Konečně těhotná po léčbě Clostilbegytem

petul.a
22. led 2008

Holky, sestřičky "poclostilky", ahoj v novém tématu 🙂 Tady můžeme rozebírat své "trampoty" bez toho, že bychom aktuálním clostilkám způsobily smutek 😉 Tak šup šup do debaty!!!

tejsa
16. srp 2011

ahojky jsem 25ti leta "snazilka",byla jsem jiz tehotna ale bohuzel kvuli vyvojovym vadam sem rodila jiz v 6.mesici stari miminka,bylo to v lednu 2011,...ale nas s manzelem to sice porazilo,sme se rozhodli se dal snazit a ted sem zacela prvni mesic jist hormon utrogestan aby se uravnala menzes a rovnou sem vzala clostilbegyt,...nekomu se muze zdat ze specham,ale my se vlastne snazime o mimi uz nejmene 3 roky,...a opravdu bysme ho radi meli,....ma nekdo zkusenost,ze by hned prvni mesic brani utrogestanu vzala taky clostilbegyt????zatim jim 1tbl. denne,...mam dva gynekologa,jeden je v Cr a jeden v cizine kde ziji,ten v Cr tvrdi at pockam nejaky ten mesic a ten gyn. tady mi rika ze nemam co ztratit,..risk je zisk.....;)

olik2013
29. led 2013

Ahoj holky-zkušené 🙂, kolik cyklů jste musely absolvovat (Clostylbegit) než jste otěhotněly? Vyšlo Vám to třeba hned při první stimulaci? A kolik dní po píchnutí pregnolu jste měly styk? Děkuji za odpověď.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru