Od kdy je vidět bříško?

marci
9. únor 2008

ahoj holky, mám takový dotázek 😉 Právě jsem zjistila, že jsem těhotná - jsem samozřejmě strašně šťastná (o mimčo jsme se snažili skoro 2 roky). Akorát že jsem 1. února nastoupila do nové práce (brala jsem to jako změnu, která přispěje k tomu se trochu odreagovat od našeho snažení) - mám 3 měsíční zkušební dobu. Myslíte, že dokážu do konce dubna své těhu utajit? (samozřejmě za předpokladu, že mě nebudou sužovat nějaké velké těhu nevolnosti) 😉

binki
1. srp 2008

😀 někdo malý bříško, někdo jako anakonda, co sežrala celou králičí rodinu

sisstin
1. srp 2008

binki: když mrkneš na foto, tak v 20tt a 40tt u mě už skoro není rozdíl..sice to bylo vidět hned..ale pak už to zůstalo stejný vcelku 😕

binki
1. srp 2008

jo, koukala jsem, tou anakondou jsem myslela sebe 😀

m.a.r.t.i.n.a
1. srp 2008

Ahoj kočky,

mne sa začalo mierne zaokrúhlovať bruško okolo 15tt. 🙂

zarijovky08
1. srp 2008

andela, my vahali mezi davidkem a danielem, ale zvitezil David 😉

mallorry
1. srp 2008

andela zarijovky08 jsem ja Malloryy, zrovna jsem nam zarijovkam davala nejake fotky do alba, tak sem se prehmatla 😉

kacka79
2. srp 2008

Tak já jsem se v 5 měs vdávala a bříško jsem neměla vůbec, měla jsem sice cca +2kg, ale bylo to jako když se víc najím..takže myslim v poho. Ale jestli jsi hodně štíhlá tak to možná malinko vidět bude.. Hodně štěstí 😵

vejinka
2. srp 2008

no mne zacalo ako tak vidiet v 23tt.

blovitc120
2. srp 2008

V 28tt tak trochu a v 32tt tak viac 🙂

vejinka
2. srp 2008

blov..ty mas ozaj mini brusko 😉

blovitc120
2. srp 2008

a mala ma cca 2300 g podla posledneho uzv, neviem kde je 🙂. teda viem, lebo vdaka tej "velkosti" citim kazdy pohyb, aj ked prehlta vodu 😀

veronika81
3. srp 2008

Ahojte kočky,
som v 8tt a už teraz mi bruško dosť vykúka. Už asi tak týždeň je to vidieť, aj kolegyňa (ktorá o tom vie) mi povedala, že už to vraj vidno. Nechce sa mi tomu veriť takto skoro, mne sa skôr zdá, ako keby som bola nafúknutá, ale neviem čo proti tomu robiť. Ráno je to ešte ako tak, ale okolo obeda a ku večeru je znova vypuklé. V robote to chcem tajiť ešte aspoň mesiac, ale obávam sa, že takto to nepôjde.
Prosím vás, je možné že v 8tt je to ozaj tak vidieť? Prípadne čo robiť proti tomu nafukovaniu. Ináč brucho som mala vždy ploché, dokonca som chodievala do posilovne, takže aj pekne vypracované, čo sa však teraz nedá vôbec povedať!
Ďakujem za každú radu..

mallorry
4. srp 2008

blovitc jeee ty mas fakt malinky briskoooo, takovy sem mela uz v 16tt 😅 😔 ale je to asi i typem postavy 😉

ivana68
4. srp 2008

ahojte baby
ja som v 17 tyzdni a uz sa zacinam pomaly gulatiet,pri prvom som az v 25 tyzdni ale teraz pri druhom skor

anaconda
4. srp 2008

Ahojky.
Já jsem 19tt+5 a jak můžete vidět v mém albu, těhubřicho nemám žádný. A to má dnes prcek kolem 20 cm, jak mi řekl dne při kontrole doktor 😀

tetadolly
4. srp 2008

Veronika 81: Ahojik mamino, proti tomu neuděláš nic, ono to asi u těch co mají pěkný plochý bříško bývá, já v 8tt vypadala jak kdybych spolkla balon a už od začátku to bylo poznat, každýmu se zdálo, že mi nějak divně roste břicho a že jsem určitě v tom, taky díky tomu jsem zjistila, že jsem těhu a teď už jsem v 15tt a bříško mám jak v 6 měsíci a prcek sebou pěkně mele, dokonce to i cítím a máme asi kolem 15cm 😀

ella1111
4. srp 2008

veronika ja som tiez v 8t a mam brusko akoby som sa prejedla 🙂 ale zatial pozapinam vsetky nohavice aj ked pri sedeni rozopinam gombik.

veronika81
4. srp 2008

tetadolly, ella, ďakujem. Aspoň ste ma upokojili, že aj to sa stáva. Ja ešte tiež pozapínam nohavice, ale ja mám väčšinou bedráče, takže možno to bude aj tým.. Ak mám obtiahnuté tričko, je to teda pekne vidieť! No neva, budem skrývať kým sa dá a ak to už bude nemožné, pôjdem s pravdou von 🙂
O dva týždne idem prvýkrát do poradne, som zvedavá aké bruško budem mať vtedy a asi sa opýtam na to doktora..
Tak díky kočky, prajem vám pekné tehulkovanie, veď ešte budeme na tie naše brušká pyšné 😵
A ella.. ukazuje ti 453tt, asi máš niečo zle nastavené 😝

ella1111
4. srp 2008

uz som opravila dufam

ella1111
4. srp 2008

teraz

veronika81
4. srp 2008

ella, už je to ok 😉

elenita
4. srp 2008

No ja som cakala dvojicky a niektori ludia nezistila, ze som tehu, ani ked som bola v 5.mesiaci a uz som citila pohyby 😀 . Ale u mna asi tak ten 5.mesiac....

dominka11
4. srp 2008

ja som na tom podobne, tiež som v 5.mesiaci a niektorí to nevidia. Aj ked ja si myslím, že už by si to mohli všimnut. Ale oni si asi myslia, že to mám také tučné brucho... 😅

majandra
5. srp 2008

dominka11, niektori ludia si to nevsimnu, alebo nechcu vsimnut......z toho si nic nerob, aj mne kolegyne poza moj chrbat konstatuju, kolko som pribrala, ci mi to vidiet, ci je malo brusko, a podobne. Nic si z toho nerobim, lebo ja to aj tak neovplyvnim, snad vyskoci viac neskor 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru