Máte tu někdo zkušenosti s Gynprodylem?

darlinkajanis
1. kvě 2016

Jsem po dvou potratech. Tak nechci aby se to opakovalo! 😖 moc děkuji holky za odpověd. 😉

bett777
19. led 2018

@veronika_2 Nemám ji právě vůbec, ani náznak 😔 zatím jsem zkoušela jen ten Gynprodyl a teď jsem si koupila Gynex kapky které hodně na internetu v různých diskuzích chválí 😉 věřím že se vše upraví a bude to v pořádku, ale začínám se docela obávat toho co když to nepůjde a nechci do sebe cpat nějaké další a ještě silnější hormony 🤔 a ještě na poslední kontrole mi našla cystu na vaječníku, nejspíš následek toho že ta menstruace není 🤔😐

bett777
19. led 2018

@chiara1990 A co ti teď dává nový doktor/ka za léčbu?

chiara1990
20. led 2018

@veronika_2 ja ale nepsala ze jsem ho mela na vyvolani ms

chiara1990
20. led 2018

@bett777 nevim s cim mate priblemy vy ale ja to mela na problemy s otehotnenim.my uz snad zkzsily vse max jeste umele muzem zkusit

chiara1990
22. led 2018

@veronika_2 ja nepsala ze ja ho mela na ms

veronika_2
23. led 2018

@bett777 uvidis musis se uklidnit. Dulezite je si uvedomit, ze telo se musi srovnat a potrebuje na to nejaky cas. Kup si caj livie na podporu menstruacniho cyklu. Zacni se uvolnovat. Ono se to casem zlepsi. Doporucuji si koupit od JUSTU thymianovou esenci. Koupat se v ni. Masiruj si vajecniky thymianovou mastickou. A najdi si na internetu cvyky na podporu srovnani menstruacniho cyklu. Najdi si kazdy den pro sebe 10 min. V uplnem tichu a soustred se na svoje telo. Fakt jsem tomu neverila, ale krasne zrelaxujes. A zacne se to lepsit. Cystu na vajecniku jsem mela taky. Nekdy sama odejde z tela jakmile se telo vycisti. Uvidis dej tomu nejaky cas. Hlavne se nestresuj kazdy mesic. Dej si delsi cil a ulevi se ti. To je to nejdulezitejsi. Gynprodyl ti treba pomuze. Vic se vyptavej doktora, vetsinou vi co delaji a pomoc chteji.

veronika_2
23. led 2018

@chiara1990 aha, na kazdeho to reaguje jinak. Kazdopadne ja bych vic vyzpovidala doktora proc to nasazuje a co to ma delat. Za jakou dobu atd. Taky co to muze zpusobit za komplikace abych s tim pocitala. Ja treba mam pristup lekark dobry. Dala mi nejaky cas na to se srovnat sama. Ale pokud to telo nezvlada samo. Jsou na rade hormony. Jinak to proste nejde. Bohuzel. Uvidite holky. My se taky snazime s manzelem ale uz si z toho delame spis reglaci a bavi nas to. Casem se uvidi jestli se zadari.

kikiseksl
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru