Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

nettaa
27. únor 2012

@sunnymood Když já průkajdu zatím nemám ...dostanu až příští týden 🙂

sunnymood
27. únor 2012

@nettaa jasně jen hlásím, že se nemusíš bát, budeš to tam mít pak pěkně poznamenané aby o tom kdokoli věděl! 😉 tak držím palečky, aby jsi dostala svou průkazku a měla z ní taky radost jako měla já 😀

misan111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eliss2
27. únor 2012

Holky ja taky nemám jeste prukazku.. az 20.3. dnes jsem 8+3.. a oznamila jsem to dnes majiteli firmy... 😒

nettaa
27. únor 2012

@eliss2 Ahojky 🙂 Ty jo já ani nevím, kolik to dnes jsem tt, ale myslím že nějak podobně jako ty podle UZ 🙂 No a co ve firmě? Jak se tvářil pan majitel? Já to zatím neoznánámila ani doma natož v práci😀

eliss2
27. únor 2012

@nettaa tak to u nas to vedi doma vsichni.. 😒 nějak se to nepodarilo zatlouct. A majiteli jsem to musela rict, protoze to za prve v kanclu vsichni vedi, a za druhy mame pristi patek a sobotu akci se zakaznikama, kontraktačni trhy a večerni akci, a vzhledem k tomu ze ji kazdoročne travime opijenim se se zakazniky na baru a ja odchazim mezi poslednima, tak by jsem asi byla v podezreni.. a vymlouvat se na antibiotika by bylo asi divne.. Sef ma deti rad, ma 4 :D tak ze mi pogratuloval, a prej mam byt rada 🙂

nettaa
27. únor 2012

@eliss2 Nám se to zatím daří "tutlat", ale po další kontrole a odběrech a pokud bude vše tak jak má, tak už to asi řeknem rodině 🙂 V práci je zatím čas...tam to zas tak nespěchá. My žádný opíjecí akce nevedem 😀 Ale teda musím říct, že dvě moje kolegyně to už vědí. Ale to ta jedna ze mě prostě odtušila, ale mají zákaz to šířit dál. Takže jim věřím, že to dodrží.
To je fajn, že to šéf vzal tak dobře🙂 A jak dlouho to v práci teda plánuješ? Už i o tom ste se bavili?

eliss2
27. únor 2012

@nettaa jj, bavili, oni to resej bo u nas je kazda vymena OZ dosti bolestna.. navic nas ekonom ma v zaloze pani kterou tam chce nacpat, uz ji tam vyslal (chteli vystipati kolegu) tak ted se asi tesi ze prijde jeji čas :D.. jenze myslim si ze ji to bavit nebude,ale u uvidí.. moje hrubé odhady jsou tak do konce června vydrzet, pak uz to s brichem asi nedam, jezdit po pensionech a ty km. Tak se mne ptal jak to asi vidime,a ja mu rekla ze jeste jako neni vyhrano, ale ze aby se to nedozvedel jako posledni.

nettaa
27. únor 2012

@eliss2 No řeknu ti, že já bych takovou práci dělat nemohla... 😖
No já sem zvědavá, jak to budu zvládat s břichem přes léto... Uvidím, jak mi vyjde nástup na MD. Myslím že je to 6-8 týdnů před TP, že? Ale když ještě neznám ani TP, tak je těžký spekulovat 😀 No uvidíme...

eliss2
27. únor 2012

@nettaa ja by tu praci taky delat nemohla 😀 ale v mojim veku mne zachrani jen ta MD..
Taky jsem nekde četla že řadnej nastup je 6 týdnu pred terminem porodu. Já taky jeste termin nevím. Kdy jdes na odbery? a na dalsi UZ?

nettaa
27. únor 2012

@eliss2 A těch 8 týdnů je co? Já myslím že nejdřív se nastupuje 8týdnů a nejpozději těch 6. Před těma 8 pak je jen nemocenská. Jo a ještě před tím vlastně určitě budu čerpat nějakou tu dovolenou. Páč pochybuju, že by mi ji proplatili... Na další UZ a zároveň i doběry jdu 9.března...tzn. za necelý 2 týdny 🙂

eliss2
27. únor 2012

@nettaa no nekde psali prave 8 a časteji 6 (to asi byly nejake workoholičky hihi).. ty jo to je dobry, ze jdes najednou.. ja jdu na odbery 13. a na UZ az 20... tak asi mudr počita s tim ze vse bude OK.. bo mi je divny, kdyz to je po mesici, ze delaj odbery pred UZ, ze pokud by to ok nebylo tak dela laborky testy zbytečne.

nettaa
27. únor 2012

@eliss2 Jo tak já budu ráda, když si od práce i odpočinu🙂 Nevím jak ty, ale já se odpoledne už pak strašně unavená... Ráno se to ještě dá, ale pak....hrůůůůza 😔
Jj jdu na UZ a odběry zároveň a sem ráda, ptž. mám doktorku mimo OL. Ale víš co, každej doktor má jiný postupy. Mě třeba na první kontrole nevážila a neproměřovala pánev jako tobě 🙂 Mě to čeká všechno toho 9.3. Ale překvapilo mě, že už na první kontrole říkala, že už budu mít i průkazku.Myslela sem, že se dává později...

eliss2
27. únor 2012

@nettaa davaj ji prej kolem 12tt, to jsem vedela. a o unave mi ani nemluv.. ja dnes na 6. byla v praci.. sla jsem spat v 21hod, vstavala v 5 tak ze spanku relativne hodne.. ale porada, pak čekani na rak..v (vezla jsem ji do Brna) a pred Brnem uz se mi zavirali oči, a kousek od benzinky, jsem mela takovej nabeh na mikro ze se mi protočili oči..musela jsem si dat 10min na benzince.. doufam ze mne to po tom 12tt prejde.. jinak to nedam ani do června.. nastesti zitra jedu na Usti s kolegou na dva dny tak nebudu ridit.

nettaa
27. únor 2012

@eliss2 no a já ještě ani těch 12tt nebudu 🙂
Hele a jakou ty máš pracovní dobu? Když chodíš do práce na 6 a pak někdy dopoledne vyjíždíš někam dál...to nemůžeš za 8h stiíhat, ne? No úvava je fakt mazce. Já ráno vstávám těžce kolem půl 7...to před tím zamačkávám několikrát budík. A spát chodím ...no někdy vytuhnu už kolem 9hodiny. Takže spánku mám taky dost, ale únava i tak veliká. Ty na sebe při cestách dávej hlavně pozor!!!!

eliss2
27. únor 2012

@nettaa No šef ma predstavu ze dame jeste 5 zakazniku, a pak doma piseme reporty.. asi si mysli ze misto sluzebniho auta jsme vyfasovali kouzelny plašť a jen zapnem knoflika jsem ve Zlině :D.. trebe ve čtvrtek jedu na Zlin.. a jeho predstava je, ze v 8. budu u prvniho zakaznika.. a v 15hod u posledniho.. pak pojedu dom (230km)a napisu zapis z celeho dne. .. tak ze jsem zvedava jak to tu pani co je samozivitelka a ma doma 12ti lety dite bude dlouho bavit. nemuve o tom ze většinou od uterka do čtvrtka to je kvuli zminovanym prejezdum lepsi na pension. .. a ja spim snad porad i odpol si dam nekdy slofika ale proste to nejde dospat. Co ze to delas za praci?

nettaa
27. únor 2012

@eliss2 to máš můj obdiv, že takovou práci vůbec děláš 😎 Já sem účetní. Naše firma má 10 poboček směnáren, takže dělám účto i ve valutách. Je to pohodová práce, ale taky únavná...

eliss2
27. únor 2012

@nettaa tak koukat cely den do čisliček ta to je taky pekna zabiračka na mozek.. tak jdem na rizikač hned ne? 😀
I kdyz mne by doma asi houklo.. nejsem zvykla byt na jednom miste. Nemela jsem nikdy jeste ani neschopenku, a to makam 10let. Nemarodim, max 1 den dovolene na strevni chripku.

nettaa
27. únor 2012

@eliss2 že by? 😀 Normálně se mě ale moje MUDr. ptala, jestli v mé práci v pohodě. Tak sem nechápala, jak to myslí a ona jestli cestování do práce a tak. Usoudila, že podle trvalýho bydliště, který mám mimo OL a pracuju v OL, tak že dojíždím do práce každej den...tak sem jí vysvětlila, že mám přechodný v OL a tak že s prací je to v poho...ale podle mýho, kdybych jí řekla, že každej den dojíždím, tak je schopná mi napsat i neschopenku 😀
Nic dnes už se loučím. Se mi nějak zavírají očka, tak jdu spinkat. Už je zase skoro můj čas 😀 Tak dobrou noc!

eliss2
27. únor 2012

@nettaa mne mudra taky rekal ze stači řict a ze to napiseme :D.. jdu taky sprcha lezing. tak dobrouky :o)

augustka
28. únor 2012

Ahojka holky, tak jdu zase nakouknout, hlásím, že jsem po další kontrole, mám fotečku, vše OK. Průkajdu už jsem taky dostala, musela jsem se objednat na UZ a odběry do Gennetu jako riziková pacientka, tak snad bude vše OK. Co vy, jak válčíte?

sunnymood
28. únor 2012

@augustka jasně že bude všechno v pořádku! uvidíš.. 😉 já jdu do gennetu zítra na UTZ, tak jsem napjatá, ale věřím a nepřipouštím si nic 😀 tak se pěkně vyvíjejte! a kde máš tu fotečku? šup sem s ní 😉

augustka
28. únor 2012

@sunnymood Jee, tak to nejsem sama, kdo tam musí, já mám k tomu i odběry ☹ ale včera vše OK, tak taky nepřipouštím jiný výsledek než ten, že je vše tak jak má

sunnymood
28. únor 2012

@augustka jasný! buď v klidu...alespoň budeš vědět o svém mimi víc už v 1trim. než čekat až do 2 😉 a hlavně na tom UTZ je prcek nejlépe vidět! takže manža rozhodně s Tebou!!! já se tak nemůžu dočkat zítřku, že ani nepracuji a jen dělám, že dělám 😀

augustka
28. únor 2012

@sunnymood tak já jsem doma, na rizikovce, tak pohodička 🙂 Jj, to budu vědět a pak tam mám jít ještě v 21.tt. Ten se mnou nepůjde 😀 prý tam mám doktory, já mu vemu fotečku 😀

sunnymood
28. únor 2012

@augustka no my jdem..přítel se těší, protože neví, co ho čeká 😀 a já jsem zvědavá hodně na něj, jak se bude tvářit až ho uvidí a ani nevím, zda tam bude slyšet i srdíčko ..

augustka
28. únor 2012

@sunnymood No, co by ho mohlo čekat, mrkne přeci na prďolu 😀 Jo, tak to nemám tušení, jestli bude slyšet. Přemýšlela, jaký UZ budou dělat, ael to by měli už vnější, ne?

sunnymood
28. únor 2012

@augustka tak to je jasný, spíš se dlouho pral s pocitem, zda není na prcka brzy, ale teď už se těší...a tak jsem zvědavá na jeho výraz 😀 ..v gennetu dělají už vrchní UTZ (ptala jsem se doktorky) protože už je prcek docela velkej (snad jen pro silnější ženy by se ještě dělal spodní, ale to myslím kolem 100kg..mi říkala lékařka)

augustka
28. únor 2012

@sunnymood No, tak to se nás netýká 😀 Jo tak, tak my jsme chtěli, tak v tom problém nebude 😀 Tak mi zítra poreferuješ, co a jak a ty jdeš taky v tom 21.tt?

sunnymood
28. únor 2012

ne ne já jdu teď ve 13.tt tak jsem zvědavá ale určitě bude vše v pořádku! jdem ráno tak kolem poledne zahlásím 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru