Lze podle výsledku těh. testu odhadnout pohlaví miminka?

llluckaaa
26. lis 2012

Milé maminky, měla bych na Vás takovou otázku, která buď vyvrátí nebo potvrdí mojí teorii. Mám takovou zkušenost, že když se má někomu narodit chlapeček, tak se // na těhotenském testu objeví později než když čeká holčičku. Takže otázky na Vás: Když jste čekaly holčičku, byly // vidět hned první den po vynechání menstruace a pokud jste čekaly chlapečka, byl výsledek testu první den po vynechází negativní a // se objevily až někdy později?
Děkuji za odpovědi.

camelinka
26. lis 2012

Tak o tomhle jsem neslyšela, nicméně naše malá se mi ukázala den před vynechanou ms 😉

coxa
26. lis 2012

U obou kluků byly // hned v den vynechání MS 😉

ladie
26. lis 2012

Hned první den, co měla dorazit MS a nedorazila, tak // a máme kluka.
Takže teorie nepotrvzena 😀

adelkav
26. lis 2012

Já čekala chlapečka a test byl pozitivní už tři dny před vynecháním. A druhá čárka na něm byla hodně silná 🙂

kikimaruska
26. lis 2012

Tak to nevím, ale u prvního synka sem měla dvě čárky až více dní po meškané MS a u nynějšího synka sem měla dokonce týden před očekávanou MS! Spíš záleží na druhu testu, jeho citlivosti a hlavně kdy byla ovulace...

mailli
26. lis 2012

když jsem byla těhotná poprvé, tak první den po vynechání MS byl na testu "duch" - narodila se holčička. teď první den po vynechání MS byla ukázková dálnice, ale pohlaví budeme vědět až po narození (chceme opět překvápko) 😀

pincola
26. lis 2012

Mě test vyšel hodně pozdě, už jsem tomu nevěřila a čekám holku 😉

girafka
26. lis 2012

Pozitivní test mi vyšel v den (ne)očekávané menstruace a čekáme chlapečka🙂

schnek
26. lis 2012

u mě to bylo naopak, u kluků okamžitě v den vynechání // a u holky týden po vynechání vylezly po 3 minutách a testovací slabá.

tkanicka
26. lis 2012

první byla holčička a to jsem čekala skoro týden na pořádnou čárku, první den byl hodně slabý duch a to jsem v tu chvíli byla ještě přesvědčená, že tam nic není. Teď čekáme chlapečka a čárka byla celkem pěkná už den před vynechanou MS, den po už byla silná. Takže přesně naopak.

maciik
26. lis 2012

já měla test pozitivní 3 dny před MS (8DPO) a mám chlapečka 🙂

ebsian
26. lis 2012

Taky pozděj // a holka..

bocinka
26. lis 2012

já testovala v den očekávané MS a máme holčičku 🙂

hojda
26. lis 2012

Odhadnout určitě ano, na 50% holka a na 50% kluk🙂

mirun
26. lis 2012

Test pozitivní u obou kluků 4 dny před očekávanou ms. Kamarádka má 2 holky a u obou měla pozitivní test až pár dní po očekávané ms. 🙂

zuzi82
26. lis 2012

U obou kluků jsem test děla den po vynechání a čárky byly naprosto jednoznačné 😉

maladama
26. lis 2012

u prvního těhotenství - 27DC duch na testu a byl to kluk
u druhého těhotenství - 25DC na testu dálnice a jsou to dvojčata, pohlaví shodné a zatím neznámé 🙂

časné výrazně pozitivní testy bývají právě u dvojčat, a to libovolného pohlaví - popravdě jsem pak u doktora moc překvapená nebyla, když jsme našli druhé srdíčko.

kofinka
26. lis 2012

Na stránkách gynwebu jsem zrovna včera četla že "hCG hodnoty jsou vyšší u žen, které čekají holčičku, než u žen čekající chlapce" takže možná něco na té tvé teorii být může. Článek má název : Vše, co potřebujete vědět o hCG .

katerinanov
26. lis 2012

Chlapeček, pozitivní test v den vynechané MS 🙂

antarres
26. lis 2012

Já čekala pokaždé holčičky a pozitivní testík už před vynechámím MS.

besita
26. lis 2012

Člověče, tak to jsem zvědavá 🙂 já zatím pohlaví nevím, ale přesně jak píšeš, udělala jsem si test, který vyšel "negativní" a za týden jsem nedostala menses a hned vyšel pozitivní .. takže jestli čekám chlapečka, tak uvidím 🙂

lenka5731
26. lis 2012

pokaždé holky a jasně pozitivní už před vynechanou MS 🙂

ined77
26. lis 2012

u mě 2x nastejno...2x jakoby MS přišla, spíše špinění, třetí den nic a na testu slabá druhá čárka 😉

ange_de_la_morte
26. lis 2012

tak tohle je podle mně uplná blbost, záleží přece na ovulce ... nicméně mi se duch ukázal 3 dny po očekávané MS ( jinak cyklus pravidelný) - čekáme chlapečka

anneli
26. lis 2012

u holky duch na testu poprvé 11DPO, u kluka 10DPO, čárky u obou sílily přibližně stejně rychle

verunka8
26. lis 2012

Ja testovala 3dny pred ocekavanou MS,dve pekne carky a mame kluka.

hansed
26. lis 2012

První holčička - // den po zmeškané MS, druhá holčička a // dva dny před plánovanou MS 😉 kluka ještě nemáme, to dám vědět za pár let 🙂

vera_vila
26. lis 2012

vzhledem k tomu, že jsem testovala vždy až v den očekávané MS, tak nevím, jestli by byly čárky džív, ale u obou synů jsem měla ukázkové dálnice v den očekávané MS

nikollita
26. lis 2012

Já mám chlapečka a testovala jsem už 3 dny před oček. MS, měla jsem nepřehlédnutelného ducha, ale dálnice to zdaleka nebyly. Asi týden se to udržovalo v tomhle stavu (pořád jsem čekala na ty slavné dálnice) a pořádné // byly až tak za 10 dní 🙂

golymetr
26. lis 2012

já mám 3 kluky a u všech test byl dělaný 2-3 dny před MS a vždy už pozitivní 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru