Nepříznaky na začátku těhotenství

romik32
4. dub 2017

Ahoj holky...jsem 15 dni od Ket dvou 6 ti dennich blastocyst.Vcera na krvi hcg 3811,predpokladam,ze se asi chytli obe..na utz jedu az pristi stredu..ale nemam zadny priznaky,neboli me prsa,neni mi blbe,hlava se mi netoci,nic..akorat me budi rano,ze si musim porad tak divne natahovat nohy,nevim jestli krece,ale to muze byt z estrimaxu mozna..trochu se bojim,jestli to muze byt v poradku,kdyz mi nic neni,pravda je,ze ani pri pichnuti pregnylu 2x 10000 jednotek mi nic nebylo..potrebuju asi drobet uklidnit 😘

dolezalovalucie
4. dub 2017

Ahojda ted jsem 7+1tt a nic mi není,obcas jsem unavena ale jinak se tehotne necitim a zatím je vse v poradku.Chce to klid a myslet pozitivne ❤

pidalka12
4. dub 2017

Taky jsem po IVF neměla žádné příznaky. A jsem ve 27tt. Takže klid a gratuluji 🙂

romik32
autor
4. dub 2017

Diky holky😍musim byt vic v klidu,jinak se zcvoknu😀

listopadka1
4. dub 2017

Příznaky přece nejsou povinné,každý má jiné a někdo nemá žádné.já byla taky na IVF a příznaky jsem začla mít až někdy ve třetím měsíci, a to jen únavu a bolesti hlavy. Doktor říkal, že je to tím, že proto, že nedošlo k oplození v těle, tak se nevyplavily nějaký hormony a tělo vlastně neví, že je těhotný. Proto se bere ten utrogestan, aby se dodávaly hormony, který tělo kvůli tomu samo neprodukuje, dokud nezačne fungovat placenta. Takže buď v klidu,věř testům (3811 je fakt hodně, to budou obě) a buď ráda, že nezvracíš 🙂 A moc gratuluju!

romik32
autor
4. dub 2017

@listopadka1 Dekuju 😍 hodne jsme dvojky nechteli,ale bylo mi lito jedno vyhodit,kdyz boli vhodne obe dve a prej byli pomalejsi,tak se mi asi obe odvdecili 😍sice si to ve svem veku 36 neumim predstavit,ale ted to neresim,hlavne aby bylo vsechno v poradku❤

listopadka1
4. dub 2017

@romik32 Tak to nám se chytlo jen jedno,já byla ráda,ale manžel děsně zklamanej, ten hrozně chtěl dvojčata. Na podzim jdeme znova, tak už s tím zase začíná 🙂

romik32
autor
4. dub 2017

@listopadka1 Fakt jo? Tak u nas to je opacne,manzel chce jednoznacne jen jedno,boji se toho a popravde ja taky vzdy rikala,ze dvojcata nikdy,ze to se nemuze dat zvladnout..ale ted jsem rada,hlavne aby bylo vse ok...🙂

dolezalovalucie
4. dub 2017

Jeee ja teda chtěla vždy dvojčátka 😍,trochu zavidim 😉 ale jen trochu.ted při druhem tehotenstvi jsem si zase rikala,hlavne at nejsou dve 😂 Uzivejte si to,je to krasne a kor když je vam dobře,tak at je vse jak ma 🍀

leki
4. dub 2017

Ja otehotnela normalne, prvni dva mesice priznaky vubec zadne (krom neprichozi ms, ve tretim mi o cislo skocila prsa a zaclo pooomalu rust bricho. Takze neboj, nepriznaky nemusi nic znamenat 😉 Ja si rikala, ze je to lepsi, nez dva mesice doslova prozvracet, jako to mela kamoska.

romik32
autor
4. dub 2017

Ja prave nekde cetla,ze cim vic spatne,tim je miminu lip..🙂

absintka19
4. dub 2017

@romik32 to jsou nesmysly 🙂 příznaky vůbec nic o tehu neříkají. Někdo je má, někdo ne. Toť vše 🙂 nevím proč kolem toho koluje tolik nesmyslů 🙂

absintka19
4. dub 2017

@romik32 závidím ze ti skoro nic mění 🙂 užívej si to, co bych já za to dala 🙂

absintka19
4. dub 2017

@romik32 nechtěli jste zmrazit kdyby to nevyšlo nebo na další mini bez stimulace a ušetřené pokus ivf.

romik32
autor
4. dub 2017

@absintka19 Ono to neslo,vypadalo to,ze na zmrazeni nebude nic a nakonec 6 den zamrazili,ale tri najednou,protoze prej byli pomalejsi..a na transfer byli vhodne dve,doporucili zavest obe,tim,ze nebyli supr kvalitni,a ja jim chtela dat sanci,nakonec jsem premluvila i manzela,i kdyz ze zacatku trval na jednom🙂

leki
4. dub 2017

@romik32 fakt? No to je podle me blbost. Nas mrnous je v pohode a urcite i byl v břichu. Je fakt ze jsem docela pila v tom prvnim mesici (zapijela jsem s rodici, kamarady, v praci...zadost o ruku), ale dle doktorky to pry nema jeste vliv. Mela jsem tehotenstvi nestresovy, vztahove v pohode, pracovne bez problemu (mela jsem vicemene homeoffice),zdrave a pravidelne jsem jedla vzdy.. Co vic by ke spokojenosti v brichu chtel 😀

mili34
17. črc 2017

@romik32 ahoj ja jsem po revizi (zamlkle tehu) kvetnu a ted jsem v 5 tt.Pri tom predchozim mi bylo spatne a vsechny priznaky a nedopadlo dobre.Ted necitim jeste nic,jen casteji jim,boli zada,ale jinak zatim nic .

rosa106
17. črc 2017

Ahoj, ja kdybych nechodila jednou za mesic k lekari, tak ani nevim, ze jsem v tom 🙂 Vubec nemej strach, nevolnosti nevypovidaji nic o prosperite plodu ;)

romik32
autor
18. črc 2017

@mili34 neboj,ja bez priznaku koncim 20tt😉ale stresovala jsem se fakt hodne a stresuju furt..urcite to ted skonci az porodem,drzim palce...

mili34
5. srp 2017

@romik32 ja citila obcasne slabe pichnvti

mili34
5. srp 2017

..pichnuti tam kde je mimi a ted nic.Mam se bat?
Omlouvam se,nejak se mi ta predesla zprava odeslala.

romik32
autor
6. srp 2017

@mili34 hlavne se neboj,pichnuti nepichnuti nic neznamena..vsechno dobre dopadne😘

mili34
7. srp 2017

@romik32 tak vcera jsme byli na Karlstejne a obcasne pichnuti se ozvalo,tak snad dobre.Dokonce jsem na parkovisti malem zvracela.Vylezla jsem z auta a uz jsem polykala sliny.Ani nevim z ceho to bylo.Ale rozdychala jsem to.Ke hradu nahoru je moznost jet s konmi povozem,ale chteli 150 na osobu a tak jsme sli pesky.Bylo to pekne.

mili34
20. říj 2018

@mili34 tak 19.2.18 se nam narodila holcicka.Jsou ji dnes 8 mesicu a ja jsem znovu v tom asi 6 tt a zase bez priznaku a zase se bojim zda je vse v poradku.Opet pred timhle tehotenstvim jsem mela zamlkle t v srpnu.

mona91
20. říj 2018

@romik32 v klidu já teď končím 17tt a cely první trimestr jsem necítila nic jen větší únavu, jinak všechno stejne. Nervózní budeš furt, jestli je to tam kde má, jestli bije srdicko, jestli to roste... já jsem vždy měsíc v klidu a když se blíží kontrola tak jsem nervózní 😂 ale ten strach bude už do konce života bych řekla 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru