Od kdy je vidět bříško?

marci
9. únor 2008

ahoj holky, mám takový dotázek 😉 Právě jsem zjistila, že jsem těhotná - jsem samozřejmě strašně šťastná (o mimčo jsme se snažili skoro 2 roky). Akorát že jsem 1. února nastoupila do nové práce (brala jsem to jako změnu, která přispěje k tomu se trochu odreagovat od našeho snažení) - mám 3 měsíční zkušební dobu. Myslíte, že dokážu do konce dubna své těhu utajit? (samozřejmě za předpokladu, že mě nebudou sužovat nějaké velké těhu nevolnosti) 😉

mien
7. dub 2008

sandrika, lebo si štíhla, trošku ti aj závidíml ale v dobrom, keď vidím tvoje fotky, koľko si vlasten vážila a koľko si pribrala

mikulka
7. dub 2008

Díky za uklidnění, kočky 🙂

cokoladka44
7. dub 2008

babenky ktore uz ste druhy krat v tehu- aj vam vidno brusko uz v druhom mesiaci, alebo som sama...pri prvom mi zacalo byt vidno az v piatom a ted...boze citim sa ako balooon,a to som len v 9tt

mien
7. dub 2008

cokoladka ja síce čakám iba prvé dieťatko, ale mám kamarátku, ktorá bola čakala druhé dieťatko a ona mala bruško v treťom mesiaci ako ja v siedmom

majula
7. dub 2008

Sandrika pozerala som si tvoj album...jeeej to je malinkaté brušenko, ja som mala také hádam v 20tt
cokoladka...to by aj mňa zaujímalo, nech viem na čo sa mám pripraviť, pretože ja som mala obrovitánske brucho, na mňa sa všetci pozerali keď išli okolo a šťuchali sa...vyzerala som tak na trojičky 😀 😅

sandrika
7. dub 2008

Pred otehotnením som behom týždňa kôli vysadeniu HAK nabrala 5 kg čiže som mala 62 kg teraz mám 66,5 kg , alemala som už 68kg to somteraz zase schudla

barbiek
7. dub 2008

ahojte 🙂 , aj ja mam vacsie brusko nez pri prvom 😉

sandrika
7. dub 2008

to tak býva ja chcem 3 tak pri treťom už budem ako balón

megee
7. dub 2008

mě bylo vidět bříško až tak v 5 měsíci

miriamka
7. dub 2008

No mne zacalo vykukat az niekedy v 6.mesiaci 😉

dididi30
7. dub 2008

barbi ja tak isto 😉

marinka
7. dub 2008

Mně se začalo rýsovat bříško od 18 tt, do té doby si nikdo nevšiml, že jsem těhu, když o tom nevěděl: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

mikulka
7. dub 2008

Jéé, marinko, ty jsi ěmla krásné bříško. A taky máte hezký kočárek, není z chicca?

marinka
7. dub 2008

Mikulko, děkuju moc 😵 Je to Cortina x3 evolution, moje velká láska 😀

dendisa
7. dub 2008

marci, to utajíš, já taky tajila - moje břicho bylo vidět opravdu hodně brzo, ale lidi to nějak nenapadlo. Naše účetní to věděly a říkaly, že přece není možné, aby ten pár týdenní plod udělal takovou bouli. Nechávala jsem si rozepnuté sako od kostýmu (to z profilu perfektně maskuje), pod to něco volného - ani nebylo vidět, že mám rozeplý puntek 😀. Jakmile jsem se vytasila, že jsem v jináči a oblíkla se normálně, všichni žasli, kde jsem to břicho jako dosud měla 😉 . Člověk vidí, co vidět chce. A ptát se Tě ani podezřívající nebudou, aby si neudělali fau paux, nebo jak se to píše. Největší trapas je zeptat se ženské, jestli není těhotná, a přitom to je jenom špek 😀.

evka681
10. dub 2008

Ahojte baby, ja som v piatom mesiaci ,brusko je vidiet len velmi malicke.neviem cim to je ,cakala som ,ze ho bude vidiet skor,zmestim sa este do svojich starych rifli,no uz mam pripravene aj tehotenske. 😀

felixko
11. dub 2008

hoci som pribrala už nej.4kg, bruško až teraz začalo trošku rást, preto kto nevie, že som tehotná, si to nevšimne. iba ja uz zacinam cítiť, že sa horšie cítim v rifliach a nohaviciach, lebo ma tlačí gombík.

mywiel
11. dub 2008

Mne zacalo ho vidiet od 4ho mesiaca. 🙂

dominka11
11. dub 2008

ahojte, ked sa tak pozeram na albumy, tak je to veľky rozdiel. Niektoré baby majú bruško v 10.týždni take veľke ako ine v 20tom 🙂

marinka
11. dub 2008

Taky záleží, jestli je to první nebo druhé mimi, u druhého vykukuje bříško o dost dřív 🙂

papuellka
13. dub 2008

Ahojky, já bych řekla podle toho, jestli jsi dost hubená nebo ne, pokud ano, jde to vidět dříve, jsem zároveň stejně s kámoškou, čeká druhé dítě, a na ní nejde vidět nic a když ona viděla mě, docela koukala na můj mega pupek... 🙂

horallka
13. dub 2008

Viete čo, s tými bruškami je to také individuálne. Napr. ja som mala ploché bruško a už v treťom mesiaci bolo na mne vidno, že mi podrástlo - ja by som to určite nebola utajila. Ale moja známa mala na brušku pneumatiky a tehotenstvo na nej nebolo poznať až dokonca- zdala sa len taká pribratá na bruchu, akože to má sadlo. Ona pribrala 6 kg, a ja už mám teraz 17 kg naviac.Takže sa neporovnávajte s druhými babami - každá má to bruško "svoje" a má byť s ním spokojná, aké je.
Papa

lencici
13. dub 2008

je to pri každom iné na mne to bolo vidieť tak5-6 mesiaci a moja kamoška bola vždy tenučká ako prútik a už v 3 mesiaci bola ako malý balónik 🙂

waitinka7
27. dub 2008

Mne začalo byť vidno bruško koncom štvrtého mesiaca. Teraz som v 29 tt, a stále oblečiem aj bežné medžestráky čo som nosila pred tým. Rifle už nie. Pribrala som 9 kg, myslím, že je to zatiaľ v norme. Bruško nemám dáke veľké.

petule.h
27. dub 2008

5 měsíc určitě při prvním, při druhém jse te´d pozorovala tak 4, ale spíš tak polovinu.U obou těhu mám 4kg ve 27tt, takže já obléknu všechny kalhoty(bokovky), ale trika velikost 38 jsem vyměnila za 42 🙂 , mám spíš hodně špičaté břicho(no druhý kluk)

janaboris
27. dub 2008

Mě začalo růst bříško tak od 20TT,ale vidět to začalo být až tak od 27TT.Já mám malý pupík.Jsem v 37TT a zatím jsem přibrala okolo 9kg.

alimak_star
27. dub 2008

Ahoj Marci, moc gratuluji!!!!! V mém případě břicho nebylo vidět ještě ani ve 5 měsíci. Ze začátku jsem zhubla 5 kg a v této době jsem se naučila pravidelně jíst po 2 hod. v malých dávkách, když to budeš dodržovat, tak neztloustneš a vidět to nebude. Během těhotenství jsem nabrala 11 kg, a když jsem přišla z porodnice, tak jsem kg měla již dole, ba dokonce o 1 kg míň, protože kojením se ti tuky spalují. Mám 7 měsíční holčičku a kojím stále...................... Držím palečky!!!! Spíš bych nadhodila otázku jestli je ta práce nej-nej-nej a stojí za to si dělat nervy a škodit prckovi...................

meleri
28. dub 2008

tak toto bych taky ráda věděla...jenže čekám dvojčata, to bude asi břich jak balon, a asi hned co...🙂

pavlina05
28. dub 2008

mě začalo bříško tak od 16tt 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru