Od kdy je vidět bříško?

marci
9. únor 2008

ahoj holky, mám takový dotázek 😉 Právě jsem zjistila, že jsem těhotná - jsem samozřejmě strašně šťastná (o mimčo jsme se snažili skoro 2 roky). Akorát že jsem 1. února nastoupila do nové práce (brala jsem to jako změnu, která přispěje k tomu se trochu odreagovat od našeho snažení) - mám 3 měsíční zkušební dobu. Myslíte, že dokážu do konce dubna své těhu utajit? (samozřejmě za předpokladu, že mě nebudou sužovat nějaké velké těhu nevolnosti) 😉

muriel293
14. črc 2008

adrioska: ja budem slonica za teba! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berunka
14. črc 2008

holky pridavam se k velikosti briska, jsem ted 15+1tt a brisko nic moc,kdyz se hodne napucnu tak vecer je nafoukle,ale taky jsem si rikala,ze u me bude videt brisko driv.ale na zacatku tehu jsem mela 55kg a ted jsem porad na necelych 54.takze zadny prirustek kil zatim neni 😒

zajo79
14. črc 2008

ahojte kocky, pridam sa k vam do debaty.

tie co mate uz jedno pripadne viac deticiek. Vykuklo vam pri dalsich tehotenstvach brusko skor? vraj su svaly povolene tak brusko vykuka skor....chcela by som vediet ako ste natom, nech sa ukludnim,ze hadam nebudem ako slon 😅

horajda
15. črc 2008

ahojte baby, tak mne ho zacalo tak naozaj vidiet teraz tiez zacinam 6 mesiac vo stvrtok 🙂

muriel293
15. črc 2008

horajda: akože to myslíš vážne? že až teraz???? úprimne ti závidím! tak to si asi potom ten šťastný tip,ktorý keď sa premáva po ulici s kočíkom tak si ostatné šuškajú či si vôbec rodila a bola tehotná! 😀 😀 😀

horajda
15. črc 2008

muriel neboj ono sa to teraz ma rozbehnut takze uvidim 😀 mozno o mesiac dva budem ako slonik ale davam si pozor tak snad nie 😀
a sak ty si este nepribrala nie?

meusicka
15. črc 2008

ahojte baby, tak a mne uz brusinko pomaly rastie, zo svojich veci si na sebe zapnem uz akurat len maxi bedrove nohavice, inac nic 😝 zatial si na mne cudzi este brusko nevsimli velmi, ale asi to casom pride, pretoze ja som nikdy nemala nejak extra sadielka len v ramci normy, ale zatial mam pocit ze hociktora mlada baba ma na ulici s velkostou brucha, ci uz sadiel tromfne 😀

horajdi... tak ty co mas foto zo 17tt tak ja mam teraz take brusko 😅

pink_blossom
15. črc 2008

Ahoj holky,tak mě bříško vylézá od minulého týdne, tj. od 10.tt. Ale jinak ho mám úplně ploché, tak asi proto. Kalhoty dopnu jen jedny. Upřímně závidím těm,co nosí normální džíny až do 5 měsíce 😉 Přeju krásný den!

ilijanka
17. črc 2008

ahojte, ja som v prvom trimestri nosila normálne netehu nohavice, v 4.mesiaci som si kúpila tehotenské, ale bruško začalo byť naozaj vidieť až okolo 18.tt 🙂

andy21
17. črc 2008

Ahoj tak já jsem si myslela, že už mám bříško ve 14tt, ale když to teď tak porovnám, tak myslím, že takový to těhotenský až tak před dvěma týdny vyskočilo,do tý doby to bylo spíš jak kdybych se víc najedla 😅

tetadolly
18. črc 2008

ahojky, tak já mám bříško už od 6 týdnu, ale jako těhotenský začalo vypadat až tak v tom 10, dokonce mě straší, že budu mít dvojčata, že se prý nestává, aby takhle z kraje bylo bříško už vydět, což se samozřejmě dovím až za týden. Taky jsem si už musela pořídit jiný oblečení, protože jsem se vešla akorát do jedněch džín, prsa mi vyrostla o dvě čísla, takže jsem nakupovala všechno komplet nový. z velikosti 38 jsem ze dne na den skočila na velikost42. Dokonce i uniforma mi byla jen tak tak 😀 ale jinak si to báječně užívám 😎

muriel293
18. črc 2008

horajda: no neviem neviem,urob kuk na moje týždne čo mi tu svietia a poviem ti že sa ma pýtajú alebo mi tipujú že som v štvrtom mesiaci,takže asi som pribrala!!!! 😠 😀

vejinka
18. črc 2008

muriel..daj fotecku bruska do albumu a uvidime 😉

alcatko.j
19. črc 2008

Ono holky zalezi na tom, jak jste stihle, jak mate pevne brisni svalstvo apod 🙂 a taky jestli je to treba druhe tehotenstvi 😉
ja jsem mela vyditelne brisko, ne spek, ale tehotenske brisko, v 15. tydnu, ale to proto, ze jsem byla prilis stihla a navic jsem sportovala.

helena.michutova
19. črc 2008

Ahojte kočky,
my čakáme dvojičky. Mne sa už začiatkom tehu tak veľmi zväčšili prsia, že som musela kúpiť podprsenku o dve veľkosti väčšiu. Kolegyňa už podľa toho odhadla že som tehu 🙂 Keď som bola 8tt som mala problém zapnúť nohavice a keď som aj zapla tak dosť tlačili. Asi od 9tt-10tt všetci dookola už videli že som tehotná. V mojom prípade sa jednoducho nedalo nevšimnúť si 🙂 Odvtedy neviem, čo sú nohavice a úzka sukňa, ale predsa som len niečo našla čo netlačilo. Jedného pekného dňa som ale už neboliekla nič a musela som prejsť na tehu veci. Zaobľovala som sa raketovým tempom 🙂 Takže u mňa asi tak od 10tt bolo vidieť že som tehu a od 25tt sa ma všetci pýtajú či už idem rodiť 🙂
Myslím si že ako rýchlo vidno tehu závisí od toho v akej je žena fyzickej kondiícii, akú má postavu a koľko bábätiek má v brušku 🙂

evulinkab
20. črc 2008

Mě začalo být videt bříško tak zhruba v 12tt.Předtím ne, spíš to vypadalo, jako bych byla nafouklá a možná i byla 😀 V tom 12 se pak celkem zvětšilo, ale pozorovala jsem to hlavně já sama.Ted končím 14tt a už to zaznamenává i okolí, že mám břiško.Takže vlastně až ted v posledních 2 týdnech se celkem rychle nafouklo.

f.miracle
28. črc 2008

Přidávám se se svou "troškou do mlýna", moje bříško je ve 13. týdnu už nepřehlédnutelné, přičemž patrné bylo už cca před 3 týdny, váhově jsem šla nahoru o 1kg 😵

amartina
28. črc 2008

Ahoj holky,
pardon, že vám sem lezu, ale nechtěla byste některá věci k porodu? (olej na masáž hráze od Weledy, Rosalgin, Yal, poprodní gaťata a vložky ) - já šla plánovaně na císaře a všechno mi zůstalo doma. Taky prodávám těhu oblečení, nový koš na miminko, ke kterému dám zdarma kojící polštář. Máte-li některá zájem, písněte mi do IP nebo na mejlík AMartina@seznam.cz
Ahoj a hezké těhulkování

meleri
28. črc 2008

mě to začlo v 17-18 týdnu. Tedkom už to jde vidět, že jsem těhotná a pár lidí mi blahopřálo..předtím to vypadalo jako přejedený žaludek...🙂

kitty68
28. črc 2008

tak jako meleri od toho 18tt, predtim js vypadala jako prezrana 😀

dagina
28. črc 2008

Ahoj holky, hm, já vypadám jako přežraná těhule 😲 , nyní, v 17tt to je na mě nepřehlédnutelné, těhotenství mi leze po celém těle 😝 😝 .

mallorry
31. črc 2008

ahoj holky, ja mela bruch uz pred tehu 😅 ale prijde mi, ze videt trosku zacal byt tak v tom 17tt 😉

andela1
31. črc 2008

ahoj mallory.ako tak pozeram tiez si na zaciatku moc nepriberala.pozerala som ako si postupne priberala.ja tu deptim ze nepriberam,ale ako vidim da sa za ten cas pribrat este dost.nemyslim ze mas vela kil,lebo to je pohodka,ale ze este mozem kludne pribrat aj tych 10kg.a ja ze to uz nestihnem ak nepriberam.aj ked mi uz vaha konecne ukazuje skoro 51kg.tak dufam,ze v utorok ked pojdem na poradnu mi zapise sestricka 51kg a nie 50kg.pekny vecer

mallorry
1. srp 2008

andela ahojky, neboj se, neco urcite naberes...nekdo ze zacatku moc nepribira, ale na konci to dozenes 😉 naposledy jsem mela 10 kg nahore, ale ted uz asi mam zase neco navic, miminko ted taky hodne jeste pribira, takze myslim, ze tak ty 3 - 4 kg do porodu jeste dam 🙂 ale ja fakt dost jim, hlavne sladky, tak asi proto...ono taky zalezi na puvodni postave a vaze, z ktere vychazis 😉 tak budu drzet palecky at krasne pribirate, neboj, kilicka nejaky dozenes pozdejs 😉

andela1
1. srp 2008

ahoj mallorry!akurat som si vsimla ze cakate chlapceka a vybrali ste mu meno David.mi este nevieme co to bude ale vybrali sme tiez Davida,alebo Denis ak to bude chlapcek.nechcem tu temu moc rozvyjat lebo je na to stranka vytvorena.no dnes som taka kludnejsia,lebo som zacitila prve pohyby,takze uz viem ze by sa tam malo v mojom brusku citit dobre.aj ked to malinke citim dost nizko.dam si ruku na brusko a vystrci mi nejaku cast telicka.je to krasny pocit. 😉 😵 🙂 vsak uvidime v utorok co nam povie pan doktor.ja vela sladkeho nezjem tak normalne,ale niektore dni mam taky jedalnicek ze ked ho poviem mojej byvalej kolegyni neveri ze to vsetko ja zjem,takze z toho obavy nemam.jem pravidelne a k mojmu byvalemu jedalnicku zdravjsie a ovela viac. 😉

majandra
1. srp 2008

Ahoj dievcata,

mne bolo vidiet brusko az v 20tt. Dovtedy to nebolo tak vidiet. 🙂

binki
1. srp 2008

u mne kolem 28tt, do té doby jsem vypadala spíše jako dobře nakrmená 😀

sisstin
1. srp 2008

od 12tt zcela bezpečné těhu břicho 😅

binki
1. srp 2008

hehe, siss, ale já měřím 180, tam se to mělo kam rozložit

sisstin
1. srp 2008

binki:jj..to je tím, na nás mrnkách to je většinou vidět hned 😉 každej valil, jakej mám buben..a u porodu mi ho doktor změřil..a že prej takový pěkný MALÝ bříško 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru