Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

sonulkaaaa
6. únor 2012

jo a vlastně jsem kupovaly v obchodě GLUCK malému kočárek a nábytek do pokojíčku, ten kočár vyšel levněji než na netu.

januliina
6. únor 2012
averena
autor
6. únor 2012

eliss2 eliss2 eliss2 eslis2 ellis2 nazdar ženo nazdrar ženo nazar ženo nazdar ženo nazdar ženo 😎

eliss2
6. únor 2012

@nettaa ja se ptala sve mudr a rikala jen dlouhe horke koupele a sauna.. tak v klidku, ne ze se ti budou delat rampouchy u brady 🙂

januliina
6. únor 2012

@sonulkaaaa jj, věřím, že spoousta věcí tam vyjde levněji. U nás jsou hlavně hrozně drahé hadry. V létě jsem byla v Londýně a tam bylo vše tak o 15%levnější než u nás a při slevách tak o 70%

eliss2
6. únor 2012

@sonulkaaaa ty jo,ja bych si tam chtela taky koupit kočarek, to by jsi mi mohla poradit co a jak a kde. A vyzivy jsi kupovala v Kaufu?

eliss2
6. únor 2012

@averena To je videt kdo ma cely den plne ruce prace co? 🙂)

averena
autor
6. únor 2012

@eliss2 jak to myslíš jak to myslíš? 😅

nettaa
6. únor 2012

@januliina díky 🙂
@eliss2 oki, tak saunu nepraktikuju a dlouhou horkou koupel sem už dlouho neměla...není čas! Kšaaa s rampouchama... 😀 I když, jak sem šla v pátek do práce, tak mi normálně namrzaly vlasy 😀

averena
autor
6. únor 2012

@eliss2 kočárek si nekupuj, kup saně.....léto odešlo do věčných lovišť

eliss2
6. únor 2012

@averena no jako ze tu krafame a ty mas plno prace s zpěvu :D .. no jo u vas asi snih mate ale u nas jen na poli.

januliina
6. únor 2012

@eliss2 kámoška kupovala kočárek Teutonku v německu přes internet a vyšel ji asi o 5tis míň.

januliina
6. únor 2012

@averena nestraš!!!!

averena
autor
6. únor 2012

@nettaa to si je nesmíš ale před tim mejt 😉 😀

averena
autor
6. únor 2012

@eliss2 u nás a sníh? My nejsme ani brána Šumavy takže všude okolo sněží a my na to z okna koukáme, ani to k nám nedofoukne

averena
autor
6. únor 2012

@januliina blbý je pak asi když se ti na kočísu něco pos..... tak s tim hnát do Němec

sonulkaaaa
6. únor 2012

@eliss2 jo v kaufu

@averena 😀 😀

Děvčátka jdu hodit teplou (ne horkou koupel 😀 ) a valím chrupkat. budu se těšit zítra na plkanec s vámi 😉 .

januliina
6. únor 2012

@averena hehe...ty máš dnes ale dobrou náladu. 😀 Náhodou, já byla ve čt na školení v Valmezu a klučina na zastávce měl zmrzlé vlasy i obočí ....a já než došla na místo konání...jsem měla zmrzlé ryfle a stehna a dutiny a dokonce slzy v očích...normálně jsem viděla všechno rozmazaně...to se mi teda ještě nestalo.

nettaa
6. únor 2012

@averena ty máš odpověď na vše 😀

eliss2
6. únor 2012

@averena takto si pamatuju z dob školy.. sedim ve tride a mamka volala tridni (nemela jsem jeste mobil) at nejezdim domu ze se nedostanu, ze vsude je zapadano, kouknu z okna, nikde nic, tak se vypravim domu, dojedu do ST, snih nikde ale bus nejel, ze se nedostane do Tabora.. tak jdu na vlak a ten ze Strak jel a v Hradci hotovo.. u nas katastrofe a na ST po zime ani pamatky

januliina
6. únor 2012

@averena to jo, ale Teutonia má servis v ČR

nettaa
6. únor 2012

@sonulkaaaa Dobrou noc 🙂 taky už se chystám do pelechu ...

averena
autor
6. únor 2012

@januliina já sem veselá skoro pořád 🙂 tak ten si je asi taky myl než šel ven, to obočo a vlasy 😀

eliss2
6. únor 2012

Já jdu taky tak dobrouky mamky, pozdravujte bobiky :D

januliina
6. únor 2012

Já už pomalu taky valím. Holky , tak dobrou a díky za pokec. Zítra pááááá. 😀 😀 😀 😀

averena
autor
6. únor 2012

@nettaa no většinou jo 😀

nettaa
6. únor 2012

Taky se loučím a zítra se těším zase na pokec 🙂 Dobrou!

averena
autor
6. únor 2012

@eliss2 jdi hajat jdi ty máš určo ze včíra deficit 😉 😉 😉

averena
autor
6. únor 2012

@januliina tach to potom jo 🙂

averena
autor
6. únor 2012

ACH JO, ZASE MÁM POSLEDNÍ SLOVO! 😅 😀

eliss2
7. únor 2012

@averena ja mam deficit ted porad :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru