Konečně těhotná po léčbě Clostilbegytem

petul.a
22. led 2008

Holky, sestřičky "poclostilky", ahoj v novém tématu 🙂 Tady můžeme rozebírat své "trampoty" bez toho, že bychom aktuálním clostilkám způsobily smutek 😉 Tak šup šup do debaty!!!

gaba3
24. led 2008

ahoj holky 🙂 tak jdu na vás taky mrknout a pěkně se to tady rozepsalo 😉
Leni: neboj, dnes uvidíš mimínko, těš se 😉 jinak samozřejmě myslím, ať je vše ok a dejte vědět jo?

petul.a
autor
24. led 2008

Leni, držím palce, ať je kontrola úspěšná 😉 😲

lenkab.
24. led 2008

Ahoj už jsem tu a tak nesu zprávy od dr. krev je prý dobrá to hcg , na UZ byl také spokojený už tam mám v té bublině takovou malou kuličku a ta je prilepená k jedné stěně té bubliny a prý je tam embryonální lišta z toho bude vlastně mimi,takže prvopočátek mimi zachycen,na dálší kontrolu jdu 7.2 to už by mělo být vidět mimi zřetelně a i akce srdceční,vše mi vysvětlil a byl moc fajn a štastný se mnou že se povedlo. Prý žádné patologické změny nemám tím jako myslel cysta hematom nebo cokoli co by mohlo ohrozit těhu,takže beru až do konce 12 tého týdne duphaston,jinak dnes jsem 5+3tt. Tak mě uklidnil a ted budu dále hezky dopočívat a krmit se a vyčkávat do 7.2. Tak doufám že bude vše už ok

petul.a
autor
24. led 2008

Leni, to je super zprávička!!! I když teda jinou jsme tu ani nečekali 😉 Takže konečně oficiálně GRATULUJU!!! Moc moc moc ti to přeju. Tak měj prima těhu, užívej si to 🙂 🙂 🙂 😲

lenkab.
24. led 2008

děkuji petul jsem taky ráda že je vše jak má být ted už jen aby se mimčo vyvíjelo jak má a já věřím že bude a v září se dočkám drobečka 🙂

gaba3
24. led 2008

Lení, také moc gratuluji 🙂 to jsou super zprávy 🙂 jinak duphaston jsem taky brala do konce 12tt a bylo mi po něm pěkně blbě, ale vydržela jsem a dobrala ho.... nebývá ti zle??

lenkab.
24. led 2008

né mě je po něm dobře 🙂 Jinak díky za gratulaci.

lenkab.
24. led 2008

jen bych řekla že po něm nějak rychle kynu ☹ No hormony jsou prostě hormony 🙂

juliet
25. led 2008

Leni, veliká oficiální gratulace 🙂

gabi78
25. led 2008

Ahoj, tak já se taky přidávám ke gratulacím, jsem Leni moc ráda, že je vše v pořádku. 😉 Mně taky kontrola u dr. dopadla dobře. Já beru (zavádím) utrogestan do 12 týdne. Já nevím, jsem v 10 týdnu a nevolnosti se začaly zhoršovat. Nezvracím, ale mám ten pocit. Tak to jdu "zažrat" 😀 a jak jím, tak je to dobrý, jenže za chvíli mně zase začne natahovat, nevíte některá co s tím? Asi nic,co?Doufám, že to co nejdříve přejde.

lenkab.
25. led 2008

holky díky, fabi mame stejný problém 🙂 taky mám dost žaludek na vodě ale zatím nezvracím ale občas mám co dělat 🙂

gabi78
25. led 2008

v lékarně mi dala homeopatikum na nevolnosti v těhu, jmenuje se to nějak Cucouline, tak jsem si před chvíli jeden vzala, tak uvidím,no.

lenkab.
25. led 2008

jo to znám dávám to malému když jedeme někam autobusem nebo když jsme v létě letěly k rodině. Je to dobrý ale mám strach si brát i homeopatika,je to přeci chemie ☹ Jsem strašpytel 🙂

lenkab.
25. led 2008

koukám že jsem tě gábi přejmenovala na fabi 😀 Tak sorry přešáhla jsem se.

gabi78
25. led 2008

no, ale to by mi přece v té lékarně nedávala,ne? já ji říkala, ať mi dá něco na těhu nevolnosti a jedna dívčina těhulka psala taky, že si ho vzala, jinak já se taky bojím... včera mně tak šíleně bolela hlava, že se to nedalo vydržet a já si musela vzít paralen, předtím sem to vydržela, ale včera se to nedalo,fakt

gabi78
25. led 2008

nevadí, mně to napadlo, že asi píšeš mně 😀

gabi78
25. led 2008

no, tak to asi trochu pomohlo, a ještě mi pomáhá cucat ovocné bonbony a vodové nanuky 🙂

luciakubista
25. led 2008

ahoj gabi78,chci se zeptat jestli se utrogestan muze i polykat kdyz jsi tehotna? mne doktorka nic nerekla,tak ja ho beru oralne. dik

gabi78
25. led 2008

já myslím, že se může polykat, protože mně dr. navrhovala, že bych večer polykala a ráno zaváděla, ale na mé námitky, že by mi mohlo být zle, tak mně nechala zavádět ráno i večer

luciakubista
25. led 2008

ja ho beru 3xdenne,takze v praci zavadet,to je blby.mne se ani neptala,jen jsem se docetla,ze se pry nema polykat v prvnich tt,tak snad to bude dobry

lenkab.
25. led 2008

gabi pokud ti todala na radu lékárnice tak je to určitě v pohodě ale já jsem stejně posera 🙂 ty ovocné bonbony zkusim,zmrzku nechám až bude tepleji jsem strašně ted zmrzlá,furt je mi zima🙂

petul.a
autor
6. únor 2008

Holky, já psala už před dost dlouhou dobou adminovi, aby zveřejnil tohle téma i na SK, ale mám pocit, že se to asi nepodařilo, co? 😕

gabi78
6. únor 2008

Ahoj holky, zdravím 🙂 Jak se máte? Já včera absolvala úspěšně návštěvu zubaře, sem se bála, že mi bude vrtat, no, uvažoval, ale pak si to rozmyslel, že prý to není ještě tak hrozné 😀
Dnes sem byla na tom odběru krve na zjištění, jestli je mimi zdravé a výsledky budou až v pondělí a taky sem dr. řekla, že mně nějak začalo bolet a píchat v podbřišku a ona mi zakázala sex 😖 😠 a napsala hořčík a výsledky budou taky v pondělí, tak mi prosím držte palečky, je to děs to čekání. Jinak se těším, vydupala jsem si UZV, tak 14.2. budu mít další fotečku našeho mimíska 🙂 to bude krásný Valentin 🙂 pak ji hodím k sobě do alba, tak kdo budete chtít, tak koukněte, ještě to pak připomenu 😉
A jak se daří vám? Co nevolnosti? Mně už pomalu přecházejí, ale někdy ještě sem tam přijdou.Tak přeji všem příjemné těhulkování a co nejméně nevolností. 🙂

petul.a
autor
7. únor 2008

Holky, tak jsem tohle téma otevřela ještě jednou - tentokrát jsem nezapomněla zaškrtnout, že ho CHCI zveřejnit i na SK 😉

emjee
7. únor 2008

petul.a • 25tt • Dnes o 09:46
Tak snad se mi konečně podaří zveřejnit téma i pro slovenské "poclostilky" 😉

svetluska.p • snž • Dnes o 09:54
ahoj petula. gratulujem. ako dlho ti to s clostilom trvalo? brala som ho 3 cykly, ten stvrty som ho vysadila - jednak nervy, ze stale nic a jednak mi stale privodil take tehu priznaky, ze som potom bola len sklamana.....

many • 24tt • Dnes o 09:58
jak to,že je to dvakrát 😉

petul.a • 25tt • Dnes o 09:58
Svetluska.p, díky. Já brala Clostil 6 cyklů, ale povedlo se to až asi půl roku po jeho vysazení. Každopádně mi ale nastartoval ovulku. Pak jsem brala bylinné přípravky (Feminan, potom Femigard) a když jsem se začala připravovat na laparku (už mi v nemocnici stlali postel), tak byly najednou na testu // 🙂

jablonka • 1d, snž • Dnes o 10:03
petula gratulujem 🙂
po kolkych cykloch ti Clostil nastartoval ovulku? a ake si mala davkovanie? 😕
a nieco dalsie ako napr. cvicenie?

gaba3 • 34tt • Dnes o 10:05
ahoj holky 🙂 jé peťulko, tak to tady máme ted dvakrát ne?? 😕 jinak já Clostil měla 3 cykly a pak taky mezera...... a pak // 🙂

petul.a • 25tt • Dnes o 10:53
Jablonka, díky. Clostil mi zabral hned první cyklus, brala jsem jen jeden denně, 5. - 9. den cyklu.

Gabi, já jsem to původní téma nechala zamknout, těkže budeme mít jen tohle 😉

gaba3 • 34tt • Dnes o 11:06
šikulka peťulka 🙂 😉
jinak já měla první cyklus jeden denně a to taky 5.-9. den cyklu a nezabralo. pak dva denně 5.-9.den cyklu taktéž nic a napotřetí dva denně 3.-7.den cyklu a zafungovalo, pak injekci pregnylu.... pak jsme změnila centrum, tam mě zkoumali zase od začátku a pak to přišlo samo jako z čistého nebe 🙂 ještě jsem ten měsíc byla na UZ a dr. mi říkal, at jsme v klídku, že ovulovat určitě nebudu a já to pak nedostala a bylo mimí, zajímavé, co ta příroda dokáže 🙂 😉 🙂

svetluska.p • snž • Dnes o 11:31
petula, dik za odpoved. to je super, ze sa to podarilo. laparku m i tiez opdporucila doktorka. chcela teraz v januari,ale povedala som si, ze vyckam do leta. neze po laparke prechladnem, lebo som dost nachylna na take neduhy...tak snad sa podari...

kukona1 • 1d • Dnes o 11:49
baby ja som tiež brala pol roka clostila ked som sa konečne vytešovala že som tehotná,zistilo sa že čakám dvojičky a na druhý den som začala krvácat a do štvrtého mesiaca mi jedno ,,odumrelo"-bolo mimomaternicové. ale aspon jedno mi zostalo.Chvalabohu že boli dvojvaječné ktovie ako by to dopadlo keby boli jednovaječné.
ale tým vás nechcem odrádzat od užívania tabletiek-ved tie mi nakoniec ,,pomohli" k otehotneniu 😉

kikafilipko • 1d • Dnes o 12:16
Ahojte.
Aj ja som brala clostil a môžem povedať, že som otehotnela hneď po prvom cykle

gaba3 • 34tt • Dnes o 12:26
teeeda, tak koukám, že clostil funguje 🙂 to by si měly přečíst snažilky 😉

nattie • 32tt • Dnes o 12:31
caute 😉
ja som tiez otehotnela vdaka podpore Clostylu - brala som ho 2 cykly (nemavala som ovulu) - na to fantasticka dovolenka a pri mori a drobcek vo mne rastie ako z vody 😀

jablonka • 1d, snž • Dnes o 12:37
juuj, toto sa dobre cita 🙂
no ja neviem, ja teraz som brala Clostil prvy cyklus a podla BT to vyzera na anovulacny ☹ ...aj ked hlienik bol ako bielok a aj bolest vajecnika...no asi to neprasklo 😢
je to neuveritelne, ked si spomeniem ze dcera sa podarila na prvy krat...bohuzial aj lekar sa k tomu tak stavia ze nie som tak problemova ked uz mam dieta, lenze za sest rokov sa moze telo zmenit 😖
sme to stale odkladali lebo sme si mysleli ze rychlo otehotniem, keby sme vedeli ze budu problemy, isli by sme na to o dva roky skor

nattie • 32tt • Dnes o 12:41
ja som to veru nedokladala - po polroku skusania som hned nabehla a dobre som spravila 😉
u mna bol mozno problem s ovulkou kvoli dlhorocnemu uzivaniu HA - neviem 😅 , ale lepsiu vec ako ist k dokimu hned som spravit ani nemohla

jablonka - hlavu hore, dolezite je liecba prebieha a ostatne pride samo ked to mozno budes najmenej cakat

mne po prvom neuspesnom cykle chcel davku zvysit - nakoniec si to rozmyslel, nechal ju povodnu - a vyslo nam to

kukona1
7. únor 2008

ale aj tak si myslím,že vačšinou s otehotnením súvisí aj psychická pohoda.Mužova neter nemohla zostat tiež tehotná,lebo sa nahánala vo firme,bola na všetko sama od rána od štvrtej chodila na tovar,lebo o osmej otvárala až do večera do siedmej ešte po šichte mala objednávky v podnikoch-má kvetinárstvo-aj po víkendoch a má aj donášku do domu a výzdoby domov a bytov / vo Wiedni/ viedenčanky si potrpia na čačky,všetky víkendy mala rozbehané.....až sa spamatala,zamestnala si jednu čo je len v predajni ,vyšli si na dovolenku na mesiac / majú brata v Austrálii/ a tam sa im ,,zadarilo" treba zmenit vzduch a životný štýl a niekedy netreba ani tabletky.
ale zas nie všetkym to prospeje.Niektorým to naozaj nejde zo zdravotných dovodov a sa pokúšajú / aj ja/ o to s tabletkami.tak držím všetký palce 😉

nattie
7. únor 2008

urcite je na tom kus pravdy kukona - ja som tiez ani za svet nemohla otehu - kym som chodila do prace - mala som triedu maturantov a mala som cely sk.rok co robit 😅 😅
az ked prisli prazdniny, dofca a uvolnenie a najma psychicka pohoda a ziadny stres v kombinacii s Clostylom to vyslo 😵

fabiana
7. únor 2008

Peťul, tak hlásim, že už aj na slovenskom MK máme témičku... 😀

miriamka
8. únor 2008

Ahojte,
tak ak ja som Clostilka ktorej sa podarilo otehotiet po stimulacii...Clostil som uzivala 2 mesiace po 1 tablete 5-10DC...ovulku mi hned navodil,ale tehotna som neostala ☹
Tak sme mali naplanovanu laparoskopiu,na treti mesiac mi uz lekar Clostil nedal a ked som prisla na kontrolu a dohodnut termin laparky tak mi potvril ze som tehotna 😀 😵

petul.a
autor
11. únor 2008

Fabi, tak jsem ráda, že dobrá věc se konečně podařila 😉

Jak se jinak všichni máte? My byli včera na dlooouhé procházce a prckovi se asi líbilo, jak s ním to chození houpalo, a večer pak chtěl znova, kopal jak divej, tahal za pupeční šňůru... 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru