Konečně těhotná po léčbě Clostilbegytem

petul.a
22. led 2008

Holky, sestřičky "poclostilky", ahoj v novém tématu 🙂 Tady můžeme rozebírat své "trampoty" bez toho, že bychom aktuálním clostilkám způsobily smutek 😉 Tak šup šup do debaty!!!

petul.a
autor
20. bře 2008

Kacka2, velká gratulace k vytouženému miminku. Jen pěkně hajej a nech se opečovávat. A manželovým spermijkám gratulujeme k výkonu, pěkně se vybičovaly 😉

Holky, mně se to tady v práci krátí, dneska jsem tu jen dopolko, zítra končím a pak už se budu věnovat jen povinnostem a radostem nastávající maminky 🙂 Akorát zatím nemáme doma net, takže se připojím až tak někdy v dubnu 😨 Kdybych se náhodou nestačila rozloučit, tak se radši loučím už teď, ale doufám, že na co nejkratší dobu!!!

fabiana
20. bře 2008

Kacka, gratulujem k mimísku!!!
Peťul, tak si rychle pořiď internet, aby si tu mohla závisláčiť s nami... 😉 Želám krásnu materskú dovolenku! A ako mimísek? Som čítala, že sa mu nechce otočiť dole hlavou, asi sa mu lepšie sedká... 😉 Máte aj mená vybraté?

fabiana
20. bře 2008

Gaba3, tak ako? Máme už malého Vojtíška na svete? 😉

petul.a
autor
20. bře 2008

Fabi, ano, mimísek si zatím hoví. Jména máme - Jakub nebo Barbora (teda spíš Bára, Barča, Barunka...) 😉

gaba3
20. bře 2008

ahoj holky 🙂
Petulko, teda to uteklo, tak si koukej brzoučko pořídit net 😉
Fabi, ještě nic 😒 drahoušovi se zatím moc nechce 😅
A jak se máte mamulky?

petul.a
autor
21. bře 2008

Holčiny, já tu dneska končím, doma jsem prozatím bez netu, tak se s vámi na nějakou dobu loučím. Teda končím až po 3. hodině, tak snad sem ještě zvládnu nakouknout 😉

fabiana
21. bře 2008

Gabi, držkaj sa, už to máš za pár... nech všetko dobre dopadne a nech vám malinký robí len a len radosť... 🙂
Peťul, dúfam, že sa nelúčiš nadlho... Pekne oddychuj na MD, lebo potom už nebudeš, xi xi. Pekné mená ste vybrali... A vy v ČR nemáte voľno? 😲

augustovka
21. bře 2008

ahoojte mozem sa k vam pridat?? 🙂

petul.a
autor
21. bře 2008

Ještě jsem se stihla připojit, než pro mě přijede manža. Fabi, my u nás máme volno jen v pondělí. Mám pocit, že na Slovensku asi i berete náboženské svátky víc vážně než tady. U nás je každý akorát rád, že má volno, ale nějaké dodržování zvyků, to se tu už moc nenosí, bohužel. Teda na vesnicích ano, to se mi moc líbí, ale ve městech už snad ani nechodí skoro žádné děti koledovat. Mě to dost mrzí, proto jsem vždycky radši trávila Velikonoce na chatě. Dojímají mě ty malé dětičky, co ani ještě neumí pořádně mluvit a už koledují. Letos je ale dost zima, navíc manža má rýmičku, takže budeme doma.

Augustovka, jasně, že se můžeš přidat!!! Velká gratulace k miminku, užívej si to 😉 Nejsem si jistá, jestli jsem neposílala gratulaci i do jiného tématu, ale radši dvakrát než vůbec 😅

Holky, mějte se krásně; moc se těším, až se znovu připojím!!!

fabiana
21. bře 2008

Augi, vitaj!
Peťul, no ani u nás to už nie je ako to bývalo... viac menej to väčšina ľudí berie ako voľno, nie ako sviatok. Ale mne to aj vyhovuje, neznášam také tie kraviny, že prídu muži a hodia dievča, ženu do studeného potoka a vymáchajú ju vo vani a pod. To je skrátka o ničom.

gaba3
21. bře 2008

ahoj holky 🙂
fabi: díky, se těším jak malá holka 😀 😉
petulo: tak doufám, že brzo připojíte netík, užívej těhulkování 😉
jééé nová tvář, augustovka vítej 🙂 🙂 🙂

augustovka
21. bře 2008

dakujem za privitanie este sme len na zaciatku ale uz sa tej fazulky nemozeme dockat!hadam vsetko dobre dopadne 🙂

adulik16
21. bře 2008

Ahojte baby,tak aj ja by som sa k Vam rada pridala. Ja mam toho za sebou co sa tyka clostilu troska viac. Uzivala som ho asi pol roka a nic, bola som dvakrat na inseminacii, bola som tiez stimulovana clostilom a tiez to nevyslo.
Potom som si dala dva mesiace pauzu a bola som uz rozhodnuta ist na umele oplodnenie, ked sme sa s doktorom dohodli, ze to este raz a naposledy vyskusame s clostilom a vyslo to🙂
Na prvej kontrole som bola v 5 tt+5, bol vidiet iba vacok, ale doktor mi potvrdil tehotenstvo. Teraz som v deviatom a o par dni idem na kontrolu, tak som zvedava. Necitim sa moc dobre, byva mi zle a mam aj bolesti brucha, ale verim, ze to neznamena nic zle.
Zelam Vam vsetkym pekne a bezproblemove tehotenstvo🙂

petul.a
autor
7. dub 2008

Ahoooj 🙂 Tak jsme konečně i doma on-line.

Adulik, velikánská gratulace. Tak užívej těhulkování a ať je všechno v pohodě.

gaba3
7. dub 2008

ahoj holky, jdu jen mrknout 😉
petulka: super, že už máš připojení, docela rychlost 😉
jinak opožděně hlásím, že už máme konečně Vojtíška z bříška venku 😵

mechurik
7. dub 2008

baby, a ked vam je zle, mavate aj hnacku v tehotenstve:?

petul.a
autor
28. dub 2008

Teda holky, tohle téma ale hodně usnulo, co ho trochu oživit? Jak se všechny máte, baby české i slovenské? 🙂

fabiana
28. dub 2008

Ahojky!
Veru usnulo, až natoľko, že som nekukla pár dní, čo je nového... Tak hádam sa to tu trošku rozbehne... veď tehuliek poclostiliek nás je dosť... 🙂
Gaba, gratulujem k Vojtíškovi, tiež opoždene o mesiac... 😅 Ako sa vám darí???? Ako pôrod? Pohodička, či dal zabrať?
Ja som v tehu hnačky teda nemala, skôr naopak a zle mi bývalo dosť dlho, do 20tt hádam. Pri malej len do 3 mesiaca.

petul.a
autor
29. dub 2008

Ahojky, Fabi 🙂 To jsem ráda, že tě tu vidím, zkoušela jsem koukat na "Liečbu Clostilbegytom II", ale tam jsem tě nenašla. Ona je tam už nová partička, co? Jak se máš, co dělá Matýsek? Už se nám to krátí, co? 😉 😲

fabiana
30. dub 2008

Ahojky Peťul!
Veru, už sa to kráti, už máme možno tak 2-3 tt pred sebou. My sa máme zatiaľ fajn, teda dúfam. Matýsek má 2900 g, takže bude dosť veľký, keď sa narodí...uf. 😝 A ty sa máš ako s Barunkou alebo Kubkom? 😉 Do Liečby už nechodím, nemá to zmysel, baby tam už riešia svoje veci, majú svoju patričku ako píšeš, takže zbytočne by som prispievala... Len je mi ľúto, že takto stratím kontakt s ostatnými kočkami, ktoré sme ešte zastihli, napr. Paraplíčko, Janka80, Marlenka, Leto atď...

tanika.t
30. dub 2008

pekné ránko 🙂
všetkým tehuľkám gratulujem 🙂

ja sa tiež liečim clostilom,zatiaľ som ho brala prvý mesiac,dnes je 17.DC, folíky boli 3 pekné,neviem,či vydržali všetky,alebo len jeden..v piatok mám ísť na USG
dúfam,že clostil zaberie a podarí sa 😉 .. u mňa bol problém zvýšený prolaktín,tak sme najprv museli znižovať jeho honotu,idem v piatok aj na krv,no výsledky budú až budúci týždeň

som rada,že vám clostil zabral-je to pre mňa také veľké povzbudenie 🙂

petul.a
autor
30. dub 2008

Fabi, přesně na to jsem myslela - na tu ztrátu kontaktu. Ale my si je tu, holky jedny, vyhledáme, nám neutečou 😀 My se máme prima. Nevím, kolik mimísek váží, doktor jeho váhu nesleduje. Aspoň nic neříkal a v průkazce taky nemůžu najít nějaký údaj, který by tomu odpovídal. Za týden se dozvím, jestli se Plaváček obrátil nebo jestli má stále hlavičku nahoře. Jsem zvědavá, ale že by mě to trápilo, to se říct nedá. Po té dvouleté snaze o mimi se mi i porod koncem pánevním zdá jako brnkačka 😉

Tanika.t, jsem moc ráda, že tě toto téma povzbudilo. Je to jeden z důvodů, proč jsem ho zakládala 😉 Uvidíš, zadaří se, vždyť koukni na nás ostatní. Budeme držet palečky a až budeš vědět výsledky z krve, dej určitě vědět 🙂

dicinka1
30. dub 2008

ajojte...po kolkych mesiacoch brani clostylu ste otehotnely?a ako to prebiehalo?

dicinka1
30. dub 2008

HALOOOOOOOOOOOO

petul.a
autor
30. dub 2008

Dicinka, já brala clostil 6 cyklů. Zadařilo se až v době, kdy už jsem ho asi půl roku nebrala. V té době jsem bumbala Femigard, možná taky pomohl, kdo ví 😉

dicinka1
30. dub 2008

AHA..DAKUJEM ....NAPISTE MI ESTE NIEKTORA...

petul.a
autor
30. dub 2008

Jo, a Fabi, chceš vědět, jaká je u nás bilance v DUBNU na květnovkách? 12 porodů = 14 miminek!!! 😀 A třináctý porod se už od včera rozbíhá, kočka chuděra trpí a vypadá to, že ještě trpět bude 😒 Ale že tu porodnost v Čechách zvedáme 😀 Ale vy na Slovensku jistě taky 😉

fabiana
1. kvě 2008

Peťul, že kde sa tie miminá tak ponáhľajú, to netuším... Dosť veľké percento sa narodí v mesiaci pred termínom pôrodu, nie? To som si už všimla... Tak pekne rodíte v Čechách, ale myslím, že ani my nezaostávame... 😀
No ja viem preto, koľko malý váži, lebo sme boli v 36tt na uzv, ktoré je zamerané na prietoky a váhu mimina, tak mi doktorka povedala, ona je taká dosť dôsledná, radšej spraví vyšetrenie navyše ako by niečo zanedbala... Náš malý je odjakživa dole hlavou, tak dúfam, že už sa jeho poloha nezmení... a máš pravdu, po 2 rokoch čakania to je úplne fuk, či sa narodí riťkou alebo nie... mimochodom, ja som tiež prišla zadkom na svet...! 😉 😀

Inak, my sme sa dlho nesnažili o mimi, teda rátam čas s liečbou, po nasadení Clostilu sa podarilo vždy na 3. cyklus v oboch prípadoch...

amigaa
1. kvě 2008

ahojte, ja sa tiez liecim clostilom, tento cyklus som ho brala prvy krat a ked som bola vcera na inekciu (agolutin) lekar ma prekvapil tym, ze nemam cakat, ze otehotniem hned. nepovedal mi totiz pred tym o liecbe nic a tak som si myslela, ze hned otehotniem. povedal, ze nabuduce mi pichne nieco na prasknutie folikuly, co ma tiez prekvapilo, ze mi ju nepichol uz tento cyklus. a ako casto pocas cyklu treba urobit folikulometriu? netreba sledovat ako tie folikuly rsatu? ja som totiz bola len 1 krat.

uz dlhsiu dobu rozmyslam, ze zmenim lekara, pretoze ten moj mi nic nepovie ani o moznostiach liecby, co ktora obnasa, ak chcem aby mi urobil nejake testy musim nanho tlacit a vysledky mi nikdy nepovie, povie len ze su v norme, ale hodnoty mi nie a nie povedat, uz som rozmyslal nad tym, ze otvorim novu temu "moj gynekolog", pretoze ked citam vase spravicky, tak tak som sa utvrdila v tom, ze ho musim zmenit.

fabiana
2. kvě 2008

Amigaa, skús pokecať tu: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea.... Prispievajú sem babenky, ktoré sa práve snažia o mimi a majú podobný problém ako ty. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru