Lámou se vám gelové nehty v těhotenství?

macanet
15. únor 2007

Ahoj chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s gelovými nehty v těhotenství? Mě se láme gel a vůbec nehty nedrží, jak jste na tom vy? Uvažuju o tom, že je sundám ☹

macanet
autor
17. únor 2007

S prací to je blbý, já jsem jakoby na rizikovým, protože dělám v textilce, sice šiju, ale nemohla bych sedět a tahat balíky s látkama, ale byla sranda, že jsem nejdříve řekla, že jsem nemocná a uvidím jak dál, že dám vědět, nechtěla jsem nic zakřiknout a já tam šla pak s neschopenkuo, že už zůstávám doma natrvalo a místo mě už tam seděla jiná paní 🙂 Tak to dneska chodí.

sisstin
17. únor 2007

macanet: já dělám hlavní pokladní v supermarketu, takže práce na směnu, samej stres, tahám těžký zboží...no taky nic moc...ale neumím si představit, že bych šla na pracák 😖

macanet
autor
17. únor 2007

sisstin, v kolikátým jseš týdnu, tady máš 58tt? Kdyžtak mi napiš do interní pošty, ať to tady neprokecáme mimo téma 😀 Budu se těšit ahoj.

sisstin
17. únor 2007

macanet: ehm..jsem nějak blbě zadala rok 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
17. únor 2007

macanet: jinak k tématu 😉 jak to vypadalo, když ti ty geláče odrůstaly? Dalo se to nějak zalakovat? Aby to nebylo tak vidět? 🤐

macanet
autor
17. únor 2007

Já mám francouzkou, tak to sice je trochu vidět, záleží, jak rychle ti dorůstaj nehty a jak často chodíš, já chodím jednou za 3 týdny.Před tím jsem měla ze začátku gelový nehty přelakovaný lakem a to nebylo nic moc.Když to odroste trochu vís, tak to zapiluju na stejnou výšku jako vlastní nehet a přeláknu bezbarvým lakem.

sisstin
17. únor 2007

já si taky nechávám francouzskou..teď mám třpytivě zlatou..vypadá to super 🙂

lucisa
17. únor 2007

tak manžel je takový, že se mu to líbí, ale kdybych je neměla, tak je mu to jedno. mi manikérka tvrdí, že to pálí proto, že to snad polymeruje?
taky jsem pořád cukala a zase dávala zpět.
takže se vracím ke svým porcelánovým.
a habrvo, vzhledem k mým vyhlídkám ke končící mateřské vážně uvažuju, že se nehtíkama budu živit nebo aspoň přivydělávat. mám i živnosťák, i když teď na mateřské pozastavený, abych neměla hokej v daních, když to stejně teď nedělám). a díky za kompliment. 😔

habrva
17. únor 2007

Jen pro zajímavost, ty "pálivý" mě stávaly cca200,-Kč jen proto, že sem chodila každý týden. A pak, Pha má ceny dost přemrštěný, zdá se mi. ( No, kdyby mi tak fantasticky jako před těhotenstvím rostly i teď drápky i vlasy, tak měním účesy jako dřív. Ale to sem nepatří. )
Teď chodím na ty porcelánky cca jednou za 2týdny, a platím 270,-Kč, na funglovky tak 500,-Kč. Nechci mystifikovat, ale lepší cenu sem v Pha ještě nenašla, a taky sou opravdu moc hezky a kvalitně udělaný. Kdybych je sama - al eto už sem psala - nechtěla mít tak upravený, tak nechodím tak často.
Luciso to je fajn nápad - čistá a klidná práce, mezi lidma,... Za obnovení ŽL se myslím nic neplatí. Zatímky kuk a dobr noc 😉

kajinaxx
4. lis 2007

ahojte, jsem v 5.mesici tehotenstvi, gelove nehty mam 5 let, pouzivam stejny gel asi dva roky, a az ted se mi zacly lamat, presla jsem na jiny a prestalo to, zkus to taky🙂... 🙂

sisstin
4. lis 2007

tak já v těhu nehty normoš..zato teď 🤐 zkusím taky jinej gel 😕

schnek
4. lis 2007

tak mě drželi v těhotenství daleko líp než kdy předtím a i teď je to o něco lepší, ale ne takový. měla jsem gel Extrém pro silně namáhané nehty a byl fajn

sisstin
4. lis 2007

holky..a nechávaly jste si je po porodu zkrátit? 😕 Já budu muset..nejdou mi zapínat ty pidi knoflíčky na oblečkách 😔 😅

beruskaveruska
4. lis 2007

ahojky, já jsem v 35. tt a na nehty chodím pravidelně každé 3 týdny jdu zrovna v úterý a nemůžu si je vynachválit. Drží jak se říká jako židovská víra. Nelámou se mi nic. 😅 Akorát řeším problém nenechávám si je teď lakovat, ale zapékat je to lepší a neodlupuje se lak a vydrří celé 3 týdny, ale myslím , že až půjdu na ty další tak i je nechám nalakovat kvůli porodu.
Nemáte zkušenosti s císařem a nehtama? Když jsem byla na slepáku před 2 lety tak nehty musely dolů. ☹

sisstin
4. lis 2007

berus: myslím, že teď to nikdo moc neřeší 😉 akorát si nech udělat spíš jen barevné konce..lůžka nelakovat 😉

beruskaveruska
4. lis 2007

děkuji za radu jsem zvědavá jak je pak budu moci mít dlouhé kvůli malému a jak píše to zapínání knoflíčku.

beruskaveruska
4. lis 2007

nebojíš se, že malého škrábneš ? Mankérka mi říkala, že je to u každé maminky jiné, ale hodně jich prý dalo nehtíky na neurčito dolů aby mimču neublížily.

sisstin
4. lis 2007

beru: no to se nebojí vůbec..jsou tupé..to on se sám poškrábal stokrát víc 😅 mně to neva..jen je musím zkrátit.. 😉

beruskaveruska
4. lis 2007

jo asi se to zvyk byla bych bez nich hotová. Jinak máš moc krásného chlapečka já už se těším na toho našeho. Tak ať se vám daří . Musím jít vařit.

krista
20. pro 2009

kajina7 • snž • 2. září 2008 v 10:41
Chtěla jsem se zeptat, nevíte někdo jestli můžu mít gelové nehty v těhotenství?
moc děkuji

evamik • 1d • 2. září 2008 v 10:42
Kaji, proč myslíš, že bys nemohla? 😕

betina • 1d • 2. září 2008 v 10:43
ahoj kajino,

určitě můžeš, na miminko to nemá vliv. Jen uvidíš, jestli ti budou držet, jelikož se vlasy a nehty více mastí, hlavně na začátku těhu. Já to na začátku zkusila 2x a vždycky mi tak do 4 dnů opadaly, tak jsem se na to vyprdla. Každá menikérka ti řekne, že v těhotenství ti to bud opadá anebo vydrží. takže uvidíš 😉

kajina7 • snž • 2. září 2008 v 10:46
no jen jsem něco takového někde zaslechla ( jedna bába povídala 😉 ) Tak uvidíme, vyzkouším to 🙂

helenkaa • 2. září 2008 v 10:48
Tak já nemám gelové(ty mi nedrželi), tak asi 6 let už mám porcelánové a já jsem ten případ, že mi v těhu držely úplně bezvadně.
nevidím důvod proč bys nemohla mít umělé nehty, tohle miminku určitě neuškodí 😉

kajina7 • snž • 2. září 2008 v 10:49
moc děkuji za dobré rady 🙂

dagina • 1d • 2. září 2008 v 10:52
Kaji, můžeš určitě, já je mám do teď a drží snad ještě líp jak před těhu. Ale už s něma končím spíše z finančních důvodů, nevíc jsem na neschopence, takže až tak nejsou potřeba..., a docela se už po těch třech letech těším zase na svoje nehtíky 🙂.

krista
20. pro 2009

jednotka • 27. okt 2008 o 16:17
ahojte,
neviete mi poradit ci su skodlive gelove nechty v tehotenste? som na zaciatku 5.mesiaca a nechtarka mi povedala ze to nevadi. co vy nato? ďakujem za odpoved

slnieckova • 42tt • 27. okt 2008 o 16:24
a ako by to mohlo vadit?

jednotka • 27. okt 2008 o 16:25
myslela som ze ziarenie z lampy.

macka23 • 1d • 27. okt 2008 o 17:17
Jedine co si myslim, ze by mohlo prekazat je tie vypary a smrady pri tom ked tie nechty robia, ale inak asi ani by to nemal byt problem.

tynushqa • 1d • 27. okt 2008 o 18:27
Hm, no ja som sa vydavala na zaciatku piateho mesiaca a mne povedala babenka ktora mi robila nechty ze by sa to nemalo ale teraz som si nie ista ze ci by sa nemalo do prvych 4 mesiacov, alebo od ... len viem ze tam skodi to UV ziarenie a mala som plachtu cez brusko... heh no to som ta akurat tak poplietla

dididi30 • 2d • 27. okt 2008 o 18:31
aj ja si myslim,ze to nieje problem, ja som si farbila kazdy mesiac a aj farbim a kojim

petka_s • 1d • 27. okt 2008 o 19:21
je tolko vela skodlivych veci okolo nas,
a nie to gelace
no nie?

mici11 • 1d • 27. okt 2008 o 20:52
ahojte ja mam sice akrylove nechty (mne gelove nedrzia), ale moze sa to v pohode. Akurat, ked idem na dorabku si dam rusko nech to nedycham inak pohoda. Kamoska robi nechty, a ked bola tehu tak nerobila, denno denne ked s tym je clovek tak by to mohlo skodit, ale ani to nie je nicim podlozene. Ale ona radsej pocas svojho tehu nechty nerobila, ale urobene mala. Ale pytala som sa aj dokyho a opytal sa ma,ze ako by mi to malo skodit.Takze ja ostavam pri nechtoch. Ale jasne, je to kazdeho vec Pa a pekny vecer

cicushka • 1d • 27. okt 2008 o 20:56
hehe...som zvedav, co sa tu teraz popise

ale nie, neuskodi

jasom • 73tt • 28. okt 2008 o 09:10
ahojte ja som nechty dala dolu ale len z toho dovodu ze mi uz nedrzali tak dobre ako pred tehotenstvom

matusaci
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denousek
9. čer 2011

jezis...to určitě nevadí 😉 těhulky dělají i horší věci..než nehty 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru