Máme nebo čekáme mimi - holčičku

klarves
8. čer 2009

Ahoj maminky a těhulky,
zakládám tohle téma, (snad už tu není, nenašla jsem ho 😉 ), protože mám doma čtyřměsíční holčičku, ale kolem sebe jen maminky se samýma chlapečkama, takže nemám s kým probírat čistě holčičkovský témata (naušničky, šatičky atd.)
Tak budu moc ráda, když se tu najdou maminky nebo těhulky, co mají obdobný "problém" a přidáte se 😉
Děkuju 🙂

blanula
15. srp 2009

já bych trošku zkusila a uvidíš co to prďolce bude dělat 😉 a když nic tak ji můžeš spořádat kolik chceš, to je tak se vším s každým jídlem, alespoň tedy já jsem to tak dělala.

denisa31
15. srp 2009

já bych neřekla kolik chceš, jahody jsou obecně silný alergen, ale když těch palačinek nesníš kilo tak proč ne

sayast
15. srp 2009

martu,ja nejdriv ochutnala par jadod,kdyz jsem videla ze to julce nic nedela,tak uz se v nich neomezovala 😉

misicka85
15. srp 2009

Martu, taky bych zkusila sníst třeba pár kousků a uvidíš, pokud se ti z nich neosype tak je klidně jez!!! Já třeba jím jahody běžně, i 2kg najednou a malá s tím problémy nemá, už jí normálně i jahodové přesnídávky a šťávičky 😉

denisa31
15. srp 2009

s těma jahodovýma přesnídávkama bych tak nespěchala

misicka85
15. srp 2009

nevím proč, bavila jsem se s dr.,malá je v pohodě, žádné potravinové alergie u nás v rodině nikdy nikdo neměl takže prý klidně můžu pomalinku dávat všechno, samozřejmě jí tím necpu každý den 😉

martulikk
16. srp 2009

holky, moc díky za rady 🙂 palačinky jsme neměla už měsíc a začínám mít absťák 😀 no a domácí marmeláda je prostě to nej nej, mňam... když jsme letos jeli na jahody, nějak mi nedošlo, že budu muset řešit marmeládu, když kojím... tak uvidíme, vyzkouším jednu véču a snad to bude chutnat i naší princezně 😅

martulikk
17. srp 2009

Tak jsem včera v tom vedru nevydržela a dala si u Meca zmzku s jahodama 😅 Myslím, že naše malá to v mlíčku nijak nepostřehla... 🙂 Takže zkusím i ty palačinky s marmeládou... Jak vypadá alergická reakce u miminka? Určitě bych to poznala, že ano?

jittuss
17. srp 2009

Martulik my alergickou reakci máme na potraviny takže vím o čem mluvim, ja to mojí malé vyvolala ořechy a hned jsme měli diagnozu atop.ekzém. Poznáš to buď tak že se ti malá osipe a nebo se vytvoří suchá místa až červená. Obecně ovoce konzervované by nemělo vadit ale člověk nikdy neví, zkus to nic jiného udělat nemůžeš, i to mi říkala dr. musím zkoušet kolik malá snese, a snese vše ale opravdu se vyhybam,ořechům,čokoládě,rajčatům,jahodám ,už jí toho hodně sama takže ani jí to přímo nedávám ani já sama to nejím protože přesto že nám je 9 měsíců ještě hodně kojím. No a pokud se malé něco ukáže tak upalujte k doktorce, pro mast a fenistil kapičky aby jí to nesvědilo.

benjik
29. srp 2009

Ahoj holky,nevíte prosím některá ,kde bych pro malou sehnala takovou tu látkovou čelenku pro kojence? je to pruh látky a bývá na tom mašlička,hodně to mají pro mimča v cizině.

chiwule
29. srp 2009

ahoj holky, taky máme holčičku, je to naše sluníčko, beruška, zlatíčko a hvězdička v jednom 😉

jittuss
31. srp 2009

benjik zkus se kouknout na mimibazárku třeba narazíš 😉

benjik
1. zář 2009

dík za tip,sice tam na prodej není žádná.ale jedna paní je tam dává zdarma k objednávce a má tam napsaného i výrobce.HM.takže si udělám výlet do Prahy

chiwule
1. zář 2009

jj, benjik, máš pravdu, jsem si uvědomila, že jsem je v HM viděla...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru