Nečekaně těhotná?Jak se rozhodnout?

andyssek
28. pro 2008

Nečakané mimi co s tím??

murynka
28. pro 2008

😲 😲 😲 bud si ho nechat nebo ne ☹

andyssek
autor
28. pro 2008

murynka:džíím palečkyy,ať se mimi podařííí 😉 😉

murynka
28. pro 2008

andyssek děkuji 😉 a proč je to u vás nečekané ☹ nebo i nechtěné ☹

andyssek
autor
28. pro 2008

murynka:nn ja necekám jen sem udělala tuhle diskuzi. to by jeste scházelo

andyssek
autor
28. pro 2008

já mimi jeste neplánuji a náky čas jeste plánovat nebudu aspon 5-7 let časíík

murynka
28. pro 2008

andy a kolik ti je?že máte ještě tolik času 😲

kalerat
28. pro 2008

Moc dobře nechápu, proč tato diskuze byla založená?? 😲

andyssek
autor
28. pro 2008

mury:15 takže proto jeste tolik času možná i víc no newm newm mám doma malou segruška 3 měsíce má a je to sluníčko takže se starám

kale:tato dsiskuze je založená pro ty co so v krizový nouzi zjistí že čekají mimi a neví jak se rozhodnout a pod....

deathy
28. pro 2008

andyssek, hele já nevim, ale popravdě řečeno...myslim že tahle diskuze, pokud si ji založila ty a nemáš ten problém, tak je tu naprosto zbytečná. Já v takový situaci byla, takže si myslím že každá holka, která zrovna má tu "krizovku", si to zařídí podle svýho a diskuzi si třeba založí. Takhle mi to přijde jako nesmysl se na toto téma bavit, pokud se tu nesejde třeba víc holek s tím problémem..
Můj názor, nic proti.

andyssek
autor
28. pro 2008

deathy:je to každýho problém jestli se tady chce o tom bavit.Maximálně se sem nic psát nebude dyž nikdo chctít nebude.Prostě jen z dobrý vůle sem to tu vytvořila.Ale dik za tvuj názor 😉

deathy
29. pro 2008

andyssek, jo já to beru, třeba né každá má odvahu udělat téma, tak může skočit sem. Ačkoliv, není to asi dvakrát veselý téma, který né vždycky musí skončit dobře. A tak mě i překvapilo že to jen tak založila tak mladá holčina jako ty..

andelka
29. pro 2008

Mě spíš zaskočilo, co tu tak mladá holčina dělá. 😉 A pravdou je, že témata se většinou zakládají tehdy, když někdo nějaký problém nebo dotaz sám má. Ne jen tak do větru, jestli se někdo chytí, zvlášť když podobných diskuzí už tu bylo a je možné je zas obnovit. 😕

kaciska
29. pro 2008

souhlasím že je toto zbytečně založená dizkuze.... je tu už prespříliš zbytečných dizkuzí,NEMYSLÍTE???!!!???... 😅 😔

deathy
30. pro 2008

andelka, kaciska..tak tak

zdenallicka
30. pro 2008

Andyssek: Opet????? Ty si fakt nedas pokoj!!!! kokokokodaaaak.... 😀

janca.k
30. pro 2008

Andyssek : A ty jsi těhotná nebo ne?? Nikde jsem se nedočetla, že by jsi byla těhule, takže popravdě dost dobře nechápu tohle téma? Nebo se ti těhotenství potvrdilo?

zdenallicka
30. pro 2008

Jani, ona ani tehotna neni, zadne tehotenstvi se ji nepotvrdilo.. Kuk sem:

andyssek • 28. prosinec 2008 ve 13:54

murynka:nn ja necekám jen sem udělala tuhle diskuzi. to by jeste scházelo

janca.k
30. pro 2008

Já si říkala, že jsem nikde nic takového nečetla, tak proč to zakládá??? Až v podobné situaci bude, tak to pochopím, ale takhle, tomi opravdu hlava nebere

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru