Konečně těhotná po léčbě Clostilbegytem

petul.a
22. led 2008

Holky, sestřičky "poclostilky", ahoj v novém tématu 🙂 Tady můžeme rozebírat své "trampoty" bez toho, že bychom aktuálním clostilkám způsobily smutek 😉 Tak šup šup do debaty!!!

katuu
25. kvě 2008

Ahojky mě pomohl hned první měsíc brala jsem ho dohromady ještě s Duphastonem, udělala se mi ale cysta, doktor ale říkal, že je to projev toho těhotenství a toho Clostilbegytu

mirip
25. kvě 2008

no ja som brala clostyl aj duphaston prvýkrát vlani a nič a teraz po roku zase a zase nič ☹

scharky
25. kvě 2008

Aha takže pomůže i nepomůže.Jak komu.My se s přítelem už teda skoro s manželem pokoušíme přes rok o mimi a stále nic.Tak doufám že to vyjde.

fabiana
26. kvě 2008

Ďakujem babenky za gratulácie, ešte si zvykáme na novú situácie, dnes nás prepustili z nemocnice. Hneď ako budem môcť, doplním nejaké fotky, neviem nájsť infraport... 😅
Peťulka, tak ako s Plaváčkem? Už to máte za sebou?

ssllaavvkkaa
26. kvě 2008

katuu, ahoj, asi sa opytam blbost, ale som zmatena
tiez mam po clostile cystu a test mi ukazal //, doki vsak tvrdil, ze vysledok skreslila cysta, ako si si bola ista, ze si tehu, alebo si isla az neskor? co sa stalo s cystou?

katuu
26. kvě 2008

Slávi mě doktor těhotenství potvrdil, a říkal mi, že po tom clostile se ta cysta může vytvořit, nikdy předtím jsem neměla s cystami problémy. 8.5 jsme si dělala pvní test, 13.05 jsem byla u doktora kde mi to potvrdil, další kontrolu mám až 09.06. Když jsem si dala do vyhledavače těhotenství + cysta tam mi to našlo hodně článků kde o tom holky píší - bud ta cysta zmizela sama a nebo praskla. Já zatím nevím co ta moje je nebo byla zatím jenom 2 cm tak uvidíme. Jinak jsem nikdy neslyšel o tom, že by cysta mohla zkreslit test a ukázat ho pozitivní nebo jo já nevím.

ssllaavvkkaa
26. kvě 2008

katuu vdaka za radu, potesila si ma, musim byt trpezlivejsia, prajem vela radosti a lasky

nela00
27. kvě 2008

ahojte kocenky 🙂
katuu kedy si mala ovulu s clostilom?

krakulka
27. kvě 2008

Gratulujem Ssllaavvkkaa 😉

katuu
27. kvě 2008

Neli podle grafu BT 14 den cyklu

ssllaavvkkaa
6. čer 2008

ahojte babenky, co ste tu tak dlho neboli? konecne ubehlo dva tyzdne a ja som bola u dokiho, potvrdil tehotenstvo a ziadnu cystu nenasiel, co ma velmi potesilo,

prajem vela radosti a lasku

fabiana
6. čer 2008

Ssllaavvkkaa, blahoželám k tehuľkovaniu! 🙂
Peťul, tebe sa ako darí? Čo plaváček? Už musí byť na svete...
Ostatné maminky, ako sa máte s detičkami?

petul.a
autor
25. čer 2008

Ahojda, kočky 🙂, jak se mi tu máte?

SSllaavvkkaa, moooc gratuluju, přeju pohodové těhu a zdravé miminko!!! Užij si těhotenství tak, jak jsem si ho užila já, bylo pro mě dosud nejkrásnějším obdobím v životě. I když zatím to vypadá, že mateřství ho bude předčit 😉

V neděli jsme dorazili domů z chaty, proto se ozývám až teď - není tam net. Plaváček - Barunka je naprosté zlatíčko, hrozně si to s ní užíváme. Je to naše malé VELKÉ štěstí. V albíku jsou fotky, tak kdo chce, může mrknout. Musím říct, že to naše štístko je straaašně hodné, ona spinká i 7 hodin v kuse a pokud ji vyloženě něco nebolí nebo ji hodně neštvu (třeba koupáním apod. 😅), tak vůbec nepláče. I když nespí, jen tak leží a brouká si nebo jen kouká, no fakt prdelinka. Pořád to zaklepávám, abych to nezakřikla. Kéž by jí to vydrželo!!! Nejlíp tak do 15 let 😀 😀 😀

kacka2
4. črc 2008

ahoj Petul, ještě si tě pamatuju jak jsme řešili clostil, moc gratuluju 🙂
Chci se jen zeptat, mimo téma, to ste viděli že to bude kluk na 100%, protože nechápu jak se v tom můžou seknout 😉
Díky a všem přeju ať Vám clostilbegyt taky pomůže 🙂

kacurienka15
8. črc 2008

Ahojte dievcata.Chcem sa spytat komu sa podarilo na prvy krat otehotniet po Clostibegyte???Ja ho beriem prvy mesiac a zajtra idem na kontrolu,ci nemam cystu.Dakujem

anav
8. črc 2008

Ahoj holky, já beru druhý měsíc Clostilbegyt 3-7 DC a Utrogestan 16.-25 DC. Po prvním měsíci jsem začala 23 DC špinit a den na to krvácet, krvácení trvalo 2 dny. Máte někdo podobnou zkušenost?

alik30
8. črc 2008

Ahoj holky, ja taky otehotnela po clostilu, ale až 5. měsíc, takže vydržet 😉
anav asi ti utrogestan nefunguje, tak jak by mel. Kdyztak se zkus podivat do Snazilek na tema Utrogestan, holky to tam urcite rozebiraly. 🙂

kacka2
9. črc 2008

Já otěhotněla až v 6.měsíci, takže opravdu trpělivost a zkuste se zaměřit na něco jiného 😉
Psychika je prevít 😠

petul.a
autor
9. črc 2008

Kacka2, my jsme si nenechali pohlaví říct, ten Jakub byl jen moje 100%ní přesvědčení 😅

Kacurienka15, já jsem otěhotněla až po 6 cyklech s Clostilem, po pravdě řečeno dokonce až půl roku po vysazení. Ale neboj, na koníkovi jsou i kočky, co otěhulkovaly hnedka napoprvé. Třeba budeš patřit mezi ně, držím palečky 😉 I když na druhou stranu, je rozhodně lepší se na to příliš neupínat. Myslím tedy na to, že by se to mělo podařit zrovna tento cyklus. Neupínat se na snahu o mimi moc nejde, to znám sama dobře.

flufla
9. črc 2008

Ahoj, já otěhotněla poclost. 3.měsíc, ani sem tomu už neveřila, čekala sem jak půjdem na umělé oplodnění, asi je lepší se snažit na to nemysle, ne že by to šlo. Držím vám všem snažilkám palečky. Vyjde to uvidíte.!!!!Já sem se taky nechala překvapit, bylo mi jedno, co to bude a ani sem neměla žádný vnitřní pocit, zda to bude kluk či holka. Ale ten můj tvrdí, že věděl, že to bude kluk.Oni chlapy (teda aspon ten můj) sou vždycky po bitvě kapitáni 😉

petul.a
autor
31. črc 2008

BAF 😀 😀 😀 Posouvám témátko nahoru a chlubím se: https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

zuzuza
14. srp 2008

Ahojky holky, já vám tedy taaaaaaaak závidím ty miminka a bříška. Já budu stimulovat clostilem od září teď, tak jsem zvědavá, doktorka mě chtěla dát prvně dávku půl tbl. denně,ale nakonec se rozhodla, že mě dá hned normální 2x1 tbl. denně, tak sjme zvědavá, mám pco syndrom což je na hodně dlouho u mě, už se snažíme od ledna letošního roku, pco potvrzeno v květnu a léčka od začátku června asi, raději se na clostil moc nespoléhám a stojím nohama na zemi, ale to víte, ráda bych, aby mě překvapil🙂

skybaby
14. srp 2008

ahojte snazilky aj tehulky aj mamicky 😉 pridavam sa k ostatnym a potvrdzujem ze clostil funguje, u mna to bolo tak ze hned prvy mesiac mi clostil urobil cystu, tak lekar rozhodol ze dame mesiac pauzu, ked som po mesiaci prisla, tak mi povedal ze nech nie som netrpezliva a ze telu aj tak nerozkazem a ze dame este jeden mesiac pauzu ... bola som strasne nahnevana lebo som sa na ten clostil spoliehala .... tak som si povedala ze kaslem na to, ide leto, budem si uzivat a ze na jesen pojdem do nejakeho centra a uplne som to pustila z hlavy ... a vtedy to prislo 🙂 podla mna aj ta jedna davka clostilu to telo nejakym sposobom nastartovala a proste sa nam po dlhych 15 mesiacoch zadarilo a dufam ze sa dalej bude darit 😉

takze babulky zelam vela trpezlivosti 🙂

paraple98
6. zář 2008

Ahojte sestřičky, našla jsem náhodou vaše téma a moc všechny těhulky a maminky zdravím 😉 Je vás tu dost "starých známých", tak se vám chci pochlubit, že se konečně chystáme na IVF 😉 Doufám, že když nezabral Clostil, tak že yabere Puregon 🙂 Všem přeju krásné zdravé děti a příjemný konec léta 😉 🙂

skybaby
12. zář 2008

paraple moc moc drzim palce aby to vyslo 😉

petul.a
autor
26. zář 2008

Ahoj, kočky, tak jsem si vás po dlouhé době našla 🙂

Paraplíčko, přeju moc moc moc štěstí!!! V tuto dobu už máš možná IVF za sebou. Tak ať to konečně vyjde 😉

karotky
24. říj 2009

Zdravím všechny a měla bych prosbu.Za 14 dní zřejmě(podle toho,jestli se MS dostaví nebo ne)začnu brát Clostilbegyt.Má trošku obavy z nežádoucích účinků,protože má trošku problémy s játry(jsem na šetřící dietě a piju čaj z ostropestřce).Měla jste některá problémy při užívání tohoto léku?
Kdyžtak mi písněte IP.
děkuji 🙂

amisa
26. říj 2009

waw aahoojte vidim ye nas tru funguje viac podobnych tem.. ja som zo slovenskej (ale pristupnej aj na ceskom konikovy) ..vsetkych vas zdravim.. 😀 Zdravim maminky , tehulky a snazilky

matynela
5. srp 2010

Ahoj, mám otázečku, jaká je šance otěhotnění při PCO s clostilbegytem? Děkuji! 🙂

houbickavaclavka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru