• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od kdy je vidět bříško?

5. srpna 2008 
ahoj smardik.mne staci ak budem vobec musiet skryt to brusko do toho jula.potom uz ho hrdo budem ukazovat,lebo sa nesmierne z toho tesime.aj ked je este skoro vsak som iba v 7tt a ku gynekologovi idem vo stvrtok aby som videla tu fazulku a potvrdi mi ze je vsetko ok.vlastne dufam :wink:
19. kvě 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andela1: to skryješ neboj :slight_smile: a pak ho budeš hrdě ukazovat, já se taky raduju z toho že mi roste :slight_smile:, sice to ve čtvrtek bude ještě fazalka ale ta nejhezčí na světě :grinning:
19. kvě 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik:ja len dufam,ze tam bude krasna fazulka.bola som v piatom tyzdni na ultrazvuku a tam som sa veru zlakla,lebo v maternici som mala iba ten vacok,a ja som vobec netusila ze ako sa to vsetko zacina.myslela som si ze tam hned uvidime fazulku.no nastastie ma baby z forumu ukludnili ze v 5tt nic ine nie je mozne vidiet iba vacok.tak mi odlahlo.uz nech je stvrtok
19. kvě 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik:aj ti byvalo zle?akano od ktoreho mesiaca?mne zatial nic nieje az na moje malinke prsia.bolia ma dost a niekedy sa citim ako by som mala nejake 4ky a mam iba 75a
19. kvě 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
andela1: mě je zle do dneška, od doby co ráno vstanu do doby než jdu spát ale nějak jsem si na to zvykla, dva dny mii bylo dobře a byla jsem celá vyděšená že malému něco je a začlo tak to od toho 8nebo 9týdne dodnes a spíš je to horší než lepší. Ale bohužel bylo a pořád je riziko že o maličké přijdem tak i z nevolnosti mám radost :slight_smile:
19. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik:co ze?dobre som pochopila ty si na rizikovom?preco?co sa deje?
19. kvě 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
andela1: cca od 10týdne krvácím, první to byl hematom ale ted neví proč :frowning2: a u krvácení je velké riziko že malého potratím nebo později předčasného porodu :frowning2:, zatím se maličké ale drží tak doufám že to zvládne. Zatím je to bojovník :slight_smile:
19. kvě 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od 19tt a podle toho co si obleču :wink:
20. kvě 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik: já jsem krvácela 3 týdny a taky mi bylo zle, ale říkala jsem si, že pokud mam těhotenské nevolnosti, tak je vše v pořádku a opravdu se to za pár týdnů zlepšilo, teď je vše OK, tak držím palce a neboj :wink:
Břicho mi trošku rostlo od 6tt, a od 12 tt už bych ho určitě neschovala. A to nepřibírám nijak neúměrně.
20. kvě 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
helcah: já už krvacím víc jak dva měsíce :frowning2:, asi od 10.března ale věřím že to zvládnem, maličké je při každé kontrole v pořádku tak věřím že to bude dobré - minulé úterý mi brouček ukázal jaký poklad má mezi nožičkama :slight_smile:, snad to zvládnem ale jsou to pro mě nervy
20. kvě 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne este neni a som z toho trosku na nervicky :frowning2:
20. kvě 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
horajda: neboj ono začne růst, mi hodně lidí říká že mi začlo růst brzo, že jim u prvního dítěte začlo růst až od 5měsíce tak to máš ještě čas :slight_smile:
20. kvě 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak poriadne vidiet je od...hmm..ani neviem..je to individualne u kazdeho..ale po tom 20.tt zacne velmi rychlo rast :grinning:
20. kvě 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Okolo 20tt? Tak na mě by to začátkem 4. měsíce poznal snad i slepej. :sweat_smile:
20. kvě 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne tiez len tak okolo 20tt. A to este aj teraz niekedy nevidno brusko, podla toho co si obleciem.
21. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sa pozrite same: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=1410248&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D1720%26vOrderBy%3D2

:wink:

Do 28tt som nosila svoje netehotenske oblecenie a zapla som vypasovanu koselu :wink:
21. kvě 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
alexandra..waw to brusko v 30tt je take ako mam ja :wink: ak nie vacsie
22. kvě 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že si ještě dóóst počkám, večer, najedená a napitá mám břicho jak balón, ale ráno před snídaní je to jen takový malinký špíček, a to jsem dost hubená
22. kvě 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - desaty tyden a furt nic. tak nevim...jen vecer; kdyz je bricho plne jidla za cely den, ale to se nepocita....:((((
22. kvě 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri...neboj sa ono narastie tak ze bude este aj prekazat...sak uvidis casom :wink:
22. kvě 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja velke brucho nemam ale pri holeni noh je to horor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri bud rada,na mne to je uz teraz vidno,co bude potom o 3-4mesiace? :unamused:
22. kvě 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri, já jsem na tom podobně, ale v 16tt :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vejinko, jak to myslis, pri holeni nohou? prekazi jako?

Petruci, no treba uz tak zustane a poroste jenom trochu! to by bylo idealni!

Holly,

pani, 16 tyden a furt nic! No tak to si jeste pockam... :slight_smile:

no ale aspon uz bych aspon maly brich chtela, ja jsem po IVF a mela jsem po zakroku dlouho velke bricho a tak jsem si myslela ze to je to tehotenstvi uz, jenze bricho se zacalo vyfukovat a vyfukovat az se asi predevcirem vyfouklo uplne a tedkom nemam nic ach jo.....
22. kvě 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby užte si kým nemáte veľké brušká, aj ja som na to čakala, aby už na mne videl každý a teraz ledva sa hýbem už sa neviem dočkať keď už nebudem mať bruško naozaj je to ´tažké a oholiť sa už vôbec neviem to má na starosti manžel
22. kvě 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas fajnoveho chlapa kdyz ti aji oholi nohy, no nevim nevim, ten můj, toho abych ještě tak holila já! :slight_smile:
No já se nejvíc těším až to břicho bude takové nějaké "akorát"...zas moc velké břicho, to je fakt asi problém, co...
22. kvě 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri neboj za chvíločku potom daj vedieť tak na konci čo bolo lepšie hihi, neboj keď už budeš ma´t bruško veľké pomôže ti manžel, veď bude vidie´t že nevládzeš
22. kvě 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám, že máš pravdu, a že se na mě nevyprdne.... :slight_smile: ale už i ted se polepšil..všechno za mě nosí, jak jsme spolu....
22. kvě 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri...no mne velmi prekazalo o chulostivych miestach nehovoriac..skoro jsem se riizla :grinning: no ale v sprche to pojdem urcite jednoduchsie..alebo vo vandli :grinning: :grinning: ja som to skusala vo vani..a tam je to takmer nemozne :sweat_smile:
22. kvě 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
heh asi tiez poprosim manzela o holenie..intimnych partii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek