyz jsme nikde nebyla :D

eliss2
6. únor 2012

@averena juhuuu, pani domácíí je tady :D

sonulkaaaa
6. únor 2012

@nettaa
Já pocházím z Těšetic, to je kousek od Olmika, ale přivdala jsem se do Třince.

januliina
6. únor 2012

@sonulkaaaa já byla taky 1.2. na utz a poslední mens byla asi 23.12. a na obrazovce byla jen malinká černá tečka ale uvnitř nic nebylo a dr řekl, že to vypadá spíš jak 4 týden...ale moc se netvářil.
:((((

nettaa
6. únor 2012

@sonulkaaaa Jj Těšetice mi něco říkají...určitě jsem už tama někdy projížděla 🙂 Třinec je od OL už trochu dál, nebo máš v plánu rodit v OL?

januliina
6. únor 2012

@sonulkaaaa chjo...zas plaším...jsem děsně děsná....už jsem se uklidnila. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru