Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

nettaa
13. únor 2012

@augustka Tak to je krása. To jsi o necelý týden dřív jak já. Jak já se už těším na příští úterý 🙂

augustka
13. únor 2012

@nettaa No vidíš, tak to pomalu budeme rodit spolu 😉 Já jdu na další kontrolu 27. 🙂

nettaa
13. únor 2012

@januliina Jako ještě to není nejhorší, zatím nezvracím 😀 A když něco malýho sním, tak dobrý... ale i tak...furt se něčím cpát...se budu za chvilku koulet 😀 😀 😀

nettaa
13. únor 2012

@augustka 😀 a už máš i nějaký termín porodu? Myslím, že jak já vkročím k Dr. tak to pak budou kontroly asi co 14 dní až 3 týdny...uvidíme 🙂

nettaa
13. únor 2012

@sunnymood mě taky pobolívá hlava teď poslední dny. Ale myslím, že je to tím počasím...z té zimeny a pak ty přechodi ze zimy do tepla...fuuuj...je to náročný ☹ A taky ten přísun tekutin není ideální. Ale snažím se 🙂

januliina
13. únor 2012

@augustka podle poslední mens jsem teď 7tt+2 a podle utz 5tt+3. Tak uvidíme, snad bude vše ok. 🙂

augustka
13. únor 2012

@nettaa nemám, jen podle MS mám spočítaný na těch bláznivých kalkulačkách 😀 Tak já budu rizikáč, tak nevím, jak často budu chodit, jsem byla v takové euforii, že jsem se zapomněla zeptat na věci co jsem chtěla. Já počítám s tím, že se mi ty doktoři budou pěkně střídat, tento měsíc budu mít návštěvu 5ti doktorů 😀

sunnymood
13. únor 2012

@nettaa no musíme se vyhecovat a pořádně pít maminy! pokusím se to dodržet 😀 a venku se moc nezdržovat, tahle zima je vážně děsná ..

augustka
13. únor 2012

@januliina Je, tak to si na tom skoro stejně jako já, ale my odpovídáme tomu co udává poslední MS 7+5

nettaa
13. únor 2012

@sunnymood 🙂 Pitný režim je důležitej. Taky se snažím jíst i nějaký to ovoce a zeleninu, ale teď v tuhle dobu je např. s ovocem hrozně omezenej výběr ☹ Teď si pomeranč 🙂

januliina
13. únor 2012

@nettaa já si ujíždím na pomelu. Mnam a na ledovém salátu. 🙂

nettaa
13. únor 2012

@augustka Jo tak to já si taky zjišťovala podle těch kalkulaček 😀 Tak se zeptáš příště 😉 Každopádně budeš asi hezky pod drobnohledem a doma se nebudeš nudit, když budeš lítat od doktora k doktorovi 😉

nettaa
13. únor 2012

@januliina Jj, tak pomelo já taky můžu, jenže mi nechutná každý. Některý mají divnou chuť ☹ Poslední, co sem měla bylo fakt hnusný...blééé

sunnymood
13. únor 2012

holky je to děsný...samé vyšetření jak jsem psala 27.1.(doktorka) pak 14.2.(krev) pak 24.2.(doktorka) další 29.2(UZ-1t.screening). a 8.3 (krev trombocentrum) a 12.3. kontrola trombocentrum - paráda co? - a to ještě nemám v Praze sehnaného obvoďáka a zubaře :(

augustka
13. únor 2012

@nettaa No, to stejně zapomenu 😀 Já jsem ujížděla na granátovém jablku, ale teď mi pomalu nejede ani jídlo, tak se max donutí do banánu nebo pomeranče nebo vína 😒

augustka
13. únor 2012

@sunnymood Buď v klidu, já mám tento měsíc doktora 13., 15., další 17., pak 22., pak 27. a pak ještě 28. 😀 no jo, abych se nenudila, že 😀

eliss2
13. únor 2012

@augustka juu juuu kráásnýýý gratulluju mooc, ja musim počkat do pondělka.. kdo si počka ten se dočka 🙂

eliss2
13. únor 2012

@sunnymood kdyz jsi byla 7+5 už viděla srdičko?

sunnymood
13. únor 2012

@eliss2 já jsem byla na prvním v 5+5 a už i tam bylo srdíčko vidět...když se koukneš na fotečku, tak je tam vidět horní ručička a srdíčko bilo přesně uprostřed dolů od té ručičky 😀

eliss2
13. únor 2012

a děvčátka pěkně pijte, obzvlášt v těhotenství ledviny pracují za oba dva a je to na ně velká zátěž, proto potřebuji hodně vyplavovat nečistoty.. a černy čaj nepit nebot ten dehydruje a nepočita se do primu tkeutin.. tak pekne skleničku do ruky a jdeeem :D

eliss2
13. únor 2012

@sunnymood to jako fakt? toho 27.1. jsi byla 5+5 od posledni MS? a uz bylo takhle krasne videt?

eliss2
13. únor 2012

počekej tam je 7+5

sunnymood
13. únor 2012

@eliss2 ta fotka co je v albu je až 7+5 ;) ale toho 5+5 (to jsem si blbec v tom šoku o fotku neřekla ..) už srdíčko bilo..paní doktorka mi ho ukazovala, ale nemusela - bylo to jasně vidět a já jen zírala a prostě najednou přestala myslet 😀

eliss2
13. únor 2012

@sunnymood juu juuu, chci usnout a probudit se az pristi pondeli :D

sunnymood
13. únor 2012

@eliss2 naprosto Tě chápu..já bych také chtěla aby mi příští týden opět dělala ultrazvuk..nechci čekat až do 29.2. 😀 ...ale neboj ono nám to děsně uteče! 😉

eliss2
13. únor 2012

Holky a neosypal se Vam obličej? ja jsem jak pubertak a nevim co s tim, teda spis na krku a v dekoltu hodne 😒

sunnymood
13. únor 2012

@eliss2 jo já tedy puberťák jsem ...děsný! ☹ se stydím..zamaskovat to nejde...když se na mě někdo podívá, tak se hrozím, že se mi musí smát 🙂 ...

eliss2
13. únor 2012

@sunnymood ja dokud jsem brala HA tak to celkem slo, jen pred MS, ale ted.. hruuza, se mi nechce jezdit ani k zakaznikum.. tak jdu zkusit zachrnanovat pletovou maskou

augustka
13. únor 2012

@eliss2 děkuji, já zase musím počkat 14 dní do další kontroly, ale už mám fotečku, srdíčko bije, tak jsem v klídku 😉

sunnymood
13. únor 2012

@eliss2 no já musela přestat brát HA před rokem a půl neb mi zjistili trombofilii, takže jsem se taky lehce opupínkovala, jak se tělo srovnávalo po těch letech...ale teď? 😀 puberťák...ale taky mi to zkoršila kys.listová s Bčkem- já jsem to měla vždy, jakýkoli vitamín s Bčkem a už se se flekatila..tak jsem ty vitaminy už vysadila, už to prostě nešlo 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru