Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

eliss2
6. únor 2012

@januliina dej si hadr na halvu :o)) mela jsi pozdeji ovulku tak v klidku, ja ve 4tt taky mela jen fliček :D

nettaa
6. únor 2012

@eliss2 a kdy že to jdeš na další kontrolu? Určitě už jsi to tu psala, ale mě to nějak vypadlo... Další KO už bude určitě s lepšíma pocitama a dojmama 😉 To samé platí i pro @januliina 😉

eliss2
6. únor 2012

@sonulkaaaa tak to budes mit dobry, muzes si do Polska pro bebilon.. nas nutrilon.. Jezdite do Polska?

eliss2
6. únor 2012

@nettaa ja mela jit 27. ale preobjednala jsem se na 20, nebot bych to nevydrzela :D

januliina
6. únor 2012

@averena ahoooj 🙂))))

nettaa
6. únor 2012

@eliss2 tak já jdu o den později 😀 Ještě ty dva týdny snad vydržím..snad to uteče rychle...

sonulkaaaa
6. únor 2012

@januliina
to nic neznamená, měla jsi třeba pozdější ovu a mohl to být 4tt a to nejde nic moc vidět. Záleží také, jaký má doktor ultrazvuk, jestli má nějakej starší typ, tak to tak bývá.

januliina
6. únor 2012

@eliss2 jj, už si chladím hlavu a popíjím čaj z meduňky 😀 Jsem hrozná. 😀

eliss2
6. únor 2012

@nettaa ja mam pocit ze nevydrzim :D.. asi umrznu do te doby.. mne určite minonka stahuje vsechno teplo

eliss2
6. únor 2012

@januliina vidis, ale sonulka Ti to taky rika.. a to je to zkusena matka :D

januliina
6. únor 2012

@eliss2 zkus se naložit do téplé vany...dvoje sibiřky a taky přitopit pomáhá 😀 Nám už ani nevypíná termstat...

sonulkaaaa
6. únor 2012

@nettaa
nene budu rodit v Třinci, Ol je přece jen trochu z ruky 🙂.

@eliss2 jj sem tam jezdíme nakoupit, mají dobré ceny i na ostatní dětské dobrůtky (kašičky, přesnídávky atd.)

januliina
6. únor 2012

@eliss2 jojo, už se uklidňuju 😀

eliss2
6. únor 2012

@januliina to bych si musela tu vodu napustiti horkou a to nedela kinder dobre,nema rado vysoke teploty. ja probehnu sprchoua skočim do postele a pujdu chrapat at do tech Slusovic vubec dojedu.

nettaa
6. únor 2012

@eliss2 tak se zkus ještě přeobjednat o týden dřív 😀 S tím umrznutím bych moc nežertovala, já už k tomu nemám daleko 😀 Měli by nám v práci dát placený volno za ztížené podmínky při cestě do práce a z práce 😀

januliina
6. únor 2012

@sonulkaaaa a myslíš, že v PL mají kvalitní věci? Třeba ovoce a zelenina je z polska největší šit prej. Prý to snad moc hnojí nebo co. Známí jsou zelináři...a z PL neberou.

eliss2
6. únor 2012

@sonulkaaaa ja jezdim jen do Tešina, dal jsem se jeste nedostala, ale fakt v tomhel tam mate vyhodu. Stejna kvalita uplne za jine penize.. u tech detskych vyziv.

nettaa
6. únor 2012

@sonulkaaaa Jj je to z ruky... ale ty nákupy v Polsku nemusí být vůbec špatný 🙂

januliina
6. únor 2012

@eliss2 myslíš, že mimi vadí horká sprcha??? 😕 O tom jsem neslyšela...já se vždy sprchuju horkou..protože bych jinak zmrzla...

eliss2
6. únor 2012

@nettaa uhelne prazdniny :D.. hele no ja cim vic o tom psu tim vetsi mi je zima :D.

eliss2
6. únor 2012

@januliina hele treba ten bebilon, je uplne stejenj vyrobce jak nutrilon, jedou to na stejny lince jen tam to stoji pulku.

averena
autor
6. únor 2012

@januliina ahooooooj vy jste dneska aktivní ani všechno nebudu číst ty jo 🙂

eliss2
6. únor 2012

@januliina sprcha nevadi, ale horka vana joo, driv kdyz se chtelo potratit, tak se prave (babske rady) davali hodne horke koupele.. a tak stejne ke konci kdyz chteli porodit, tak to taky .. proste mimi vedro nema rado, ani sauneni ne.. nekde jsem to i četla na netu ze vysoke teploty nebrat.sprcha ne ok

nettaa
6. únor 2012

@eliss2 mám stejnej dotaz jako @januliina s tou horkou sprchou...taky mám ráda docela teplou vodu, když se sprchuju a hezky mě to zahřeje.

januliina
6. únor 2012

@eliss2 aha, tak to jo. Je to možné. Koukala jsem na tu sprchu a toto jsem našla:
Dobry den pane doktore,
muzou horke sprchy v tehotenstvi-hlavne v 1.trimestru mit skodlivy vliv na plod?Je to pro mne relax, ale cetla jsem, ze se to nedoporucuje.Dekuji za odpoved.
Dobrý den,nemají jak ublížit,vážně by mě zajímalo,kdo šíří nesmysly,že mohou ....🙂 Průtok krve tělesným jádrem ( děloha mimo jiné...) je jak při minus dvaceti , tak plus 40 i více pořád stejný...

nettaa
6. únor 2012

@eliss2 hm tak to budu muset teda snížit teplotu teda...na břicho si ji teda až tan nepouštím...spíš na nohy a záda...ale i tak... Pro zdraví miminka udělám cokoli 🙂
Hele a ty už se jdi umýt a zalez do pelechu, ať je ti teplo a jsi fit na zítřejší cestování 😉

eliss2
6. únor 2012

@nettaa ja myslim ze sprcha nevadi.. jdu to vyzkouset :D

sonulkaaaa
6. únor 2012

@januliina
Já tam kupovala dřív malému ty dětské kaše a tak, ovoce a zeleninu kupujeme u nás, tam jezdíme do Kauflandu na sýry a takový nezdravý tenký klobásky...mňam. A to já maso moc menusím, ale to mají fakt výborný. A taky ty jejich koláče v pekařství...hmmm

nettaa
6. únor 2012

@januliina tak to jsi mě teď docela uklidnila 🙂 Ale i tak raději tu teplotku trošku stáhnu, kdyby náhodou....

averena
autor
6. únor 2012

Kdo šíří ty nesmysly? Ty co prodávaj studenou vodu....páč těhotnejch je v republice tisíce a studenovodohospodáři by skrachovali, tak vypouští do republiky tyhle fámy 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru