Máme oznámit rodině těhotenství v 7. týdnu?

eerryy
8. lis 2013

Maminky, jdu se poradit - jsem v 7. týdnu těhotenství, včera mi dr. potvrdil dutinku, řekl, že je vše ok a 18.11. jdu znova a to už by mělo být srdíčko. Jde mi teď o toto - v neděli slavíme s rodiči manželovy kulaté narozeniny a nevíme, jestli těhotenství oznámit. Přece jenom - ještě není ani srdíčko...Řekla jste to některá tak brzy? díky za rady

andreaandrejka
18. kvě 2016

Já to oznámila v 6tt. Musela jsem se zdr.důvodů zůstat doma na neschopence a co si budu vymýšlet,když stejně všichni věděli,že se o mimčo snažíme. Takže když jsem s tím šla ven v práci,šla jsem logicky i doma u rodiny.

mr_falko
18. kvě 2016

rikali jsme po prvnim utz a potvrzeni srdce 😉 samozrejme moje holky a to nejblizsi okoli jasalo hned jak jsem pocurala prvni test 😀 😀

marketa11112
18. kvě 2016

ja to prozradila manzelovi v 6tt na veceri v restauraci, rodine a v praci v 8 týdnech... jinak bych tahala tezke věci a poslouchala, ze jsem divna, ze jsem vic unavena apod...

twesik
21. srp 2016

my s prvním těhotenstvím čekali do 13 týdne a až jsme věděli, že je vše v pořádku, oznámili jsme to fotkou z UTZ 🙂 u druhého to asi uděláme stejně.. jen fotečku předá první dcerka.. 😀

elisset
21. srp 2016

Já si říkám, že posrat se může cokoliv kdykoliv, tak to bohužel je, takže nevidím důvod proč to tajit, když už to doktor potvrdí.

puutalo
21. srp 2016

My chceme počkat až po 3 měsících, do té doby to ví jen manžel a moje sestra. V práci bych to řekla až by se to nedalo utajit.

ladyhacek
21. pro 2017

U prvního jsme oznámili asi ten 7 týden. Šla jsem na neschopenku kvůli nevolnostem a pracovala jsem se sousedem mamky. Teď jsem v 5 TT ( zatím nepotvrzeno DR) rodině říkat nebudu, ale chci se pochlubit tady kamarádkám na MK a to se nepočíta ne? 🙂 jsem zvědavá jak nám to vyjde a kdy oznami mě . Švagrová je těhotná 🙂

nita1984
21. pro 2017

My oznámili 9tt a tři dny na to jsem potratila. Takže za mě ne, bylo to zbytečné trápení pro všechny

kafr
21. pro 2017

Ja to svym rodicum rekla v 6tt. Musela jsem. Byla jsem na rizikovce, oni prijeli na dlouho planovanou navstevu (bydli 500km daleko) a ja nesla ct+pa do prace a navic jsem byla straaasne unavena a furt chtela spat. Velice jsem toho pak litovala, protoze mamce vylozene preskocilo ( 1.vnouce, navic po dlouhem cekani) a furt me obtezovala otazkami jak mi je, jak se citim, co mam citit, co dela miminko, co mam delat, co nemam delat- des!

Manzelovym rodicum jsme vydrzeli lhat, proc nejedu s manzelem do prace z prace az do 10 tt. Z tehle strany byl klid, vztahy mame vyborne, mame se radi, ale prece jen od sve dcery uz maji 2vnoucata a vi, ze jsem samostatna a nemam rada prehnanou pozornost a akceptuji to. Tokonce i ukecana tchyne vydrzela mlcet a nikomu to nerict az do konce 1.trimestru.
Priste to snad nebudem muset rict nikomu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru