Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

eliss2
28. únor 2012

@augustka ukááá fotooo :o), ale ty mas naskok :o)

augustka
28. únor 2012

@eliss2 Jo a v čem mám náskok 🙂 ?

eliss2
28. únor 2012

@augustka Juuu mééďa .. jsi o týden víc jak já.. je to uz krasne jak dostava miminkovskou podobu. Ja si musim počkat do 20. :((

eliss2
28. únor 2012

@augustka ja si to spletla, ty jsi jen o týden.. :o) sunnymood je už 13tt

augustka
28. únor 2012

@eliss2 taky se dočkáš, neboj, to já půjdu už v té době na 3. UZ, jj, dnes jsem 9+5 😉

eliss2
28. únor 2012

@augustka ja 8+4.. to nase toho ma hodne a na UZ moc to nehroti, po mesici.. tak se aspon pokocham vasema fotečkama 🙂 tak zas budes mit driv ve vsem jasno 🙂

augustka
28. únor 2012

@eliss2 Počkej a ty ještě nemáš žádnou, já jdu ve 13. na UZ do Gennetu, jako riziková 😒

eliss2
28. únor 2012

@augustka jj mam, v 7tt+3 foto :o) (minule pondeli).. ale na odbery jdu 13.3 a na dalsi UZ 20... ty mas nejaky ty nemoce?

augustka
28. únor 2012

@eliss2 jj, mam 🙂 já jdu na odběr 6. 3. a pak do poradny 27. 3. už půjdu po měsíci, ale mezi tím mám ten Gennet na ty vady

eliss2
28. únor 2012

@augustka a jato ze jdes uz tak brzy na genet?

augustka
28. únor 2012

@eliss2 Já jdu ve 13. a pak v 21.tt jako riziková, tak kvůli VV

eliss2
28. únor 2012

@augustka kvůli věcem veřejným? :D... to ja pujdu asi taky v 13tt, přitel maji v rodine rozštěp (mami a bratranek) tak uvidim.

augustka
28. únor 2012

@eliss2 Tak to si myslím, že by si měla jít taky

eliss2
28. únor 2012

Jj to pujdu, a kdyz mne neposle mudra tak si to zaplatim . vyjde to asi na 1500..

augustka
29. únor 2012

@eliss2 Já jsem koukala a tady to stojí asi 1100 Kč, řešila jsem, jestli to budu platit nebo ne, ale předpokládám, že když mám doporučení, tak to mám zadara 🙂

eliss2
29. únor 2012

@augustka to asi jo, kdyz mas doporučeni tak to je jina.

sunnymood
29. únor 2012

@augustka já Ti nevím, screening v I.trim. není hrazená procedura, já měla také vypsaný papír a platila jsem 1100 (+ koukněte některé pojišťovny to proplácejí - moje ne) myslím, že povinné to mají osoby nad 35 let

eliss2
29. únor 2012

@sunnymood mne to bylo receno tak ze kdyz se jim neco nezda tak to hradi pojistovna a kdyz je podle krve vse OK, tak si to hradi pacient.

sunnymood
29. únor 2012

aha tak já mám trombofilii a krevni testy mi delali az pri odberech na screening takze to ani nemohli vedet jak dopadnou 🙂 ale je fakt, ze screeningove krevni testy delaji vsude jinak - gennet je dela 14 dni pred UTZ a jinde klidne v ten samy den 😉

augustka
29. únor 2012

@sunnymood No, já nevím, jak to bude, doktorka mě tam poslala kvůli těm nemocem, co mám. Jj, já vím, jsem na to koukala, můžu se zeptat, jakou máš pojišťovnu? No, mě je budou v Gennetu dělat v ten stejný den.

sunnymood
29. únor 2012

@augustka určitě já mám 211 min.vnitra ta platí až úkony v II trimestru ☹
ale oni Ti to řeknou při odběrech platí se to v gennetu až při UTZ 😉 tedy já byla na Letné, ale předpokládám, že je to všude stejné

augustka
29. únor 2012

@sunnymood Tak já jsem všeobecná, tak uvidím. No, já mám odběry ve stejný den jako UZ.

augustka
29. únor 2012

@sunnymood a na Letnou nepojedu, se stavím tady u nás v Liberci 😀

sunnymood
29. únor 2012

@augustka 😀 ahaaa..pěkný tedy, tak si připrav peníze a máš to ;) a na stránkách všeobecný se mrkni na program pro těhotné...kdybys to platila a hradila to pojistovna tak si to nech zpetne proplatit...(myslim pokud to u Tebe bude nadstandard) ale třeba to máš vážně jako rizikovku a uhradí Ti to... 😉

augustka
29. únor 2012

@sunnymood No, mám tay napsane, komplexní prenatální vyšetření 2 (asi 13. a 21.tt) a prohlídka osoby dispenzarizované a píše tady, že jsem riziková, no ☹ Penízky si připravím, bych tam byla jak trubka, ale je to celkem blbé, že mi to neřekla, třeba, když jsem tam volala, nepočítala bych třeba s nějakou úhradou

sunnymood
29. únor 2012

@augustka hmm tak to mas neco jineho nez je screening v 1 trim. ve 20tt se dela bezne screening u 1.trim jen nadstandard..tak drzim pesticky! já byla dnes, UTZ v pohode krev horsi, takze jdu na kontrolu na krev v 16 tt a pak ve 20tt zase ...ale UTZ je nejdulezitejsi! tak se nebojim 🙂

augustka
29. únor 2012

@sunnymood Tak gratuluji, já si musím počkat do 20.3. a budu vědět, co a jak. Teď přemýšlím, jestli to ona nepsala, že to ona prováděla mně na kontrole u ní. No uvidíme, co a jak 🙂

sunnymood
29. únor 2012

@augustka no mi povídej..clovek se v tom nevyzna co pisi...ale radeji desetkrat kontrola! hlavni je UTZ to je to co se vidi a deje, krev je statisticke cislo pravdepodobnosti...takze drzim palecky! za zase za 14 dni 🙂

augustka
29. únor 2012

@sunnymood Tak já jsem jim tam poslala dotaz, jak to tedy je 😀

sunnymood
29. únor 2012

@augustka super pokud to jde, tak alespon budes mit jasno... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru