Nevím kdy jsem otěhotněla. Co si o tom myslíte?

jana7910
8. zář 2007

Ahoj holky, nevím jestli to napíši srozumitelně ale pře pár dny jsem zjistila že jsem těhu! Jenže problém to že jsem těhu jsem zjistila v polovině cyklu, poslední ms jsem měla 18.8.2007 normální intenzity. Měřím si i BT a tam mi graf ukázal normální ovu tento měsíc, jenže krátce po té ovu mi začalo být špatně a pobolívali mě prsa,tak mi to nedalo a skusila jsem testík a světe div se byl opravdu silně pozitivní žádná slabá čarka, ms mám dostat za 4 dny a včerejší test na hcg byl 459 jednotek.Pokud bych byla těhu z min. měsíce musela bych otěhotnět někdy v době ms ale to nebylo ee v té době již kolem 12 dní. Je možné že by se vajíčko zahnízdilo až po 12 -či 13 dnech od ovu? Díky za jakýkoliv názor!

lu777
8. zář 2007

možné je cokoliv, Jano, výjimečně i otěhotnění těsně před, během nebo při menstruaci 😲 gratuluju a drž se! 😉

hedunecka
8. zář 2007

ja som ostala tehu pocas ms alebo den po nej 😉

georgine
8. zář 2007

jani a nebo cekás dvojcatka.. muzes byt velmi krátce tehu ale u dvou deti se hladina hcg zvysuje rychle..kazdopádne az bude miminko vetsi tak to doktor zjisti podle hodnot z utz a budes v klidu.. myslim ze nejsi ani prvni ani posledni, která nevi kdy byl ten osudový den D 😀 tak si to uzivej..

liaa
8. zář 2007

Ahoj Jani!!možné je opravdu vše.Já otěhotněla během léčby silnými kombinovanými ATB.A to přes to,že se manžel chránil a nejsme si ani vědomi nějaké nehody...Když si vzpomenu kolik mám mladších a zcela zdravých kamarádek,které opravdu snažilkují a hlídají si teplotu a já nevím co všechno a pořád NIC.Tak mi to mé těhu absolutně nejde na rozum.
Jediné-trochu humorné ale zcela pravdivé je to,že nějaký čas před tím,letěl nad naší zahradou čáp a já na něj z legrace volala ať nám přinese miminko.Pak se mi udělalo zle,což u mne není nic vyjímečného-ale ihned se mi do hlavy dostala myšlenka,že jsem těhu.A nakonec se prokázalo,že je to fakt pravda.

jana7910
autor
10. zář 2007

moc děkuju za odpovědi, ve středu jdu na ultr. tak snad už bude miminko vidět a já se dozvím kdy že jsme drobečka počali! 😉

danca27
10. zář 2007

Holky ahojte hezký příbehy🙂To my mimíše chtěli až příští rok...dodělat byteček a šup..jenže on si to rozmyslel a už se klube přes prášky🙂))No taky mě šíleně bolely prsa a říkám si hm tak to asi těma hormonama a už jsem to měla dostat na dovče a pořád nic, tak jsem byla ráda, že jsme si to užili a jdu se objednat v pátek k dr na prohlídku a taky, manžela čeká ozáření radiojodem tak aby nám chovali spermie a bum povídám příběh sestřičce a ona no víte co udělejte si tady test a...tak se tam IHNE objevily úplně zřetelný // a to mám 3 měsíce po laparce, kde mi odstranili z vnitřku veječníku cystu 🙂))no začala jsem hned na wc brečet štěstím, radostí šíleností jak je to možný já? Po těch letech a přes prášky???!!!...taky mi hned lítalo hlavou ty pocity jééé🙂proč mi bylo na dovče na sluníčku mdlo a taky při těch cestách a proč jsem lehla a hned spala únavou a proč mě pálela žáha atd...No...a ted už musí být všecko plánovaný...Tak budeme tři 😀DD

markeeta
10. zář 2007

jani, bud rada. To uz bude vase treti, gratuluju.
Ja taky nevim kdy jsem otehotnela. Prenasela jsem dva tydny a stale nic, tak mi bylo divny, jestli to mam spravne vypocitany. Mozna jsem otehotnela az pred dalsi MS (listopad), pri ktere jsem jen spinila. Ale ja rekla DR, ze jsem dostala posledni MS v rijnu, tak to pocitali od ni a o spinenei jsem nic nerekla. Nejak jsem si to uvedomila az kdyz zacalo prenaseni.
Pro me je nejdulezitejsi, ze mam zdravou holcicku a kdy jsme ji pocali vi muj manzel 🙂 .

biccy
10. zář 2007

Jani,a je to az take dolezite,ze kedy presne 😅 🙂 ?

jana7910
autor
11. zář 2007

určitě to důležité neni! Důležité je aby se mimísek ukázal tam kde má a aby byl zdravoučkej.

poleva
11. zář 2007

a čo si myslíte o otehotnení na 4. deň menzesu ?
je to možné ?

fabiana
11. zář 2007

Poleva, podľa mňa to je možné, niektoré ženy majú ovuláciu práve v čase menštruácie...

poleva
11. zář 2007

čiže ja svoju ovuláciu zistím len podľa merania BT ?

liaa
11. zář 2007

Dančo 27-to má manžel kvůli onemocnění štítné žlázy???Ptám se,protože zcela náhodně vyšly i mému muži uplně šílené výsledky na štítku.Už jsem ho objednala na endokrinologii-takže začátkem listopadu se uvidí,o co gou.

vikvik
12. zář 2007

ahoj jani
jsi na tom v podstate podobne jako ja, ja jsem musela otehotnet nekdy asi tyden po te, co mi mela zacit menstruace, ktera ale nikdy nedorazila... takze kdyz jsem tyden po terminu MS byla na krevnich testech, byly negativni a za dalsich 14dni uz jsem vedela, ze jsem tehu. doktor mi rekl, ze priroda si proste obcas dela to, co uzna za vhodne a ze jestli to pro me byl vhodny cas na mimi, tak to proste prislo :o) a ja jsem za to rada...

lubkaaa
12. zář 2007

ja z istých zdrojov viem, že žena môže otehotnieť KEDYKOĽVEK počas cyklu- resp. ovulácia môže dojsť kedykoľvek..niečo podobné ako u králikov.. 😅 ak má napr. silný orgazmus, alebo sa silno rozruší, hormonálne výkyvy.. tak nejako..

inak ani ja neviem kedy som otehotnela, tiež si myslím, že to bolo v 24.deň cyklu.. (a aj brucho mám ešte dosť nízko-(vzhľadom na TP podľa PM)-to mi povedala mamka a ešte jedna teta nezávisle od seba.. (alebo že to vraj znamená, že bábo leží nižšie a že sa asi bude tlačiť von skôr ako má..-tak ja už neviem.. 😝 )

fenrirka
13. zář 2007

Pozri kedze som stratila kalendarik a M som mala nepravydelnu tak som nevedela presne kedy som otehotnela,dala som Dr.len priblizny datum a on mi aj tak neskor podla ultrazvuku povedal ze som ju mala inak.Takze mam termin na 1.1 2008.Viem baby ze to nemusi byt presne,ale to budem mat teda paradny silvester 😀

poleva
17. zář 2007

dá sa otehotnieť na 6. deň po menzese ? majú na to vplyv antibiotiká ? ktoré som predtým vybrala ?

verulka
17. zář 2007

poleva, ja som pri vsetkych troch detoch otehotnela pocas menzesu, resp. hend po jeho konci. Viem to isto. Teraz absolutne netusim, kedy som otehotnela, kedze som cely mesiac normlane brala HA.
Neviem naco maju mat vplyv atb- na plod? Ja som nikdy ani len netusila, ze som vtom a popachala som kadejake blbosti(vratane liekov, rtg apod) a moje deti su krasne a zdrave 😉

mracik
17. zář 2007

poleva, pokiaľ nemáš cykly kratšie ako 26 dní a máš pravidelnú menštruáciu, tak je prvých päť dní cyklu veľmi pravdepodobne neplodných 😉
a pokiaľ užívaš lieky prvé dva týždne tehotnosti, nemali by uškodiť, lebo dieťatko ešte neberie výživu od matky

poleva
17. zář 2007

mám pravidelný menzes tak po 27, 28 dní
mám strašný výtok po antibiotikách

ivanusina
17. zář 2007

Ahojte. Mam skor nepravidelny meznes tak po 30 dnoch. Mozem otehotniet na 28 den od zacatia poslednej MS? A kedy asi zistim, ze som tehotna? Myslim po akom case? Dakujem.

mracik
17. zář 2007

ivanusina, samozrejme, môžeš byť tehotná 😉
a zistiť to môžeš už cca piaty deň od otehotnenia, ale ja som mala pozit test vždy až asi po dvoch týždňoch

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru