Mám pozitivní test. Pozná Dr. těhotenství ve 4. týdnu?

joanelka
19. únor 2009

Ahojte,mam za sebou už čtvrtý pozit.testík,ale ten dnešní je opravdu ten potěšující.Byla jsem dnes u doktora,ale ten nic nenašel,že až za týden,byl dost nepříjemný,už k němu nepujdu zkazil mi veškeré nadšení.Myslím,že jsem 16-tý den oplodněná bude za týden něco poznat?

poletucha
19. únor 2009

16.den po oplodneni je fakt brzo,nekterym holkam se v tyhle dobe ani neukazou //...na navstevu doktora pockej aspon jeste dva az tri tejdny nebo budes znovu zklamana,protoze i kdyz tam neco najde,tak nebude tlouct srdicko

joanelka
autor
19. únor 2009

Jo ,je to brzyčko,ale copak se to dá vydržet.Ten doktor byl hrozný,myslím že by to měl být on kdo mi to má řádně vysvětlit,vubec se se mnou nezdržoval,byla jsem u něj asi 5 min.Hruza příště přejdu k jinému..

bertica.h
19. únor 2009

joanelka..nemusí aha čo mám ja v albume napísané

Pm 31.8.2008 OVu:13.9.2008 24.9.2008 zvýšená sliznica 14mm,odbery na Hcg 26.9.2008 máme výsledky krvi..Hcg 45jednotiek..snád je to dosť..bojíme sa trošku,ale bolo to len 12DPO.. 1.10.2008 UZ ..dutinka stále nieje,jeden váječník zvačšený,sliznica stále 14mm,vraj je ešte dosť skoro..snád áno..odbery na Hcg 3.10 výsledky Hcg--cca 1350jednotiek.Pozitívna správa🙂

mala som už testy // a na UZ stále nič..dokonca ani týžden po // testoch nič..až potom..neboj,vyčkaj času jak hus klasu 😀 😀

bertica.h
19. únor 2009

a krv ti nezobral?

sacvi
19. únor 2009

holky já sem našla // v sobotu a v po sem volala mudr kdy mám dojít..Říkal nejdřív za 14dní..tak sem se objednala za 14dní a byla jsem v 6tt a už nám tlouklo srdíčko.. 😉 😵

salikova
19. únor 2009

Tak to ja sem v pa mela taky a nevydrzela to a ve st nabehla k doktorovi.Ten mi taky rekl,ze je brzo a asi nic nepude videt,ale potom-tecka.Du tam za tyden.Se tesim!

joanelka
autor
19. únor 2009

Právě-že ani tu krev mi nebral,byla to opravdu 5-ti minutová záležitost,udělal mi vnitřní ultrazvuk a čau,ani nic když to vyjde kdy má tlouct srdicko apd.Musím čekat no...Tak moc se těším až mi muj nový dr oznámí že je to tu a srdíčko tluče.Fakt kdyby jste věděli jak ošklivě se mnou jednal,měla jsem normalně slzy v očích když jsem se svékala,jak jsem byla cela nervozní co mi řekne a on mě odordinoval jako asi 1000 pacientku,jde vidět že ho ta práce asi už neba staroucha jednoho a ještě je to arab,tak mu rozumíš každý 3 slovo.Ještě ted jsem rozčílená.

pipisek
19. únor 2009

já jsem si dělala test 4.11. týden po vynechání MS, k dr. mě objednali na 21.11. a dr. na UZV říkal, že tam jsou patrné nějaké změny, ale srdíčko netlouklo a to jsem podle MS byla v 7tt...kontrola až za 14 dní a tam už bylo všechno jasný...ale to čekání a všelijaký myšlenky nepřeju fakt nikomu
můj dr. říkal, že ty těhotenský testy jsou spíš k vzteku..pro doktory 😀 😀 že jim tam běhají natěšený ženský a pak jsou zklamaný a přitom je vše jak má být, jen ještě nenastal ten správný čas........
prý za časů našich maminek to bylo v klidu...když nedostala ženská 2x menzes, tak to bylo tutový ... 😀 a byla prakticky ve 3. měsíci 😀

vlastovka385
19. únor 2009

Já jsem si dělala test 4 dny po vynechání, i když jsem si byla na 100% jisná, že jsem těhu, pak jsem za dva dny volala doktorovi a ten mě pozval až za dalších 10 dnů, byla jsem 5+5 a byl vidět jenom váček a na dalším UTZ jsem byla až v 9+2, chápu že je člověk nedočkavý, taky jsem byla, ale lepší nic neuspěchat, pak z toho má člověk blbý pocity, když má na internetu načtený, co by už všechno mělo být vidět a u něho nic.

misav
24. únor 2009

Ja jsem sla ke gynekologovi 3 tydny po vynechani mesicku; 10 dni pote, co mi vysel pozitivni test. Po vysetreni mi doktor rekl, ze to na tehotenstvi nevypada, ale jeste mi vzal krev. Vysledky byly hned druhy den - a tehotenstvi potvrdily 😀 . Ted jsem v 37. tydnu a moc se tesim na mimco 😉 .

elitera
24. únor 2009

joan, nemá smysl to hrotit, plodík má ani ne 2 mm, na co by ten doktor měl koukat? Tak velký jsou pomalu ty šmouhy na obrazovce utz... 😉 http://www.babyweb.cz/Clanky/a253-Popis-vyvoje-...
Chápu, že ti vadí, že je nepříjemnej, ale ono na tom utz fakt je vidět kulový. Já jsem se objednávala až na 6tt, na další utz jdu po téměř 3 týdnech a uvidí se teprv, jestli bude srdíčko. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru