Máme nebo čekáme mimi - holčičku

klarves
8. čer 2009

Ahoj maminky a těhulky,
zakládám tohle téma, (snad už tu není, nenašla jsem ho 😉 ), protože mám doma čtyřměsíční holčičku, ale kolem sebe jen maminky se samýma chlapečkama, takže nemám s kým probírat čistě holčičkovský témata (naušničky, šatičky atd.)
Tak budu moc ráda, když se tu najdou maminky nebo těhulky, co mají obdobný "problém" a přidáte se 😉
Děkuju 🙂

misicka85
15. čer 2009

Marti, a v kolik by podle tvojí tchýně měla jako chodit spát???? Adélka dostane v 17h kašičku, kolem 18 jdem koupat, pak se ještě trošku napije mojeho mlíčka a většinou do 19h chrupká v postýlce.A brzy mi to teda nepřipadá,já jako děcko taky chodila spát po Večerníčku 😀

janeyzelvicka
15. čer 2009

Marti, z toho si nic nedělej, tchýním se prostě nezavděčíš 🙂
Moje tchýně je zas na prášky z toho, že malá chodí spát pozdě, ano, opravdu chodí, většinou usíná tak kolem 10, byly doby, kdy usínala o půlnoci, ale mě to naprosto nevadí, protože pak spí dýl dopoledne. Takže já byla spokojená, malá taky, akorát starší generace z toho asi měla blbé sny 😅

klarves
autor
15. čer 2009

Ahoj holky 🙂
Teda co to bylo dneska dopoledne s tím koněm, se nějak seknul ne? Mi to vůbec tu stránku nechtělo najít 😠
Marti, tak tchyně fakt dobrá 😠 To jsou návštěvy na pěst tohleto. A brzo to teda fakt neni!!! Naopak je to super, že je Kristýnka takhle hezky naučená chodit spinkat. Aspoň máš večer volno 😉 Ale jí se to zrovna nehodilo do krámu, tak ti to hned musela zkritizovat. Peč na to 😉
Misicko a jaký dáváš Adélce kašičky? Ty řídký do flašky nebo už ze lžičky? Já právě taky přemýšlím, o nějaký kašičce, myslela jsem, že bych zkusila ty řídký od Nutrilonu, ale v sobotu jsme byli v Německu a zkusila jsem jí koupit nějaký od Milupy, protože manžel nějak nostalgicky zavzpomínal 😀, že když byl malej, že je miloval a že byly nejlepší 😀 Já teda musela koupit ty od 4. měsíce, takže ty zřejmě tak výborný nebudou, páč tam odpadaj ty čokoládový a podobný příchutě 😀 Akorád až doma mi došlo, že jsou hustý a ne do lahve, leda bych je udělala řidčí? Možná je nechám až od toho půl roka, ještě uvidím.
Jinak mi to tam fakt sejří, skoro všechno levnější než tady 😠 A ty vychytávky pro maminy s dětma, dřív jsem si toho nějak nevšímala, když jsme malou neměli, ale teď jsem koukala, jak to tam maj vymyšlený. Na parkovišti vyhrazený místa pro maminky s kočárkem přímo u chodníku, takže nemusíte s kočárem přes celý parkoviště a bát se, že vás nějakej blbec sejme. Speciální nákupní košíky s plošinou pro umístění autosedačky, v DM přebalovací pult s kosmetikou, vlhčenejma ubrouskama a plenama zdarma, atd. atd. Ikdyž zrovna tuhle vychytávku trošku chápu, proč nenudělají u nás, tady by to tak akorád některý lidi rozkradli 😠 Ale výlet super, malá cestu prospala a tam se vozila v kočárku, takže byla spokojená. V každym obchoďáku je přebalovací kout, takže jsme vždycky nakrmili a přebalili a byla spokojená. Pak už jsme to zvládali i na zadní sedačce auta
😀 Ale bylo to fajn. Akorád ten víkend zase blbě rychle utekl 😠

martina26
15. čer 2009

Ahojda,
holky díky za podporu, ta moje tchýně je fakt někdy s prominutím na ránu. Taky jsem ráda, že má kristýnka takhle zaběhnutý režim a večer je klídek.

Dneska jsem byla na cvíču, začala jsem chodit každou středu a pátek na aerobic od osmi. Už mi to chybělo. Byl to teda záhul, ale hned se cítím líp.

soanpe
15. čer 2009

klarves
jéééé jako bych to psala já o tom Německu
Já tam tak rááááda jezdím nakupovat.Žádný otrávený ksichty.Všechno za zlomkovou cenu a ten výýýýběr 😵 😵 😵

martino26
naše malá kolem 3měs spinkala už v 18.00 😅
Ted jsem jí to natáhla na 19.30-20.00

soanpe
15. čer 2009

sluninko
ty jsi taky všude, co 😀
já nechám Sofi náušničky nastřelit.Naše dr. má dvě pistole, jednu pro miminka s menším nástavcem na pidi náušničky a pak pro velký holky a kluky frajery

já hrozně nerada objednávám přes net z bazárků.Já se s těma oblečkama musím seznámit a musí to být láska na první pohled 😅
Naštěstí v Praze je plno kamenných bazárků

Naše Sofi měla na svatbě tohle
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

hodně nakupuku v outletech a v Drážďanech 😉

klarves
autor
16. čer 2009

Ahoj holky,
Teda, tady neni ani noha 😕 😕 😕
Marti, ani nevíš, jak ti ten večerní klídek závidím. My máme večery uplakaný, chovací a drncací. Když usne do půl devátý, je to úspěch. A to to neni tak dávno, co v poho usínala v půl osmý, v osm. Ani ráno už žádná sláva, jsem to tu asi nějak zakřikla, jak jsem jí chválila 😀 , po krmení kolem pátý, šestý už spí max. půl hodiny, pak řev, tak si jí berem do postele, ale to už je na prd, páč slečna křičí takový vysoký áááááááá ééééééé a pak se tomu řechtá jak prdlá. Takže asi tak. A jak furt máchá rukama, tak nás čas od času flákne do oblyčeje. Takže čupr ránko 😀
Soanpe, že jo viď? Taky to tam mám ráda, jen na tý zpáteční cestě jsem pak nas...á, páč z toho mám zase pocit, že jsme tu furt tak nějak sto let za vopicema 😒
Šatičky bomba, to musela být kočičanda 😵 😵 😵

soanpe
16. čer 2009

klarves
to mi povídej, já si připadám jak v předražený výloze a deset let pozadu 😅 😝
Už jen co se týká takovejch serepetiček, jako jsou aromatizovaný vody do žehličky, různý odstranovače skvrn, v Miller drog.ty pidi šamponky, cestovní balení ubrousků na prdelky...
během měsíce se chystáme na mega nákup 😀
jo a džusy Granini 😵 😵 😵 tady 7dcl za 60,- a tam litr za 1€ 😒
a tak je t se vším 😝

jo koukala jsem na ten odkaz z tý fialový svatby a neudělalo se mi z toho dobře 😀 😝
ženich vypadal, jako by si odskočil z golfového turnaje 😀 😀 😀

misicka85
16. čer 2009

Klarves - kašičku dávám hustší normálně lžičkou, Adélka mi flašku nechce, takže jí to ani nenutím,jsem ráda že se naučila papkat ze lžičky i když ze začátku to byla prča než pochopila co s tím jídlem má jako dělat 😀 😀 Kupuju mléčné kaše, ze začátku hlavně ty rýžové takže první měla rýžovou s kukuřicí (ta chutnala i mě 😝 ), pak rýžovou s banánem, obě byly od Sunárku. Ještě tu mám Rýžovou s meruňkama od Hami. Jedna krabice vydrží cca týden, já dělám kašičky hustší 😉 No a včera jsem byla v DM a koupila tu jejich babylove kaši, je o polovinu levnější a ještě má větší gramáž, tak jsem jí dneska zkusila. Je to obilno mléčná s vanilkou a je super, nezdá se mi tak sladká jako ty od Sunárku. No a stála 35Kč za 300g. Sunarky je 265h za 65Kč 😠 Jo a všechny ty kaše jsou od 4.měsíce 😉

denisa31
17. čer 2009

ahoj holky, tak si tady čtu o nákupech v Německu a jela bych taky hned☹ S tím co mají u nás se to fakt nedá srovnat, bohužel.
Marti já dávám spát kolem osmý, půl devátý a zase poslouchám,že je to pozdě, že já chodila po večerníčku v sedm, si fakt nevybereš. Ke cvičení jsem se zatím nedokopala, i když nějaké plány jsem měla....
Klarves ty kašičky jsou myslim od ukončeného 4. měsíce, to vy ještě nemáte (?)

atreides
17. čer 2009

holky my máme spaní vychytaný až tak nějka od ledna, kdy chodí spát v osm, jinak to byl BOJ se spaním, nebudu se rozkecávat, ale jsem ráda, že už hezky spinká

jinak na cvičení doporučuji rotační disk - tvaruje bříško, zadek a stehna (ale už mi asi dva měsíce leží pod gaučem 😅 )

soanpe
17. čer 2009

jo dm kaše a mlíka jsou super. já dávala malý jejich mlíko a ted ho dělaj dokonce bio 😉

martina26
18. čer 2009

Ahoj holky, dneska nás čeká další nášup očkování v rámci té studie, takže dostaneme tři včelky, už teď mám z toho nervy.

denisa31
18. čer 2009

marti tři najednou, au au ☹ tak držím palce ať se to obejde bez reakce

holky, když už jsme tu nakously to holčičí téma, holčičku jste si přály, nebo třeba ti vaši chlapi by radši syna?
Mě přijde, že ten muj je na růžovou víc jak já a asi bude hodně rozmazlovat, ale auto na dálkový ovládání nás stejně asi nemine 😀

klarves
autor
18. čer 2009

Ahoj kočky,
soanpe, ani mi nemluv. Ještě, že to z Plzně do Weidenu není tak daleko, taky se tam příští měsíc chystáme znovu 😉
Misicko, děkuju za podrobný výpis kašiček 😉 My je právě ještě nezkoušely, dr. říkala, že pokud přibíráme, tak do půl roka můžeme zůstat na Nutrilonu jedničce. Jenže tak dva dny pozoruju, že se malý strašně zhoršilo bříško, neskutečně se kroutí, myslela jsem, že je to tou peřinkou, jak si nemůže pořádně pokopat nožičkama, ale včera to byl fakt děs a navíc má hlenovitou stolici, takovou do zelena. Jeden čas to měla taky, pomohly nám probiotický kapičky, jenže za týden byly fuč a stojí cca 600Kč plus k tomu tak 4 až 5 krabic Nutroše za 339Kč a do toho je nutnost Sab Simplex, protože hrozně pění. Takže je to dohromady hrozná darda. Tak jsem zkusila koupit místo Nurtilonu Hipp, jsou tam prý ty samý probiotika, co v těch kapkách, tak uvidíme. Co jsem si tak načetla, tak to vypadá na nevyrovnanou střevní mikroflóru a právě ty probiotika by měly pomoct. Taky prý hylak forte, dá se koupit v lékárně. Tak uvidím ještě zítra, nechci zase hned plašit, ale když se to nezlepší, tak asi zajdu k dr. Nemáte s tím holky některá zkušenost?
Jo, to vám ještě musím napsat, jak mi nechce ty čajíky, tak jsem včera zkusila koupit jablečno-hruškovou šťávičku pro kojence od 4. měsíce. Dali jsme jí to večer s manželem, opatrně ze lžičky, jako jestli to vůbec bude chtít a přesně jak píše misicka, měla z toho hroznou prču, páč vůbec nevěděla, co jako s tou lžičkou dělat, přišlo jí to vtipný a prskala smíchy, z toho manžel dostal totální záchvat smíchu a ona jak ho viděla tak taky. Ale holky, to jsem u ní teda ještě neviděla, řechtala se hrozně nahlas a strašně dlouho, fakt záchvat jako sviňa 😀 Bylo to naprosto kouzelný 😵 A štávička jí očividně chutnala, tak asi máme pití vyřešeno 😉

klarves
autor
18. čer 2009

Denisko,
já si holčičku strašlivě moc přála, manžel furt říkal, že je mu to jedno, hlavně ať je mimi zdravý, ale když jsme zjistily pohlaví, tak bylo vidět, že je rád, nejdřív jsem si myslela, že hlavně kvůli mně, ale pak z něho vypadlo, že mu kolega z práce, který má jak holčičku tak chlapečka řekl, že holčičky jsou lepší, protože jsou mazlivější a prostě co si budem povídat, ony to s těma taťkama umí 😉 Manžel je z ní totálně podělanej, taky by jí furt kupoval jenom růžový nebo fialkový 😉 Ale asi by byl stejně podělanej i z chlapečka a já koneckonců určitě taky. Ale je to naše princezna a mám obavy, že bude hlavně od taťky hodně rozmazlovaná 😀 A auto nás nemine od dědy, mího táty, páč ten vždycky chtěl kluka a já jako malá taky dostala tatru 😀 Ale bavila mě 😉

martina26
18. čer 2009

Holky tak hlásím návrat z očkování, máme prevenar, meningokok a další hexu, malá řičela jak tur ještě celou cestu domů. Teď se najedla a usnula a já tu sedím, koukám na ni a je mi ji líto a modlím se, abychom neměli zase tak příšernou reakci jako minule.

Jinak já vzhledem k tomu, že už mám doma pěkného raubíře jsem si holčičku strašně přála a když bych do toho šla do třetice tak bych brala zase holčičku. manžel je z ní poprděný a taky chtěl holku stejně jako prvoorozeného kluka. A já se zase vyžívám ve strojení Kristýnky, ta má víc věcí jak já 😀

klarves
autor
18. čer 2009

Marti,
tak to strašně moc držím palce, ať žádná reakce nenastane!!! Chudinečka malilinkatá, tři najednou.
Snad se jí to tentokrát vyhne!!!

denisa31
19. čer 2009

Ahoj holky, jste mě nějak navnadily s těma nákupama🙂 je třeba před cestou něco pořešit, jako třeba mít malou pro jistotu zapsanou v občance nebo tak něco? A co tam ještě nakupujete kromě jídla, třeba i pleny a tak? Já bych tam chtěla vyrazit pro autosedačku, ty tam taky prý vyjdou líp než u nás.

Mě přijde, že většina holek chce nejdřív holčičku a pak když ji mají, tak kluka🙂 Já jsem teda moc ráda, že mam jako první holku, kdyžtak budu mít doma páreček a ne dva sígry. U nás v rodině jsou samý holky, tak jsem pořád slyšela, že bysme měli mít toho kluka, aby měli naši vnoučka, babi konečně pravnoučka atd a já si říkala, proč zrovna my 😝
Ale jasně, že syna bych měla taky ráda a parádila bych ho stejně, prostě bysme měli doma malýho fráju 😀

klarves
autor
19. čer 2009

Ahoj holky,
tak co Marti, jak malá zvládla to očkování? Snad nebyla žádná reakce.
Deni, já se přiznám, že my jeli jen tak, aniž bysme cokoli předem zjišťovali a pak mi došlo, že kdyby něco, tak malou nemáme ani jeden v občance 😅 Ale měla jsem s sebou její kartičku pojišťovny a zdravotní průkaz. 😉 Na hranicích nikdo nic nekontroluje a když dodržuješ předpisy, tak tě ani policajti nestaví 😉 Ale pozor na parkování, já byla zvyklá, že měli celý víkendy zdarma, teď už mají jen neděle 😕 Kdybych si nevšimla, že všechny auta mají za oknem parkovací kartičku, tak jsme tam nechali auto a normálně šli 😅 To bysme se asi potom divili 😀
Pleny mi tam levnejší nepřijdou ani právě ta mléčná výživa, kaše a ty různý přesnídávčičky už jo. A pak taky dětská kosmetika. No a i kosmetika pro dospělí, jídlo, krmení pro zvířátka, oblečení (mimochodem, slevy na kolekce, který tady pomalu ještě ani nejsou 😉 ), parfémy, často i elektronika atd. Prostě je tam celkově levněji. Potřeby pro kojence taky určitě. Pokud to Denisko trošku ve Weidenu znáš, tak je tam u Edeky ( vedle ní je DM a KIK, naproti ní je Kaufland) jeden krámeček s dětskýma věcičkama a hračkama. Hnedka naproti je něco jako u nás Jysk. Mají tam často výprodeje, levnější autosedačky, kočárky, lahve, vyvařovačky lahví, takový ty koše na pleny, slevy na hračky, třeba za 10 euro obrovská krabice s mimi panenkou s vaničkou a výbavičkou, žádná ošklivá, krásná panenka. Barbie taky levnější, ve výprodeji za pakatel. Teď tam vyprodávali věci od značky MAM za polovinu. Máme od nich lahvičky, takže super, např. jedna savička tady vyjde na 69Kč, tam vyšly na 50Kč dvě 🙂
Jo holky, tak jak jsme měly včera tu divnou stolici, tak večer a dneska ráno byla zelenohnědá, hnusná a hrozně divně páchla, tak volam doktorce, zvedla mi to sestra a docela mě odbyla, že to kojenci mívají a že nemam plašit 😠 No chápete to? Tak všude píšou pozor na zelenou stolici a ona takhle po telefonu, aniž by jí viděly klidně řekne, že to nic neni a že mam hlídat teplotu. Jinak řečeno, jestli je to nějaká infekce a rozjede se pořádně, že už budou teploty, tak teprve pak by to asi řešila nebo fakt nevim. Vždyť tam může mít nějaký bakterie, ještě jí říkam, že se mi kroutí, hodně pláče, že jí to bříško bolí a víte co mi řekla? Že mám vynechat jedno krmení a dát jí čaj 😕 No rada k nezaplacení, když mi čaj plive a bude jako 6 hodin bez jídla a tekutin. No to jí fakt pomůžu 😠 Normálně jsem to obrečela, člověk má strach a oni ho takhle odbydou, že si pak akorád připadá jak hysterka. 😠 😠 😠

soanpe
19. čer 2009

Ahoj Klarves
ty kojíš nebo si je malá na UM?
protože jestli kojíš, tak už jí tvoje mlíčko nejspíš nestačí.Jestli má třeba malá prdíky, tak tím vzduchem ve střevech stolice oxiduje a zelená.
Pokud to není hlenovitá táhlá stolice, tak by to mělo být ok
a jestli si třeba na UM HA,tak to máštěpenou bílkovinu atráví se jinak a po tom teda hroooozně smrdí stolice a je fakt hnusná 😝

klarves
autor
19. čer 2009

Ahoj soanpe, už ne, vydržely jsme to jen 2,5 měsíce, ale i tak jsme příkrm už potřebovaly. Jsme na normál Nutrilonu. Právě že jí v pondělí začaly hrozný prdy a nešlo jí kadit, bylo to hrozně tuhý a světlounce zelený, ne žlutý jako vždycky. Nikdy tu stolici takhle nazelenalou neměla. Hodně se kroutila a plakala, tak jsem si říkala, jestli to neni tim Nutrilonem, hodně nám kdysi na to bříško pomohly probiotický kapičky, jenže to se fakt nedá, 600Kč týdně, tak jsem zkusila na radu maminek koupit Hipp, prý jsou tam ty samý probiotika. Je na něm od středy večera, ve čtvrtek přišla ta divná stolice byla to řídká kaše, tm. zelená a v tom jeden velkej zelenej hlen. A bolení bříška nepřestalo. Tak jsem se radši vrátila zpět k Nutrilonu a uvidí se. Otázka je, jestli je to fakt z toho Hippu a nebo by to přišlo i bez něj. Byla bych radši, kdyby se na ní koukla a třeba jí udělala výtěr, jestli tam nejsou nějaký bakterie. Co tak vim od kamarádek nebo ségry, jejich dr. je vždycky chtěla radši vidět. No tak uvidím, když se to nezlepší, tak tam rovnou zajdu.

martina26
19. čer 2009

Ahoj holky,

tak reakce se nám nevyhla. Včera večer 42 horečka a nateklé nožičky, takže jsem dala nurofen a udělala mlíkový zábal na nožky a otoky do hodiny splaskly. Ale horečku jsme měli ještě dneska dopoledne 38. Teď už jme bez teploty hurá. Tak ještě tento nášup vydržet jednou a pak máme pokoj. Opět jsem si nadávala že jsem do té studie lezla, no ale rozhodla jsem se sama a alespoň budu mít klid, že je maláchráněná. Myslím, že tu reakci dělá nejvíc ta meningoková vakcína B. Po prevenaru a Hexe na nožičce skoro nic nemá, zato po menB tam má pořád rudý flek.

Klarves taky jsme na Nutrilonu, také jsme vydržely bohužel jen 2 měsíce kojit. Prodělala jsem dva dost ošklivé záněty prsu a mlíčko se mi začalo postupně ztrácet, tak jsem začala přikrmovat a pak už jsem byla bez mlíka úplně. Malé to ode mne nestačilo. Teď se mi zdá i taková spokojenější. Samozřejmě jsem to obrečela, protože syna jsem kojila rok a bez problémů.

soanpe
19. čer 2009

Klarves,
jestli si změnila zn.mlíka, tak je to obvyklé, ale pro svůj klid, bych taky trvala na výtěru 😉
mně Sofi po Hippu hrooozně zvracela ☹
Probiotický kapky jsem nikdy nepoužívala,ale dr. mi pro Sofinku doporučila LACIDOFIL kapsli vysypat denně do mlíka. Balení vyjde do 100,-

Martina26
co je to za studii? a proč si do ní šla? já zatím odolávám pneumokoku, protože to jstejně jen proti jednomu kmenu a před ostatníma ten prevenar stejně neochrání.Jestli ji nechám naočkovat, tak až po roce.

kaleilah
19. čer 2009

ahojky, berete i čekatelky na holčičky? v úterý jsem byla na amnio, naštěstí vše ok a čekáme holčičku 🙂

martina26
20. čer 2009

Soanpe je to studie jak se snáší nová vakcína na meningokok B s běžným očkováním a v rámci toho máme zdarma prevenar. Už jich proběhlo spousta po celém světě a bez vážných problémů. každý den po očkování po dobu sedmi dnů zapisuju reakce- jakjí, spí, podrážděnost, zvracení, vyrážka, velikost otoku a teploty a pak se to vyhodnocuje. Nás krom těch horeček a otoku netrápí nic. Vždycky je to nejhorší 6 hodin po očkování a druhý den odpoledne už jsem bez teplot a v pohodě.

Kaleilah gratuluju k výsledku a jasněže se můžeš přidat. 🙂

kaleilah
20. čer 2009

martina:koukala jsem že tady máte už všechny holčičky u sebe 😉

denisa31
21. čer 2009

Ahoj holky 🙂
Martino, teda 42 horečka, teda z toho už bych asi šílela 😢 ale zase ty už jsi zkušená mamina a víš co v takové situaci dělat, já jsem vždy ze všeho na prášky

Soanpe my začneme prvenar v 7 měs. ta nová vakcína Synflorix by měla být lepší a zase si říkám lepší něco než nic

Klarves taky bych tam radši zašla pokud se to bude opakovat a nebude se ti to zdát, bych tam naklusala i s tou plenkou a už by tě neměla odbýt jako po telefonu. Ještě k těm nákupům, ta já kojím, takže vůbec nemám potuchy kolik ty dětský mlíka a kašičky stojí, takže asi budu kupovat co mi přijde pod ruku🙂

Kaleilah gratuluju k holčičce, koukám, že už máš doma chlapečka, to je asi radosti, že bude páreček, co? A jak zvládáš těhotenství s malým klučinou?

kaleilah
21. čer 2009

denisa: jáuž mám doma i jenu 20 ti měsíční cácorku, a zvládám to docela vpohodě, i když první těhotenství bylo mnohem lepší 😒 teď jsem víc unavená, všecho mě bolí 🙂 no jak důchodkyně
😀

klarves
autor
22. čer 2009

Ahoj holky,
jaký byl víkend. To zase uteklo, co?
Marti, tak to mě strašně moc mrzí, taková hnusná reakce ☹ Chudinka malá ☹ No já bych se asi zbláznila, takový horečky, ty bláho. Taky hned plašim, jak píše Deniska 😉
My měly s kojením problém od samýho začátku, já retenci mlíka jak kráva (dva dny po porodu na JIP a malou mi tam moc nenosily), malá nesála, takže UM byla nutnost už v porodce. Když jsme to rozehnaly a mlíko se rozteklo, tak stejně byla líná sát, vždycky trvalo, než se chytla a pak se brzy zase odtáhla. Takže jediná možnost, jak do ní dostat MM bylo odsávat. Jenže to moc dlouho nestačilo na celý den, tak jsme musely dodávat UM i tak. Nakonec došlo MM úplně. Taky jsem to obrečela, dělala jsem max., když si vzpomenu, jak jsem i v noci vstávala o hoďku dřív, než se malá budila, abych jí stihla odsát MM. Dobrý je, jak si to furt obhajujeme co, proč nemůžeme kojit, všímáš si? Furt máme potřebu to vysvětlovat, že jsme nepřestaly jen tak pro nic za nic. Asi jak všude čteme, kojit kojit kojit nebo co.
Soanpe, ono to asi fakt bylo tou změnou, vrátily jsme se zpět k Nutrilonu, nasadily ten hylak a hned druhý den už měla pěkně žlutou kaši 😉 Tak jsem si oddechla jak hrom. Chtěla jsem jí pomoct změnou mlíčka od toho bolení bříška a spíš jsem jí uškodila. Bych se trefila. Už nebudu radši přecházet na nic jinýho a zůstanu u jistoty. Mimochodem, děkuju holky za podporu, vim že jsem plašila, ale měla jsem fakt strach.
Se synflorixem taky pořád odolávám, rozhoduju se mezi 7 měsícem a rokem.
Deni, to si piš, že jestli se to bude opakovat, tak tam naklušu rovnou a tu plenu jí tam strčím přímo pod nos 😀 😉 Jo a co vůbec naušničky? Kdy jdete? Někdy tenhle týden ne?
Kaleilah, vítej a gratuluju k holčičce 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru