Lze podle výsledku těh. testu odhadnout pohlaví miminka?

llluckaaa
26. lis 2012

Milé maminky, měla bych na Vás takovou otázku, která buď vyvrátí nebo potvrdí mojí teorii. Mám takovou zkušenost, že když se má někomu narodit chlapeček, tak se // na těhotenském testu objeví později než když čeká holčičku. Takže otázky na Vás: Když jste čekaly holčičku, byly // vidět hned první den po vynechání menstruace a pokud jste čekaly chlapečka, byl výsledek testu první den po vynechází negativní a // se objevily až někdy později?
Děkuji za odpovědi.

mamina19844
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mercedesse
26. lis 2012

Já mám kluka, cyklus 32dní a test pozitivní 26dc, takže ta teorie bude nějaká divná. Teď cyklus 36 dní a pozitivní test 25dc a uvidíme, co z toho bude.

boomer
28. lis 2012

Kdy se ukáže čárka na testu záleží dle termínu ovulace, určitě na to nemá vliv pohlaví miminka 🙂

ocelotka
28. lis 2012

Čekám podruhé holčičku a u obou se mi duch ukázal už 9 den po ovulaci 🙂 .

kleik
2. pro 2012

KLuk a pozitivní už před vynechanou ms. A navíc ty // skákaly hodně rychle, jeden den duch, druhý den viditelné růžové čáry, třetí den dálnice.

denousek
2. pro 2012

tak to by se u mě nepotvrdilo .. u prvniho kluka uz si to nepamatuju ale u druhyho jem mela hned // 10 dni po ovulaci..

kyrab
9. led 2013

Já mám kluka i holku a u obou se mi // na testu objevily hned v den očekávané MS.
Jinak kdo chce brzy vědět co čeká, může použít test na určení pohlaví: http://www.lekarnavrchlabi.cz/lekarnavrchlabi/e...

ashlee
9. led 2013

u matyska me // na testu silili pomalu a u druhyho tehotenstvi- bude to holka jsem měla už 13dpo silne //

sendoska
16. led 2013

Čekám kluka a test byl slabě pozitivní už den před očekávanou Ms ....

petrusew
16. led 2013

já měla pozitivní test den před očekávanou MS. A máme holčičku.

kackaxno1
16. led 2013

Mě se to u syna ukázalo hodně brzy, 6.den po ET, 11. den po oplodnění 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru