Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

augustka
29. únor 2012

@sunnymood No uvidíme, třeba mi napíšou, že mi to nemůžou z fleku říct 😀 Tak ale už budu počítat s tím, že to zaplatím, ale kdybych se po tom na jejich stránkách nepídila, tak nic nevím, a kdo u sebe normálně nosí takové prachy?

sunnymood
29. únor 2012

@augustka no spíš tohle Ti měla říct lékařka - zda je to úkon hrazený nebo nadstandard...mě řekla, že by byla radši, ať to podstoupím, ale že je to placené, tak že mě nemůže nutit..ať si to rozmyslím...no a já raději šla, když je ta možnost..tak UTZ vyšel krev trochu pokulhává, ale co už..hlavně že prcek všechno má 😀

augustka
29. únor 2012

@sunnymood Tak teď jsem se vrátila od švagrové, byla na tom taky a mají 2 klučika a říkala, že to měla zadara. Tak schválně, když teď všude šetří 😀

sunnymood
1. bře 2012

@augustka tak držím pěstičky...zaprvé ať zbytečně neplatíš..jako 1100 fuj a ještě 150 za obrázek 😠 zloději..snad kradu ne? a pak aby vsledky byly dobré!!!! 😉

augustka
1. bře 2012

@sunnymood Děkuji, tak já si nechám ten obrázek poslat na mail za 60 Kč a doma si ho vytisknem 😉

sunnymood
1. bře 2012

@augustka no asi příště také...ale zase je to velký obrázek A5 a ted krásně vytisklé to zase ano- fotopapír...pěkné ;)

augustka
1. bře 2012

@sunnymood To je to, jak tady píšou, foto obyčejné??? Fotopapír máme i doma a moje drahá polovička si s tím pohraje, ať je to perfektní 😉 Si myslím, že za ty prachy, si to doma vytisknu 2x 😀 nebo si můžu nechat za ty peníze poslat třeba 2 😉

augustka
1. bře 2012

@sunnymood Už bych to ráda měla za sebou, ať vím, že je vše OK

sunnymood
1. bře 2012

bude uvidíš!! 😉

eliss2
2. bře 2012

Helou. tak tu máme zase páátečk, prijede mi drahoušek po tydnu tak uz se tesim. Dneškem začinam 10tt tak to to leti :o). Jak Vam je?

augustka
2. bře 2012

@eliss2 Ahojka, jj, letí to hrozně rychle. Ani nemrknem a budeme rodit 😀 Co se týče nevolností nebo tak, tak já musím říct, že v poho, co ty?

eliss2
2. bře 2012

@augustka já doufám že nez budu rodit tak jeste parkrat zamrkam :DDD... ja jsem taky s nevolnostma ok.. davam si rohlik s vysočinou, asi jsem je prejedla :D.. jakej je plan na vikend?

augustka
2. bře 2012

@eliss2 No, tak já jsem si dala poličan a ten jsem cejtila ještě dost dlouho, tak se mu vyhýbám. Spíš jím šunky, nejradši mám schwarzswaldskou (sakra, teď nevím,jestli jsem to napsala správně)

augustka
2. bře 2012

@eliss2 No, tak já jsem si dala poličan a ten jsem cejtila ještě dost dlouho, tak se mu vyhýbám. Spíš jím šunky, nejradši mám schwarzswaldskou (sakra, teď nevím,jestli jsem to napsala správně)

eliss2
2. bře 2012

@augustka Noo ta ja normalne taky šunčičku vysokoprocentni, ale nejak jsem dostala chut na vysočinu kdyz jsem ji tu mela. Ted delam Segedin, a pekne jsem se jim ohodila :D

augustka
2. bře 2012

@eliss2 No, to já jsem ho dělala nedávno, ale jak jsem ho ochucovala,tak mi slušně natáhlo a ani jíst jsem ho nemohla 😀

eliss2
2. bře 2012

@augustka :D tak to peknej zazitek, ja ho delala poprve v zivote. Segra mi dala domaci kysane zeli tak jsem se ho potrebovala zbavit, ale jeste mi zbylo tak si udelam asi kočičaka.. ma ho moc dobre. Dnes mi volala nova pani na nehty tak jdu večer gelovat 😒 to abych se sla pred tim vyspat.

augustka
2. bře 2012

@eliss2 a co, povedl se? 😉 Co si uděláš? Jj, to by asi chtělo, já jsem schopná usnout už v půl osmé 😀

eliss2
2. bře 2012

@augustka jj je vyornej, musim se pochvalit :D... udelam si kočičaka.. to se dela kdyz zbydou brambory nebo kaše.. osmahnes cibulku, hodis na to ty brambory nebo kaši, kysane zeli, a zaprasis červenou paprikou.. je to vyborny :D.. ja si davam odpoledne 20 a to mi pomaha abych vydrzela do pul desaty :D.. ale nekdy to je tezky :D

augustka
2. bře 2012

@eliss2 No, jsi šikula 🙂 No nevím, jestli bych to jedla, zní to zvláštně 😀 Já už odpo nějak nespím a abych vydržela do půl desáté, tak se musím zaseknout na PC nebo tak, jak budu koukat jen na TV, tak jsem jasná 😀

eliss2
2. bře 2012

@augustka je to vyborny :D.. hele kde jsou holky? sme tu zurtaly asi jen 4 ne?

augustka
2. bře 2012

@eliss2 Jo, tak to nemám tušení, kde všechny jsou....

nettaa
2. bře 2012

Čaute holky, jj konečně pátek. Jak mě ty pracovní dny zmáhají...fakt děs!!! Kdy už ta únava půjde do kša, to sem zvědavá... V OL nám krásně svítí sluníčko a je tam úplně jaro 🙂 Ještě cca 1,5 h musím být v práci 🙄
Jinak mé nevolnosti...no bývá mi ještě čas od času divně. Nezvracela sem ale ani jednou a doufám, že ani nebudu. Příští týden touhle dobou už budu mít po druhé kontrole, po odběrech a sand budu mít i druhou fotečku toho našeho zázraku 🙂
@eliss2 Mňáááám...segeďák bych si taky dala! Pošli mi tak dvě porce...jeda mi stačit nebude 😀 Ale teda ten kočičák...no nevím. Nedovedu si to představit...dobře...s bramborama jo, ale s tou kaší ne ee.
@augustka taky u TV vytuhnu dřív jak třeba u PC...manžel mi říká, že sem šípková růženka 😀

eliss2
4. bře 2012

@nettaa segedak nezbyl :D..

Hezkou nedeli devčata.. je mi nejaka zima.. Dnesek jsem provalela a ted jdu drahemu chystat jidlo na cestu sebou.. jeste 14dni a bude dalsi UZ 🙂

nettaa
5. bře 2012

Čaute holky při pondělku. Musím říct, že to tady nějak vázne...☹ Je nás tu nějak málo. Kam se všechny holky poděly? Ale zase na druhou stranu, aspoň si líp zapamtuju, kdy jde která na UZ a líp pokecáme 😀, než když by nás tu bylo hafoool 😉
Jak ste si užili víkend? Já v sobotu zvládla projížďku na kole a v neděli 6km procházku lesem na skálu, kde byl krásnej rozhled 😀 Počasí parádní. Už konečně snad přichází pomalu to jaro 😎
V pátek na UZ a odběry 😵

eliss2
5. bře 2012

hezky pondelni den.. no jo no upada to tu nejak je nas tu pet a pul.. Vsichni jsou v uzavrene skupine TP řijen.. jenze tam se za den napise 10-15 stranek :D.. neuzavřem se taky někam? :o)

@nettaa koukám aktivistickej víkend 🙂.. se Ti narodí sportovec :o).. v sobotu jsme dopoledne byli za farařem kvuli svatbe, pak se jeli podivat na jednu mistni svatebni vystavku, odpol hromadna pedikura, pedikerka nas delal 4 a ja delala nehty, pak uklid a v 8 tuhoň.. a v nedeli rano se psem, pak dve hodiny valečka na gauči, pak jsem se dokopala si udelat nehty sobe (mame v z patka na sobotu predvadeci akci firemni) no a oběd, pes, k nasim a byl večer. .. a 6km dam snad dnes s hafem kdyz je tak krasne, Kolikaty uz budes mit UZ?

nettaa
5. bře 2012

@eliss2 Hele klidně se můžem uzavřít. Mě to vadit nebude 🙂
No sportovec nevím nevím. Zas tak moc nesportuju 😀 Ale ty jsi o víkendu taky nezahálela!
A tak kdy bude svatba? 😉 My měli v dubnu a bylo příjemný počasí.
Jdu teprve na druhej UZ.

eliss2
5. bře 2012

@nettaa svatba bude 12.5. tak snad se jeste do neceho vejdu :D.. tak ja nejakou skupinku vymyslim

eliss2
5. bře 2012

tak ze damy, jsme v uzavrenych skupinach a nazev je Dvoučarkovky 🙂 meli by jste tam pit pristup

nettaa
5. bře 2012

@eliss2 Hele tak já našla s názvem "Dvoučárovky🙂" ale přístup tam nemám... tak paní správcová, zaříďte to 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru