Konečně těhotná po léčbě Clostilbegytem

petul.a
22. led 2008

Holky, sestřičky "poclostilky", ahoj v novém tématu 🙂 Tady můžeme rozebírat své "trampoty" bez toho, že bychom aktuálním clostilkám způsobily smutek 😉 Tak šup šup do debaty!!!

ariadna
15. kvě 2008

jaj este som zabudla chcela som sa vas spytat vcera som sa pytala sestricky kolko hcg som mala v krvi a ona ze velmi vela ze 18 000 coho to neviem ale neni to ozaj vela na 5tt?pozerala som si tie tabulky a tolko hcg vychadza na taky 7tt.

fabiana
15. kvě 2008

Ariadna, ja ti neviem poradiť, ja som na krvnom teste nikdy nebola, robila som si len klasický močový a potom uzv v 4tt. Ale hlavne, že miminko rastie a vylučuje kopec hcg, to je dobré, lebo sa pekne vyvíja. Moc moc sa s tebou teším, to budú mať starí rodičia prekvapenie. 🙂 Možno je to hcg preto vyššie, že by to mohli byť aj dvojčatká... možno ti dozrelo viac vajíčok, chodila si na ultrazvuk v strede cyklu? Nevieš, koľko vajíčok ti narastalo?

ariadna
15. kvě 2008

neviem kolko vajcok mi dozrelo nechodila som na ultrzvuk vobec iba na kontroly 21 dc doktor len pozeral ci nie su cysty.inac aj mna napadli tie dvojicky to by bol gol dve muchy jednou ranou 😀 aj som bola u dokyho ked mi meskalo asi 3dni ale este nic nevidel na sone kazal mi prist o dva tyzdne cize 26.5 dufam ze uz bude nieco vidiet.

petul.a
autor
15. kvě 2008

Zuzulik, super teplotky, jen tak dál. To vypadá hodně nadějně 😉

Ariadna, já se taky ve výšce HCG nevyznám, ale každopádně se těš, protože prostě čím víc, tím líp. Aby to nebyly trojčata 😅

Fabi, no tak snad tě mrňousek taky poslechne. I když jako druhorodička bys klidně mohla rodit dřív. No ale tak snad je prcek rozumný a bude chtít maminku plnou energie a ne nemocnou 😉 Tak pěkně léčit, hajat, šetřit se... i když ono to s malou asi moc nejde, co? Ale snad ti má kdo pomoci. S těmi fotkami jsme na tom podobně, já mám taky všechny moc velké a nebaví mě to formátovat 😒

zuzulik
15. kvě 2008

fabi: mrcha vacsinou dorazi 27 DC... ale teraz som brala Clostil,tak sa to mohlo posunut...
no uvidime a ak aj zajtra bude teplotka spolupracovat,tak budem len rada ! 😉
Petul : dakujem

fabiana
15. kvě 2008

Zuzulik, teplotky sú naozaj krásne, ak teplotka zostane takto pekne vysoko, tak sa môžeš tešiť na //. 🙂
Peťul, no jo, snažím sa oddychovať, ale to vieš, nie vždy sa to dá... S malou mi nemá kto pomôcť, muž je celé dni v práci, aby sme mali nejaký štandard, tak dni trávime samé. Ale snaží sa, malú vozí ráno do škôlky a na obed z nej, potom Kristínka hajá, takže si ľahnem trošku aj ja a vtedy oddychujem. Babičky a dedkov moc nemáme... každý si žije svoj život.

petul.a
autor
15. kvě 2008

Fabi, ale máš skvělého chlapa, že aspoň takhle pomůže 😉

petul.a
autor
16. kvě 2008

Ahoj, holky, tak já teď nebudu na netu tak asi tři neděle. To bude absťák Za hoďku odjíždíme do porodky, na moje papíry by se měl mrknout anesteziolog, pak by mě měli na víkend sice pustit (teda pokud mi zas nenaměří vyšší tlak), ale jsme dohotnutí s našima, že pojedeme k nim a v pondělí ráno od nich rovnou tradá na šmik šmik. Tak se vás budu snažit sledovat aspoň z mobilu.

Fabi, ty mezitím určitě přivedeš Matýska na svět. Tak ti přeju, ať je porod co nejvíc v pohodě a ať jste oba zdraví. Bude z vás s manželem a s Kristínkou krásná rodinka 🙂 To to ale uteklo, co? Nedávno jsme řešily bazální teploty a za chvíli budeme řešit prdíky, to je SUPER!!!

ariadna
16. kvě 2008

petulka aj ja ti zelam krasny pohodovy porod a drz sa konecne uvidis svoje babatko jezis ja so m dojata furt ma vsetko dojima este aj vecernicek.

petusaaa
16. kvě 2008

petula: mooooc drzim palce
😉

fabiana
16. kvě 2008

Peťulka moja, aj ty sa držkaj a nech všetko dopadne na výbornú... aby bol tlak v pohode, aby aj cisársky dobre dopadol a na svet prišiel zdravý, krásny Plaváček, či už to bude chlapček alebo dievčatko.
Ja tiež čoskoro nebudem na nete, lebo u mňa je to na spadnutie a ak neporodím už cez víkend, tak v pondelok nastupujem do nemocky. Tak si budeme navzájom držať palčeky! 🙂

petul.a
autor
16. kvě 2008

MNĚ TO NEDALO A PŘIPOJILA JSEM SE ASPOŇ PŘES MOBIL.MOC DÍKY ZA PODPORU,NÁM NORMÁLNĚ SLZY V OČÍCH,TAKY MĚ TEĎ VŠECHNO STRAŠNĚ DOJÍMÁ.FABINKA,TAK AŤ JE VŠECHNO V POHODĚ,HODNĚ ŠTĚSTÍ.JINAK MĚ SI V NEMOCNICI NENECHALI,MÁM NÁSTUP V NEDĚLI V 16.00,V PONDĚLÍ V 8 BY MĚLI PLAVACKA VYNDAT!

ssllaavvkkaa
20. kvě 2008

ahojte babule,
petul.a prajem len to najlepsie.
uz tu davno nik nebol, kde ste vsetky? clostil som brala druhy cyklus, som 37. den cyklu, v nedelu som to nevydrzala a urobila si testik, ta druha ciarka bola viditelna hoci slaba, dnes uz bola viditelna celkom pekne.

kedy treba ist k lekarke na krv?

petul.a
autor
20. kvě 2008

SSLLAAVVKKAA,TAK TO GRATULUJU K TĚHOTENSTVÍ! TO MOJE BYLO VČERA ZAVRŠENO TÉMĚŘ ČTYŘKILOVÝM POKLADEM JMÉNEM BARUNKA.

ssllaavvkkaa
20. kvě 2008

petul.a uprimne blahozelam a prajem vsetko dobre a krasne tebe aj Barunke, je to nadherne

lenkab.
21. kvě 2008

ahoj holky fabianka už je maminkou včera v 14.50 se jí narodil Matěj 3800g 51cm 🙂
Fabianko moc gratuluji 🙂

dicinka1
21. kvě 2008

ajojte..kolko cykov ste museli cakat kym ste otehotneli?myslim s clostylom?nerobili sa vam cysty?

diusa
21. kvě 2008

ahojte, ja viem ze k vam do tejto temy nepatrim ale pytala som sa aj v inej teme a nik mi nevie odpovedat a ja som taka netpezliva. Beriem clostyl a 14 den mi doki pichol pregnil od 5 DPO dna ma picha vo vajecnikoch. Som 8 DPO a 22 den cyklu. Teplotky mam 37,1. Vyzera to na tehu alebo to este posobia tie lieky?

lenkab.
21. kvě 2008

diusa mě dr. řekl že za tři dny nejdéle by měl být pregnyl z těla venku, teplotka vypadá dobře zkus tak za tři dny testnout 🙂

zuzulik
21. kvě 2008

jeeeeej Fabi,gratulujem 🙂 teraz je na rade Petulka 🙂
ja sa k Vam nepridavam, mrcha mrchata dosla s meskanim,ale dosla ... tak sa snazime dalej!🙂

dicinka1
21. kvě 2008

??????? 😖

lenkab.
21. kvě 2008

dicinko já jen jeden 🙂 a cysta žádná

dicinka1
21. kvě 2008

hej moja..sme si minule pisali...ale dakujem..som velmi zvedava vies....pekne meno si vybrala...odkial ho mas?kde mozem najst zahranicne mena pre deticky?

lenkab.
21. kvě 2008

dicinko je to arabské jméno a v knize jak se bude moje dítě jmenovat jich je dost a nebo na netu tam jsem lovila jméno já 🙂

diusa
21. kvě 2008

lenkab- dakujem 🙂 veeeelmi si ma potesenkala. Dufam ze to teraz bude na //. Ako ti zavidim ty uz si za polovickou.

petul.a
autor
21. kvě 2008

FABI,MOC GRATULUJEME A PŘEJEME TOBĚ I TVÉMU CHLAPEČKOVI ZDRAVÍ,ŠTĚSTÍ A SPOKOJENOST.

evikmi
22. kvě 2008

holky...můžu se zeptat,když jste braly clomhexal a měřily jste teplotu,nešla nahoru?nevím,jestli mám tak brzo ovu(6DC) nebo jestli to dělá clom......beru ho od 3-7DC 1-0-1
děkuji za odp

diusa
22. kvě 2008

evikmi- ja ked som brala prvy krat clostil- to je asi obdoba clomhexalu, tak som poctivo merala a teplotky mi vyskocili hned na druhy den brania. A ovu podla MS som mala na 9 den. A podla wunschkinder som ju mala az na 11 den. Takze teplotky sa velmi rychlo zvysia a nemusi to byt ovulacia. Teraz sme kontolovali ovulku na sone a prisla 15 den. Bohuzial som teplotky nemerala lebo som chodila na to sono. Meriam az teraz po ovulacii zo zvedavosti a vytesujem sa ze neklesaju pod 37,1. Dufam ze som pomohla. Neviem ci to tak ma byt ale ja som to tak mala.

gaba3
23. kvě 2008

ahoj holky 🙂
fabi: obrovská gratulace 😵 těšíme se na fotečky 🙂 😉
petulko: tobě taktéž moc gratulujeme (jednu už máš na ekzematičkách 😉 😉 )
koukám, že se rodí samá šikovná baculatá miminka, to je super 😵

scharky
24. kvě 2008

Ahoj holky prosím Vás pomohl Vám ten Clostilbegyt?Napsal mi ho gynekolog tak doufám že je alespoň trošku účinnej.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru