• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máme nebo čekáme mimi - holčičku

1. září 2009 
já bych trošku zkusila a uvidíš co to prďolce bude dělat :wink: a když nic tak ji můžeš spořádat kolik chceš, to je tak se vším s každým jídlem, alespoň tedy já jsem to tak dělala.
15. srp 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych neřekla kolik chceš, jahody jsou obecně silný alergen, ale když těch palačinek nesníš kilo tak proč ne
15. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
martu,ja nejdriv ochutnala par jadod,kdyz jsem videla ze to julce nic nedela,tak uz se v nich neomezovala :wink:
15. srp 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martu, taky bych zkusila sníst třeba pár kousků a uvidíš, pokud se ti z nich neosype tak je klidně jez!!! Já třeba jím jahody běžně, i 2kg najednou a malá s tím problémy nemá, už jí normálně i jahodové přesnídávky a šťávičky :wink:
15. srp 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těma jahodovýma přesnídávkama bych tak nespěchala
15. srp 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím proč, bavila jsem se s dr.,malá je v pohodě, žádné potravinové alergie u nás v rodině nikdy nikdo neměl takže prý klidně můžu pomalinku dávat všechno, samozřejmě jí tím necpu každý den :wink:
15. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, moc díky za rady :slight_smile: palačinky jsme neměla už měsíc a začínám mít absťák :grinning: no a domácí marmeláda je prostě to nej nej, mňam... když jsme letos jeli na jahody, nějak mi nedošlo, že budu muset řešit marmeládu, když kojím... tak uvidíme, vyzkouším jednu véču a snad to bude chutnat i naší princezně :sweat_smile:
16. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem včera v tom vedru nevydržela a dala si u Meca zmzku s jahodama :sweat_smile: Myslím, že naše malá to v mlíčku nijak nepostřehla... :slight_smile: Takže zkusím i ty palačinky s marmeládou... Jak vypadá alergická reakce u miminka? Určitě bych to poznala, že ano?
17. srp 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martulik my alergickou reakci máme na potraviny takže vím o čem mluvim, ja to mojí malé vyvolala ořechy a hned jsme měli diagnozu atop.ekzém. Poznáš to buď tak že se ti malá osipe a nebo se vytvoří suchá místa až červená. Obecně ovoce konzervované by nemělo vadit ale člověk nikdy neví, zkus to nic jiného udělat nemůžeš, i to mi říkala dr. musím zkoušet kolik malá snese, a snese vše ale opravdu se vyhybam,ořechům,čokoládě,rajčatům,jahodám ,už jí toho hodně sama takže ani jí to přímo nedávám ani já sama to nejím protože přesto že nám je 9 měsíců ještě hodně kojím. No a pokud se malé něco ukáže tak upalujte k doktorce, pro mast a fenistil kapičky aby jí to nesvědilo.
17. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nevíte prosím některá ,kde bych pro malou sehnala takovou tu látkovou čelenku pro kojence? je to pruh látky a bývá na tom mašlička,hodně to mají pro mimča v cizině.
29. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky máme holčičku, je to naše sluníčko, beruška, zlatíčko a hvězdička v jednom :wink:
29. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjik zkus se kouknout na mimibazárku třeba narazíš :wink:
31. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík za tip,sice tam na prodej není žádná.ale jedna paní je tam dává zdarma k objednávce a má tam napsaného i výrobce.HM.takže si udělám výlet do Prahy
1. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, benjik, máš pravdu, jsem si uvědomila, že jsem je v HM viděla...
1. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek