Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

sunnymood
14. únor 2012

@eliss2 děkuji moc...tak to Ti nezávidím :( my vlastně teď byli první víkend letošního roku spolu - taky pořád práce 😒 a to jsem zvědavá kdy vyřešíme bydlení 😎 ...

nettaa
14. únor 2012

@eliss2 Tak tím líp, že jsi nezvracela 🙂 A už máš chuť na jídlo a na sladký nebo furt stejný? Mě takový proběhnutí po ránu moc nevadí, když to není každej den 😀

nettaa
14. únor 2012

@sunnymood Tak si večeři hezky užijte!!! Dej si i něco za mě 😀 My Valentýna neřešíme, vyznáváme si lásku každý den 🙂 A jak to máte s bydlením?

sunnymood
14. únor 2012

@nettaa no momentálně nijak 😒 já bydlím teď v garsonce a přítel se mnou a snažíme se přesvědčit bráchu přítele, aby přestal prudit a přítel mohl odkoupit jeho podíl v bytě, kam by jsme se nastěhovali (brácha přitom bydlí ve vlastním a byt stejně prodávají, jen ho nechce prodat nám...) ono je to těžký, nechce aby jsme byli spolu a málem zešílel, když zjistil, že čekáme prcka ☹ ...ale každé rodině je něco...takže pokud nevyjde tohle tak budem muset začít hledat jiný byt..

nettaa
14. únor 2012

@sunnymood Jéé...tak to přeju pevný nervy, ať to dobře dopadne a brácha od přítele ať se vzpamatuje a přestane prudit!

sunnymood
14. únor 2012

@nettaa to bych si ze srdce přála...nic mu nebereme, peníze by dostal, mně o peníze nejde, s přítelem se máme rádi, a ikdyž se podle něj neznáme dlouho, tak prostě vím, že chceme být spolu...nevěřím, že člověka poznáš po určité době (když člověk nechce tak mu do vitra nevidíš ani několik let.) a myslím, že v našem věku, už taky víme, co od života chceme...jen on se nám do toho montuje...a škodí kde může ☹ přečetl jsi naše společné maily, všem známým od přítele už mé těhu oznámil, posílal jim sms apod. (takže chudák přítel je dost nešťastný) bojí se jak dopadnou výsledky a hlavně svým přátelům to chtěl říct osobně..
ale co už 😉 nebudem se zabývat takovým zlým člověkem! je to nešťastný člověk, hlavně že nám ostatním je dobře! 😀

averena
autor
14. únor 2012

@eliss2 Jen co přijede v pátek večír domu, už budeš připravená s mimi dole u dveří s napaženýma rukama, obutá, oblečená, mlíko odstříkaný v mrazáku a šup s kámoškama na sedánku....a vrátíš se šťastná tak v sobotu večer no a neděli si užijete spolu 😀

eliss2
14. únor 2012

@nettaa ne, chut na skaldky nemam.. jako v puse vubec, občas mne napadne ze bych si ho mohla dat ale nechce se mi. A to mi vzdy rikala segra ze kdyby babička byla z čokolady tak ji taky snim :D.. ani na jidlo nemam chut, ale dnes jsem jedla v 5 rano a pak jak byla porada tak jsem mela v praci jen kefir a pomeranč, a ani do jednoho se mi nechtelo..tak jsem dokonce pocitila i hlad :D, ten jsem nepocitila od te doby co jsem tehotna.. a jak mi bylo nejhur, kamaradka mi dal anejaky lizatka na nevolnosti v tehotenstvi tak to mi na chvilku zabralo a pak jedine co jsem do sebe byla schopna dostat byl pomeranč a ten mne taky trochu srovnal..ale chut k jidlu nemam ani ted. Ale treba kdyz citim rybu nebo neco tak se mi kufr nezveda.. proste mi je divne ze vseho :D

@sunnymood tak to je masakr.. co jsi udelala brachovi? :D on ma rodinu a deti? A kolik je Tobe a priteli a jak dlouho spolu chodite? a oni nemaj rodiče ktery by mu dali na budku?.. nebo si najdete nekoho kdo to za vas jako koupi, nejakyho "černyho kupce" kamoše a je to.. ale to je asi moc komplikovany.

eliss2
14. únor 2012

@averena Veru skvělej návod :DD

sunnymood
14. únor 2012

@eliss2 hi hi já mu neudělala nic, on je prý od mala takový nešťastník, má pocit, že mu všichni ubližují a nechápají ho..a pořád s bráchou nějak soupeří...přitom je mu 36, je ženatý, má vlastní byt a s manželkou také čekají mimi v srpnu 🙂 ale prostě si nemyslí, že jeho brácha uvažuje nebo nevím 😀 mně je 30, příteli 34 oba jsme si prožili dlouholeté vztahy, pak se dostatečně vzpamatovávali a potkali jsme se před půl rokem a prostě to nějak bylo ono...stejné názory, smysl pro humor, podobné záliby, důvěra, láska, vášeň..žádné přehrávání, vše si říkáme na rovinu i nepříjemné věci...přítel se bál, zda si moji kamarádi nebudou klepat na čelo, ale všichni shodně říkají, že já stojím moc pevně nohama na zemi, že vše důkladně zvažuji a pokud jsem se rozhodla, tak je to to správné a jsou rádi a podporují mne, a nakonec problémy dělá jeho strana..:(
koupit to přes jinou osobu nejde - páč takhle by mu zaplatil jeho podíl cca 600tis. a přes cizí osobu by se muselo sehnat daleko víc peněz a ty nemáme..
ale já jsem optimista ;) já věřím že bude dobře, buď se umoudří enbo si prostě něco pronajmeme a na něj se vykašleme...ale je škoda že se pak nebudou kamarádit bratránci nebo nesetřenice 🙂
a nebo budem muset my ženy zasáhnout 😀

eliss2
14. únor 2012

@sunnymood tak to je jasny, on chtel byt za hvezdu tim ze bude mit prvni potomka, a ze bude obdivovan, a ten prvni,a bracha mu to zas nedopreje protoze čekate taky 🙂 ... tak to pevne nervy.. ja uz jsem nastesti se segrou v klidku, a švagra neresim.

sonulkaaaa
14. únor 2012

Čauvec holky, hlásím se po delší době, jsem pořád v jednom kole, a když odpočívám, tak většinou hned usnu, jsem pořád tááák unavená ☹ .
@nettaa Já to mám stejně, žaludek na vodě a musím často jíst, jinak je mi blbě. Připadá mi, že furt žeru 😒.
Přeji všem krásného Valentýna 🙂 .

eliss2
14. únor 2012

@sonulkaaaa drž se holka, odpočivej a zasobuj telo. At Te to brzy prejde jako mne, teda lepsi bybylo uplne, ale i ten muj stav uz je prijatelnejsi.. tak spani zdar.

sunnymood
14. únor 2012

@eliss2 děkuji za podporu....snažíme se být v klidu, přítel se mně snaží od všeho chránit, abych se nerozčilovala..(já jsem taková malá sopka)...ale stejně, už jen to, že si dovolil číst cizí maily, se mi tak zprotivilo, že ho teď nemůžu ani vidět.připadala bych si před ním jak nahá...a na druhou stranu, já vždy říkám co si myslím, tak by to taky dělalo pěknou neplechu 😀 bráchové se teď prostě nebaví a snad to chce jen čas 😉

Holky taky překrásného Valentýna všem co ho slaví i neslaví, prostě pohodový večer po boku svojí lásky a s miminkem v bříšku!!! 😵

averena
autor
14. únor 2012

@sunnymood čoveče to je ale nemilé s bráchama...... to musíš bejt děsná semetrika, že vám nechce prodat byt 😀 😀 dělám si srandu, blbý je že to je vlastní krev....snad se to časem zlepší 😉

eliss2
15. únor 2012

Dobre ranko. tak ja uz jsem 7tt+1 to to leti :D. Včera jsem si na snidani upekla jahlovotvarohove mufiny, prez noc jsem na ne zapomnela a rano jdu do kuchyne a udelam si hroznove vino s jogurtem.. no to mam brzo sklerozu, tak nevim co udelam s mufinama. Když se kouknu z okna tak se mi vubec nikam nechce. Jedu do Přerova a pak do Rymařova.. nemam rada snih na silnicich 😒 tak se holky drzte neumrznete a neuklouznete. Hezky den.

sunnymood
15. únor 2012

@eliss2 také krásný den !!! máme tu středu, jupí..už se nemůžu dočkat víkendu 🙂 teda Ty si užasně vyvařuješ, hned byych si dala...já momentálně ujíždím na medu - takže ranní rohlíček s máslem a medem 😎 tak ať máme dnes úspěšný den!

eliss2
15. únor 2012

@sunnymood mam krasnu nvu kuchyn tak mne t bavi.. Medik si davej, máá hoodne vitaminku. Ja nakonec nikam nevyjela. Sefova mi udelila Homeoffice, nebot tady je bozi dopusteni a kdyz jsem ta tehotna tak abych neriskovala.. tak ze jdu zvelebvat webove stranky a obvolavat zakazniky. V Praze nechumeli? jaka byla večere?

januliina
15. únor 2012

Ahooooj holky! Snad jste si užily včerejšího Valentýna. 🙂
@sunnymood No, řeknu ti, že ten brácha je asi pěkné "pako". To, že vám leze do mailů a všude roztrubuje, že čekáte, mi přijde teda úplně na hlavu. Jakoby jste snad byli malé děcka. Ale ber to tak, všechno zlé, je k něčemu dobré. Určitě vás to s přítelem ještě více sblíží a kdyby to nevyšlo s tím bytem, tak třebas pak narazíte na mnohem lepší nebo na baráček snů...tak ať si brácha jak se říká-naprdne. 🙂
Holky, jak tu čtu vaše příspěvky, tak se musím taky přidat....poslední dobou tak špatně spím. A od pondělka mi přijde, že jsem snad nespala vůbec. ☹ Pořád se budím...chce se mi na wc, pak je mi horko, pak mám žízeň, pak se cítím vyspaně...no děs běs. Celý den jsem pak jak mrtvola. Takže závidím, že tak dobře spíte.
Od včera mi začalo být i pěkně šoufl od žaludku...jakoby na mě snad i něco lezlo. Tento týden se zaměřuju na hledání nového gyn. 🙂

januliina
15. únor 2012

@averena Ahojda, já byla včera na masáži u pana Ondry je z centra zdravé páteře. Dělá dornovku i metodu podle dr. Smíška (to bude asi to tvoje sm, ne?) Cvičí se tam se zamotaným prostěladlem. Jsme úplně spokojená. Krásně mě promasíroval i s reiki a pak mi ukázal i cviky na narovnání pánve, protože mám každou nohu jinak dlouhou. Prý to usnadní i porod. Ale říkal, že jiné rovnání páteře (obratlů) v těhu vůbec nedoporučuje, tak nevím...co ty cvičíš?Jinak já se cítím jako znovuzrozená...nebýt toho špatného spaní...

averena
autor
15. únor 2012

@eliss2 tak mi je třeba pošli poštou....já si je dám 😀

averena
autor
15. únor 2012

@januliina ahoj to asi bude to sm já cvičim s lanem , to si asi ručníkem budeš dělat ty nohy vid? Já jsem na dornovku dělala kurs.... jinak si občas dám to pilátes, teda jen některé cviky, který nejsou náročný na bedra.

januliina
15. únor 2012

@averena jj, asi to bude ono. Ty nohy si rovnám prostěradlem, nebo respektive spíš pánev si rovnám. Záda mi nedoporučoval, ale ještě mi i protáhl krční páteř. Já jsem byla hodně vystresovaná...z práce. Tak mě krásně hodil do klidu...ale to blbé spaní mě zabíjí. Ach jooo, od sedmi jsem v práci a ještě nic uděláno. 😝

nettaa
15. únor 2012

@eliss2 Ahojky, já jsem dnes 7+3 😀 Tak s tou sklerozou to mám podobný 😀...včera ráno sem si doma zapomněla brejle a tak mě pak z toho čučení v práci na monitor bolely očka a aby toho nebylo málo, tak jak sem šla z práce, tak sem si v kanclu zabouchla klíče (máme kliku s koulí), na štěstí mi je pak klegyně nechala na recepci a já si je ráno vyzvedla. A ještě dnes ráno sem si málem zapomněla sváču....
Tak si hezky užívej homeoffice 🙂 To by se mi taky líbilo 😀 Jinak v OL nám taky sněží od rána...

nettaa
15. únor 2012

@januliina Ahojky, taky tě to postihlo? Je to nepříjemný, ale snad to brzo přejde 😉 Já teď piju heřmánkovej čaj. Už je to trochu lepší, ale stále to není ono 😝
A přeju ti, ať najdeš co nejdřív toho nového gynekologa 😉

sunnymood
15. únor 2012

@januliina děkuji za podporu...jak říkáš, vše zlé je k něčemu dobré!
jinak večer se nám vydařil...dostala jsem botičky - tedy na procházky v přírodě, takže žádné lodičky 😀 a pak si zašli na sklenku, bohužel do mne se jídlo večer už nevešlo...jen představa, že něco pozřu mi nedělala dobře 😀 ale i tak jsme si to užili a já pak po příchodu domů padla 🙂
a taky mám teď období převalování, nejdřív zimnice, pakzase horko, pak mě bolelo ležet na boku, pak na břiše, pak mě bolelo v krku, děsný... 🙂 chudák přítel, ho pořád budím, jak se převaluji, pořád mě kontroluje, co se děje 😀

januliina
15. únor 2012

@sunnymood Jééé, tvůj se tak stará. Mojeho to zatím nechává chladným mi přijde. 🙂 Nebo spíš se tak tváří, ale víc pomáhá, to je fakt. Já dostala bombošku, zatím jsem se jí ani netkla....je mi šoufl jako blázen. Každou chvíli přemýšlím, jestli nepoletím na wc. 😝 O převalování mi nemluv...a to horko je mi taky...úplně hrozné, jakoby zevnitř, přitom mám ledové nohy. 😀 Ach jooo...druhý trimestr je ale prý pohádka. 🙂

januliina
15. únor 2012

@nettaa Já mám taky čajík...ani nevím co to je ...asi jablko. Mám tu zeleninku, ale je mi blivno, jen na ni mrknu. Já myslím, že až se pořádně vyspím, tak to bude lepší. A díky za přání...budu se snažit. CHtěla bych tam jít co nejdříve....už k novému. Ke starému ani nepáchnu. Jo holky, včera na té masáži mě pan masér krásně povzbudil k různým změnám a dokonce mi řekl, že už mám pomalu číst mimi pohádky... 😕 A doporučil mi knížku..už ji mám doma. Až dojdu dom, písnu jak se jmenuje.

eliss2
15. únor 2012

@nettaa já si zapomenut brejle doma tak jsem odrovnana..nevydrzim bez nich, nic nevidim :D... a prave kvuli Olumouci jsem nikam nevyjela.. bo jsem nechtela jet z Olomouce na Mohelnici a hlavne z Mohelnice na Zábřeh a Rýmařv, leda ze by jsi mne vytáhla :D

eliss2
15. únor 2012

a mne je porad zima bez horka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru