Konečně těhotná po léčbě Clostilbegytem

petul.a
22. led 2008

Holky, sestřičky "poclostilky", ahoj v novém tématu 🙂 Tady můžeme rozebírat své "trampoty" bez toho, že bychom aktuálním clostilkám způsobily smutek 😉 Tak šup šup do debaty!!!

gaba3
22. led 2008

ahoj Peťo 😉 tak já bych se sem přidala teeeeeda 😉

petul.a
autor
22. led 2008

A hele, nejen že máme společné téma ekzém, co? 😉

gaba3
22. led 2008

😉 jojo, tak aspoň budeme klábosit dvonásobně 😀 😉

lenkab.
22. led 2008

ahoj holky tak já tu jsem taky 🙂

lenkab.
22. led 2008

zatím ssem si nedala nahoru že 5+0tt to tam hodím až bude vše 100 procentně ok,tedy až alespon uvidím mimíska na UZ zatím tam je jen bublinka🙂

petul.a
autor
22. led 2008

Leni, to je pochopitelné, že to nechceš zakřiknout 😉 Zatím si hýčkej bublinku 😲

gaba3
22. led 2008

jéé holky, já si pamatuju, když nám prcka ukazovali ve 4tt, taková tečička malinkatá, ale taky si nebyli jisti, jestli je to 100% mimísek a byl 😉

gabi78
22. led 2008

Ahoj holky, zdravím vás a připojuji se k vám. Otěhotněla jsem přirozeně po dvou měsících vynechání clostilu, pila jsem kontryhel 🙂

lenkab.
22. led 2008

ahoj gabi78 tebe já jsem tak trošku potichoučku sledovala když jsi měla akorát testovat 🙂

gabi78
22. led 2008

jo? fakt? 😕 teda, co se člověk nedozví, tak děkuji 😉 A Ty jsi taky těhotná,že? Já jen, že to nemáš ještě v pasu.

lenkab.
22. led 2008

zatím to v pasu jak říkáš ty nemám ale snad to tam brzy uvedu čekam až uvidí dr. miminečko na UZ a bude mít i srdeční akci,to jen abych něco nezakřikla 🙂 A jak se cítíš,myslím nevolnosti atd. Mě tedy dnes ráno bylo hrozně myslela jsem že to neustojím a budu zvracet,fuj to byl pocit.

gabi78
22. led 2008

Aha, tak to jsi stejná jak já v tomhletom. Já taky čekala na UZV, potvrzení od dr. a pak sem si to dala do pasu. Zatím sem ještě nezvracela, ale vadí mi hrozně různé pachy, do ledničky chodím se zacpaným nosem 😀 a do restaurací nemůžu (nahulené) jednou, když mi bylo na zvracení sem si vzala vitamíny Mamavit a přešlo to, takže je beru co druhý den, protože mi vůbec nechutnají, mně tam smrdí ty vitamíny B. A mám hodně hlad a spím. Jo a ještě na ty nevolnosti si beru Rennie. Tak zkus nějaké ty vitamínky a uvidíš.

lenkab.
22. led 2008

já mamavit beru už než jsem otěhotněla aby bylo mimi zdravé ,je to fakt smrdí hnusně i mě ale mám s nima dobré zkušenosti po předchozím těhotenství z kterého máme tedy syna. U něhjo mi strašně pomáhalo si dát po ránu banánový koktejl ale ted nemužu mlíko ani vidět fuj,taky mi strašně smrdí cgaretový kouř a to jsem nedávno kouřila tedy sekla jsem s tím těsně před ovulací,to jsem ale ostuda 🙂 Hlad ten mám taky furt a nejlepší je že je asi manžel těhotný se mnou protože ho trápí podobné věci 🙂 Je to s ním sranda. Máš nějaký vnitřní pocit co budeš mít zda kluka či holčičku. Já cítím že to bude u nás holčička,kluka jsem taky vytušila,prostě jsem se jednoho rána vzbudila a řekla bude me mít tenkrát kluka a ted říkám holku,vychází to tedy i podle takové té tabulky co tu mají některá děvčata v albách. Je to podle věku matky a měsíce zplození a výjde kluk či holka.

gabi78
22. led 2008

jojo, tu tabulklu znám, podle ní mi vychází holčička 🙂 manžel si moc přeje holčičku, já taky, ale vnitřně už od začátku těhu cítím, že to bude chlapeček, i když dnes se mi zdálo, že sem vezla kočárek a plakalo v něm mé dítě, tak jsem jej začla kojit - fakt nádherný pocit 😵 a byla to holčička a krásně se na mně usmívala, bylo mi úplně líto, že jsem se pak vzbudila, že sem byla sama, ale bylo mi krásně a hned sem letěla za manžou mu to vykecat, tak se usmíval, a já furt celé dopoledne, já už chci mít miminko!!!! 😀

gabi78
22. led 2008

tak to já jsem větší ostuda, já kouřila až do dne kdy jsem zjistila // 😖 ale už ten den mi to nešlo kouřit, jako by se to tělo tomu bránilo, takže samozřejmě, že jsem s tím hned přestala, vlastně tělo samo přestalo 😅

lenkab.
22. led 2008

to je krásný sen,takový chci taky. Já vím že jsi byla kuřačka 🙂 O to víc nám to ted asi i smrdí 🙂 Četla jsem tě ted v jiné diskuzi a píšeš že zítra jdeš na kontrolu k dr. tak to je fajn,já jdu ve čtvrtek a jsem zvědavá co mi poví,včera na UZ byla bublinka a nemyslím že ve čtvrtek už bude mimísek asi je to dost brzy,řeknu dr. že jsem byla v pondělí u kamarádky v porodnici na UZ a dám mu přečíst i ty udaje a míry co tam dr. psala. Myslím že pokud uzná že je brzy na mimíska tak nemá cenu dělat UZ až třeba po neděli. Myslíš že nevadí časté UZ vnitřní sondou?

gabi78
22. led 2008

no, tak to se ptáš té pravé 😀 promiň, ale nevím.... tak ať ti to ve čtvrtek dobře dopadne, a pak si hodíme info, jak jsme dopadly,jo? 😉 A můžu vědět, Leni, kdy jsi měla poslední ms? nebo v kterém týdnu jsi?mně viděli mimíska v 7tt na UZV

lenkab.
22. led 2008

tak já poslední menzes 12.12 to je krásný datum, ovulace byla 29.12 i podle teplot i podle UZ folikulometrie, mám taky PCO jako ty 🙂 jinak včera podle UZ to bylo 5+0 podle poslední menzes by to včera bylo 5+6, HCG mám vysoké ve čtvrtek jsem měla 4514 a včera už 14103 takže roste normálně. Tak věřím že bude vše ok. Tobě taky přeji aby bylo u dr. vše v pořádku a určitě písni co máš nového,budu se těšit 🙂

gabi78
22. led 2008

Já taky, a jsem moc ráda, že je u tebe vše v pořádku. Já ani HCG nevím 🙂 neměřili mi ho... nějak začínám být unavená, tak se omlouvám, ale budu už končit, takže se měj hezky a budu se těšit na další písnutí.papa

lenkab.
22. led 2008

jo jo jdi odpočívat,já jdu tvořit večeři 🙂

fabiana
22. led 2008

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

lenkab.
22. led 2008

ahoj fabianko 🙂

petul.a
autor
23. led 2008

Ahoj, kočky, teda vy jste toho už napovídaly 🙂

fabiana
23. led 2008

Ahojky!
Mňa by veľmi zaujímalo, prečo táto téma nie je aj na slovenskom koníkovi? ☹

lenkab.
23. led 2008

tak to netuším 🙂

fabiana
23. led 2008

Ja žiaľ áno... ale nič to, ide sa ďalej... 😒

petul.a
autor
23. led 2008

Jé, pardon, já zapomněla zaškrtnout, že chci zveřejnit téma i na slovenském koníkovi, hned jdu psát adminovi, napravím to 😅

lenkab.
23. led 2008

ahoj holky blbnul mi dnes kun tak píšu až ted,ale nikdo tu není,tak jen snad aby jste na mě zítra v 13.45 myslely jdu k dr. na kontrolu tak snad bude vše ok. Jinak přeji hezký večer.Pá

tigr21
23. led 2008

Tak se k vám taky hlásím, po roce snaženíčka se nám povedlo - asi to bude Nelinka,zátra jdem na kontrolu tak jsem zvědavá jestli se na tom nic nezměnilo 😀 😀

lenkab.
23. led 2008

jé tak moc gratuluju tigr21 k holčičce 🙂 držím pěsti na kontrole a pak písni 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru