Nová naděje 🙂

dejido
5. bře 2018

Ahoj,po roce snažení se nám konečně zadařilo 🙂 Nechci si dělat naděje, čárka je slabá.Test jsem dělala dnes odpoledne,tak ráno zopakuji.Těším se,ale zároveň mám obavy,aby to opravdu bylo těhotenství 🙂

dejido
autor
5. bře 2018

Poslední MS byla 31.1. zpoždění 5 dní...

lobella
5. bře 2018

Musis verit prckovi, my se ted take konecne dockali po pul roce a kousek... Dnes mam 7 dni zpozdeni a testy krasne silily, posledni je delany dnes... 🙂

dejido
autor
5. bře 2018

Máš krásné testiky,gratuluji 🙂 všechny jsi dělala ráno? Já mám dnes 5 den zpoždění a barvičku stejnou jako ty 32 DC 🙂 věřím mu..jednoho prcka už máme 7 let.Minuly rok jsme měli zamlklé těhu a teď po roce..// snad to vyjde 🙂

lobella
5. bře 2018

@dejido ano, vsechny jsou delane rano... Verim, ze je prcek bojovnik a ac jsem dr jeste nevolala, tesim se ho uvidim... Kdy volat dr a jit prvne na kontrolu? vsude ctu o 8.tydnu a zitra bych byla zacit 6. tak mi to prijde jeste brzy volat...je to me prvni tehu, tak nevom co a jak, ale zase nechci plasit

lobella
5. bře 2018

@dejido jinak ja posledni ms 30.1..tak to mame takrka stejne🙂 cykly jsem mela 27-28dni

dejido
autor
5. bře 2018

Když jsem čekala první byla jsem u Dr,když jsem měla zpoždění jako teď 5 dnů a byla vidět dutinka bez plodu,pak za 14 dnů už byl vidět plod i srdíčko blikalo.Ja myslím,že k Dr klidně zavolat můžeš, máš jasné těhu. 🙂

dejido
autor
5. bře 2018

Já mám MS nepravidelně tak ani nevím kdy byla OVU 🙂

astyna
5. bře 2018

hezký pozitivní test, blahopřeju! konečně jedna, co zveřejní test až po termínu ms :D

dejido
autor
5. bře 2018

Děkuji 🙂 cítím, že je to opravdové a né falešný duch 🙂

lobella
5. bře 2018

@dejido ja mam prave ms presnou jak hodinky... Preji at take krasne sili🙂

priefi
5. bře 2018

@dejido vypada to dobre, budu drzet pesti 😊

dejido
autor
5. bře 2018

Děkuji moc 🙂

sangina
6. bře 2018

@dejido no ta je krásná...hlavně at sílí👍

lobella
6. bře 2018

@dejido kdy budes zase testovat?ja mam jeste 2 testy, tak chci udelat ted ve ctvrtek a posledni v nedeli, s tim ze pristi pondeli chci volat dr.a objednat se🙂

andilek85
6. bře 2018

@dejido100% jste tehotna

dejido
autor
7. bře 2018

Děkuji vám všem,ale čárka nesílí byla jsem u Dr,nic neviděl,zítra budou výsledky z krve.. dělal mi i test u nich a vyšel negativní.. takže biochemické těhotenství..,tak teď jen čekám až to dostanu..

priefi
7. bře 2018

@dejido to je mi lito 😔

dejido
autor
7. bře 2018

@priefi děkuji. Zadařilo se po roce.Pred rokem jsme měli ZT. Jedno dítě máme 🙂 tak uvidíme,snad se zase brzy dočkáme 🙂

priefi
7. bře 2018

@dejido my jsme na tom stejne, jedno detatko mame a od cervna davame volny prubeh, ktery uz zacina byt spise snazeni. V listopadu se zadarilo, ale v prosinci prisla cistici ms. Pak minuly mesic se objevil duch, ale ms prisla skoro v terminu. A tento mesic opet nic - zrovna mi zacal novy cyklus. Budu drzet pesti, aby se v brzke dobe zadarilo 😉

alexkisss
7. bře 2018

Urcite tehu ste ja tohle mela 7dpo gratuluji

astyna
8. bře 2018

@dejido

neházej ještě flintu do žita. U prvního těhotenství dokonce doktor nic neviděla ani v mém 6.tt. Dokonce mi vypsal i žádanku na přerušení, že tam je jen dutinka. O dva týdny později, u jiné lékařky, by(i)lo již srdíčko 🙂 Vyčkej. Třeba to bude dobré!

dejido
autor
8. bře 2018

@astyna No teď jsem volala Mudrovi a mám 312 jednotek :/tak může být těhu mladší,ale loni jsem měla 549 a bylo to ZT :/ tak nevím. Jsem s tím smířená zda z toho něco bude nebo ne 🙂

dejido
autor
8. bře 2018

Můj testík teď odpoledne sílí :D nebo halušky? :D

moxha
8. bře 2018

@dejido sílí!!!! Já měla 6 den po nedošlé ms takový.Podle ms bych měla být 6+2.U dr jsem byla teď v úterý a jsem o týden mladší.Na UZ viděla žloutkový váček s náznakem embrionální struktury ( snad) .Dost se bojím. V listopadu jsem měla taky zamlklý potrat v 7 týdnu dle ms,ale mimčo bylo mnohem menší.Potratila jsem doma bez nutnosti kyretáže.Takže spoléhám na to,že mimčo dýl hní

moxha
8. bře 2018

Dýl hnízdilo....

moxha
8. bře 2018

@dejido jinak by bylo fajn jít na odběr ještě jednou. Při prosperujícím těhotenství se hcg obden zdvojnásobí.

dejido
autor
8. bře 2018

@moxha tak moc držím pěstičky,ať je těhu v pořádku 🙂 Dr si mě pozval v úterý na UTZ tak uvidíme 🙂

astyna
8. bře 2018

@dejido

Já jsem právě u prvního těhotenství měla ovulaci až týden před menzesem a protože ten měsíc byl jen jeden sex, bylo mi jasné, kdy k tomu mohlo dojít. Doktor mi to ale tenkrát nevěřil, nechala bych zabít zdravý plod (ikdyž mladší). Doktorka to pak už přepočítávala a i datum porodu přesně sedělo dle dnu početí. Držím pěsti!

priefi
8. bře 2018

@dejido krasne sili 😉 dobre to dopadne 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru