Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

terulilinka
21. únor 2012

@nettaa ty už jsi taky těhotná? tyyy brdo 🙂

eliss2
21. únor 2012

@nettaa jezisi to ja asi nevydrzim do zitrka :D a koukala jsem prave na foto u jinych ve stejnym stadiu jako ja a fakt tam mam nejak moc prostoru, aby nemlo mimi pak 5kg :D.. a premerovali Ti panev? mne jo a i mne vazili :( blee... a taky jsme zaroven byla na preventivce, vychazela mi po roce.

nettaa
21. únor 2012

@terulilinka Ahojky Teri, jj už je to tak,. Dnes sem fazolku poprvé viděla na vlastní oči 🙂 Na svým profilu to zatím nezveřejňuju, je ještě čas 🙂 A co ty? Už? Nebo ještě vyčkáváš s testíkem? 😉

terulilinka
21. únor 2012

@nettaa Tak to gratuluuuuju!!!! 😵 vyčkávám - ve čtvrtek nebo v pátek 🙂

nettaa
21. únor 2012

@eliss2 Vydrž prťka, vydrž 😀 Ale koukala sem, že jak máš ten UZ ten oblouk, tak já to mám opačně. Pánev mi neproměřovali...to se dělá jako jak? A ani mě nevážila, to si myslím, že proběhne asi na další KO. A já vážení nerada, už tak mám dost 😖 Já na preventivce právě nebyla přes rok...

nettaa
21. únor 2012

@terulilinka Děkuji a držím mooooc pěstičky!!!! 🙂

terulilinka
21. únor 2012

@nettaa děkuuji 🙂

eliss2
21. únor 2012

@nettaa vzala si nejaky "kleste" jako bylo na mereni plynovejch masek na ZS :D a merila mi šiřku panve jako boky.. ale to musela vedet na prvni pohled ze na tom v tomkhle jsem "dobre" haha.. a ta vaha des.. doufam ze neprolomim do porodu 100kg

nettaa
21. únor 2012

@eliss2 Ttj. tak to uvidím, jestli mi taky bude měřit 😀 Snad to s tou váhou nebude tak hrozný. Když se nebudeme zbytečně přejídat a ládovat tím, čím nemáme a budeme krotit chutě 😀....haha....no sem zvědavá! A průkajdu dostaneš kdy?

eliss2
21. únor 2012

@nettaa myslis jako kdyz se nebudem ladovat čokoladou? treba mlečnou Figaro? davam si druhou řadu :D hahaha... prukazku priste na naberech, az toho 13.3. a pak na dalsi UZ az 20.3.

nettaa
21. únor 2012

@eliss2 tak já na čokoládu zatím nemám tak moc chuť a v práci mi leží už tak měsíc dva oplatky Mila a já se jich ani nedotkla. Zato dnes mi kamarádka dovezla z Valašska tři výborný frgály...mňam. Dnes sem si dala a zítra si taky dám 😀
A taky ti už nabízela možnost "genetiky" v I.trimestru? My rozhodně těch 1.400,- Kč objetujem. Mám doma o tom nějaký povídání, ale pročtu si to až zítra, dnes už sem moooc unavená.
Už se chystám do pelechu, tak doboru a zítra zase a budu se snažit dodat i to foto😉

eliss2
21. únor 2012

@nettaa tak já rávě první den co mi neni vuubec spatne, tak si ji davam, jsem zvedava jak dlouho mi to vydrzi.. teda to ze mi je dobre, zitra končim s čokoškou.. .. a s genetikou, u nas to resi az po tech odberech, rikala mi o tom uz nez jsem se začli snazit, protoze tchyne ma rostep tak jsem zjistovala co a jak.. a taky t ypenize za to dam. Tak dobrouky taky jdu.. a zitra foto 🙂

nettaa
22. únor 2012

@eliss2 Ahojky 🙂 Jako já sem zatím neměla den, kdy by mi nebylo aspoň trochu špatně. Ale dá se to zvládnout. Čokošku si klidně dávej, já si ji taky občas dám 😉 U nás se taky dělá genetika až po odběrech, to tak bude asi všude. Myslím, že ty peníze za to stojí. Nikdy totiž člověk neví a jistota je jistota 🙂 Foto dodám, jak budu doma. Teď trčím v práci do 4. Po práci asi procházka domů pěšky s mužem 🙂

nettaa
22. únor 2012

Jinak se mi zdá, že je to nějak "mrtvo". Kde jste všechny? Snad jste nezapadly někde ve sněhu nebo nezamrzly? U nás v OL je už skoro jaro. Po sněhu ani památka a ty teploty už jsou taky snesitelnější 😀

eliss2
22. únor 2012

@nettaa Helou, no holky se nekam asi vypařily. S genetickyma testama jsem mela taky jasno.. ale pak jsem nekde zahledla jak vypada potrat.. a nevim jak bych se v pripade negativniho vysledku zachovala... 😝 .. čekam na tu fotoooo!! OTO!!! :D

eliss2
22. únor 2012

@nettaa a jaro tu neni, dnes spim v Tovačove a je mi pekna zima :D

eliss2
22. únor 2012

ježiši to je doba!!!! :D

nettaa
22. únor 2012

@eliss2 tak tady je ta moje fazolka 🙂 Trvalo mi to, já vím, ale únava u mě přechází v lenost 😀

nettaa
22. únor 2012

@eliss2 hele a ty jsi v Tovačově na Olomoucku? Tééda, ty jsi cestovatelka 🙂

sunnymood
22. únor 2012

zdravím všechny ;) tak koukám, že tu řešíte chutě na sladké...no kdyby jste mě viděly co právě jím, tak vám bude asi řádně špatně 😀
jinak já už mám po krvy na screening a na ultrazvuk jdu ve stredu! tak snad bude vse v pohode! jinak prukazku jsem dostala v 7+5 a to mě i zvažili ☹ ted už budu 11+5 tak se těším na pátek - jdu na KO a doufám, že bude UTZ a nebudu muset čekat až do středy 😀 strašně se těším!!!

sunnymood
22. únor 2012

@nettaa gratulaceeee!!!! opatrujte se!

nettaa
22. únor 2012

@sunnymood Ahojky a děkujii 🙂 Tak ty máš od nás trochu víc náskok 🙂 Ale hlavní je, aby bylo vše v pořádku. A čím se právě teda krmíš? Třeba to můj žaludek pobere v pohodě 😉

sunnymood
22. únor 2012

@nettaa no stydím se ale dostala jsem chut na cervene strel.zeli 😎

eliss2
22. únor 2012

@nettaa nemas tam dve? :D jj dnes jsem v Tovačove n aOlomoucku, včera jsem byla v Ry\marove a zitra budu doam u Jihlavy :D.. hele hele kurna ta moje doktorka ma divnej UZ, proč ja tu tekutinu mam jen černou? to mu tam neplave asi zadny krmeni pro rybičky u mne.

eliss2
22. únor 2012

@sunnymood ahojky, ty jsi pekne pokrocila tehulka teda.. kolik kg jsi mela v 7tt? muzes mi to i pošeptat :D

sunnymood
22. únor 2012

@eliss2 no děsný 64 kg..to jsem zvědavá na přírůstek teď ... 🙂

eliss2
22. únor 2012

@sunnymood tak to jo.. 64 tak to ja se jdu bud obesit nebo ořezat :D

sunnymood
22. únor 2012

no jo...když já v listopadu měla 60 a na konci ledna 64 😀

nettaa
22. únor 2012

@eliss2 Nestraš 🙂 Dr. mluvila jen o jednom. To druhý co myslíš tam vpravo nahoře je žloutkový vak nebo jak se to jmenuje 🙂 Srdíčko tam taky blikalo,ale to tady na fotce nejde vidět.
Hele tekutina, netekutina, hlavní je, že tam plave lochneska 😉
No tak v Rýmařově, tam je hromada sněhu, tam jaro bude až tak v dubnu 🙂 Jsi fakt cestovatelka. A to přespávání mimo domov, to si zařizuješ sama?

nettaa
22. únor 2012

@sunnymood Hm tak zelí bych si taky možná klidně i dala 🙂
Hele tak 64 kg bych brala i bez těhu 🙂 Snad se na takovou váhu taky někdy dostanu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru