Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

januliina
6. únor 2012

@nettaa já bych taky chtěla slyšet srdíčkooooo! Půjdu tak v 6tt+ a to asi ještě nic nebude vidět.... ☹

januliina
6. únor 2012

Holky, jak se bavíme o té únavě...tak to na mě cosi teď padlo....sotva držím oči. Asi si půjdu udělat kafé. 😝 Odpoledne zajdu pro tu listovku....nechci se cpát všema těma vitamína...přijde mi, že nejím až tak nezdravě. 😒

eliss2
6. únor 2012

@nettaa tučnej je asi tučnak haha.. co ja vim tak je tučnej losos, a asi ryby co zijou ve studenych vodach, bo jinak by umrzli :D a na KO 20.2 po ranu

eliss2
6. únor 2012

@januliina take čtu obaly na potravinach, a z jogurtu jim treba jen bilý Pilos, holandii, nebo Madeta Jihočesky jsou bez zahustovadel a skrobu.človek si dnes musi vybirat a ne vzdy vse BIO je BIO, nikdo nevi co vedle na poli hnojej, zaprsi a je to vsechno v pytli..

nettaa
6. únor 2012

@januliina @eliss2 a já mám zrovna tuňáka ráda ...toho v konzervě. Namazanýho s máslem na rohlíku nebo chlebu a k tomu papriku nebo tuňáka s těstovinama, tuňáková pomazánka...mňám 😀 Ale nejím to každej den, tak občas to snad nevadí...
Já teď byla venku a jako z okna to vypadá mnohem, mnohem líp...fouká tam ledovej vítr a měla sem omrzlej xichtík 😖

eliss2
6. únor 2012

@januliina a ja jsem unavena ted celkem dost. po obede si chodim dachnout , ale bohuzel jen o vikendu :D..

eliss2
6. únor 2012

@nettaa to ja zas miluju lososa, kupuju si ho čerstvyho v makru.. mnam mnam.. hele ja myslim ze porad lepsi tunak nez ovarový koleno :o).. tak ze bych se toho nebala.. ja si ho včera dala do salatu a taky dobry. dnes si udelam rizoto.. a budu muset jit ve tři s pesanem ven, to mi upadne hlava, uši nohy ruce.. vsechno bééééé, chtela bych být muj mimisek, ten je pekne v tepličku.

nettaa
6. únor 2012

@eliss2 to ovarový koleno sis dala do salátu? 😀 😀 😀
Já dnes končím v práci dřív a jedem s autíčkem do servisu, tak snad tam taky neumrznu. Mimískům je hej u nás v bříškách, že? 🙂

eliss2
6. únor 2012

@nettaa no haha to jsem si tam dala, ovarový koleno.. svoje :o)).. jasne ze tučnaka v plechovce :o)

Ja byla v servisu rano, ucpanej benzinovej (naftovej) filtr ledem.. haha.. Píďalkám je u nás nejlepši, pekne v nas přečkaj zimu i leto :o)

nettaa
6. únor 2012

@eliss2 hihi...je mi to jasný 😀
Nám ta naše kára zase špatně žhaví ☹ I když v takových mrazech se není čemu divit, ale ono to žhavení bylo hroší už i před mrazama, tak uvidíme co s tím bude...
A zapomněla jsi ještě na jaro 😉

januliina
6. únor 2012

U nás zalezlo slunko, tak je tam jak v mrazáku....i s tím oparem. 😖 I u toho BIO si musí člověk pozjišťovat info, ale asi to bude lepší než neBIO, jelikož např. BIO dobytek se musí krmit BIO potravou a ta potrava musí pocházet z BIO půdy atd. atd. No, to je fuk. Myslím, že naši rodičové jedli i horší věci. 🙂 Zrovna se zahřívám čajem a už se těším domů.

eliss2
6. únor 2012

@nettaa No nejak jsem nepostrehla ze by nejake jaro bylo :D..Loni byla zima a pak ravnou leto :o)

eliss2
6. únor 2012

@januliina to je jak pohádka o slepčikovi a kouhoutce :D.. haha kohoutkovi a slepičce.. jaky čajik si davas? ja prave rada bylinkove, ale nevim co bych ted pila dobreho.

nettaa
6. únor 2012

@eliss2 tak já doufám, že letos bude i jaro 😀 ...btw. když si teď tak vzpomínám, jak sem se v 16.dubna vdávala, tak to byla pár dní před tím taková zimena...sem chodila skoro v zimní bundě, ale na náš den "D" nám krásně svítilo sluníčko a bylo náádherně a i teploučko...tak nám to hezky vyšlo. Ale jinak si moc nepamatuju, jaký že to bylo to minulý jaro...

nettaa
6. únor 2012

Tak já za chvilku končím...hurá 🙂 ale moc se mi do té zimy nechce...snad neumrznem!

eliss2
6. únor 2012

@nettaa ty jo no jo, tak ty to mas tam nahore uplacene :o).. tak se opatruj a poradne obleč, ja pujdu taky s tim hafem, dam si na sebe vsechno termo co pujde, jeste bych potrebovala kuklu.

januliina
6. únor 2012

@eliss2 piju meduňkový, mátový nebo ovocný čajík 🙂 Už holky povalím. Mějte se a kdyžtak večír. Ahojda 😵

januliina
6. únor 2012

Ahoj maminy, je tu některá? 🙂

eficka
6. únor 2012

jj...jááá... 🙂

sonulkaaaa
6. únor 2012

Ahoj holky 🙂 ,
všem vám gratuluji ke dvěma // a ráda bych se k vám přidala, můžu?

nettaa
6. únor 2012

@januliina čáááu, já tu sem o5 😀 Hezky napapaná, ale nějaká zima mi je...

eliss2
6. únor 2012

@sonulkaaaa jasne jasne pridej se a taky gratulujem.. tak nahlaš stav :D kolik jak proč nač zač a jak dlouho :D

nettaa
6. únor 2012

@sonulkaaaa ahojky, jasně že můžeš 🙂 Jen už ztrácím trochu přehled, kolik nás tu je 😀 Jak jsi na tom ty s těhu?

eliss2
6. únor 2012

tak ja dodelaal nehytky a pujdu si udelat asi činu, holky nezmrzly jste venku?.. ja presvihla limit pro jidlo a je mi zas blbe ze nevim zd ado sebe neco natlačim.

nettaa
6. únor 2012

@eliss2 Si děláš nehtíky gelovky sama doma? Já tak před hodinou dorazila domů z toho servisu. Auto opravené...špatná jedna žhavící svíčka, tak nám to vyměnil. Na štěstí měli v dílně veeeliký kamna, od kterých sem se nehnula ani na krok...jinak bych asi umrzla 😀 Jinak sem si řekla, že bych měla víc té zeleniny, tak sem si udělala šopský salát...mňááám a sem spokojená.

januliina
6. únor 2012

čaaaaaauu holčiny!! Vítám @sonulkaaaa Holky, já málem zmrzla. Fouká u nás hnusný větr a venku je snad -20°C. @eliss2 držím pěsti, určitě zvládneš nějakou mňaminu splácnout. Přinejhorším, suchý rohlík to jistí. 😀 Já jsem právě dojedla chleba se šunkou a salát.

eliss2
6. únor 2012

@nettaa jj delam si sama a jeste asi 6ti panim, ted tu byla na ne kamoška. Je to sice chemie, ale kdyz jezdim po zakaznicich tak se mi nechce hlidat špina za nehtama :o).. Spravne,jen hodne zeleninky je zdrava :o)a miminku porspiva, a nebude mit pak problem konzumovat zeleninku samo. :o).. jee teplo z krbííku a kamíínek.. topime plynem, a mne je porad zima :(

sonulkaaaa
6. únor 2012

25.1. jsem objevila dvě čárečky na testu a 1.2.jsem byla u dr., jelikož jsem měla před 1 těhotenstvím 2x mimoděložní. Srdíčko jěště nebylo (5tt), ale pro nás bylo důležité, že je v děloze. Další kontola až 7.3. a do té doby s asi zblázním, tak doufám, že mi to tu s váma uteče rychleji 😉 .

eliss2
6. únor 2012

@januliina nemam chleba :D.. Hele odkad jsi ze pises větr? kde traviš ty děti v tech skolkach? :D

timona
6. únor 2012

boleli vas na zaciatku tehu prsia? mna bolia pred kazdou MS a tak by ma zaujimalo, ci v pripade ak dojde k oplodneniu vajicka, ci prsia bolia aj tak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru