Od kdy je vidět bříško?

marci
9. únor 2008

ahoj holky, mám takový dotázek 😉 Právě jsem zjistila, že jsem těhotná - jsem samozřejmě strašně šťastná (o mimčo jsme se snažili skoro 2 roky). Akorát že jsem 1. února nastoupila do nové práce (brala jsem to jako změnu, která přispěje k tomu se trochu odreagovat od našeho snažení) - mám 3 měsíční zkušební dobu. Myslíte, že dokážu do konce dubna své těhu utajit? (samozřejmě za předpokladu, že mě nebudou sužovat nějaké velké těhu nevolnosti) 😉

andela1
19. kvě 2008

ahoj smardik.mne staci ak budem vobec musiet skryt to brusko do toho jula.potom uz ho hrdo budem ukazovat,lebo sa nesmierne z toho tesime.aj ked je este skoro vsak som iba v 7tt a ku gynekologovi idem vo stvrtok aby som videla tu fazulku a potvrdi mi ze je vsetko ok.vlastne dufam 😉

smardik
19. kvě 2008

andela1: to skryješ neboj 🙂 a pak ho budeš hrdě ukazovat, já se taky raduju z toho že mi roste 🙂, sice to ve čtvrtek bude ještě fazalka ale ta nejhezčí na světě 😀

andela1
19. kvě 2008

smardik:ja len dufam,ze tam bude krasna fazulka.bola som v piatom tyzdni na ultrazvuku a tam som sa veru zlakla,lebo v maternici som mala iba ten vacok,a ja som vobec netusila ze ako sa to vsetko zacina.myslela som si ze tam hned uvidime fazulku.no nastastie ma baby z forumu ukludnili ze v 5tt nic ine nie je mozne vidiet iba vacok.tak mi odlahlo.uz nech je stvrtok

andela1
19. kvě 2008

smardik:aj ti byvalo zle?akano od ktoreho mesiaca?mne zatial nic nieje az na moje malinke prsia.bolia ma dost a niekedy sa citim ako by som mala nejake 4ky a mam iba 75a

smardik
19. kvě 2008

andela1: mě je zle do dneška, od doby co ráno vstanu do doby než jdu spát ale nějak jsem si na to zvykla, dva dny mii bylo dobře a byla jsem celá vyděšená že malému něco je a začlo tak to od toho 8nebo 9týdne dodnes a spíš je to horší než lepší. Ale bohužel bylo a pořád je riziko že o maličké přijdem tak i z nevolnosti mám radost 🙂

andela1
19. kvě 2008

smardik:co ze?dobre som pochopila ty si na rizikovom?preco?co sa deje?

smardik
19. kvě 2008

andela1: cca od 10týdne krvácím, první to byl hematom ale ted neví proč ☹ a u krvácení je velké riziko že malého potratím nebo později předčasného porodu ☹, zatím se maličké ale drží tak doufám že to zvládne. Zatím je to bojovník 🙂

bustik
20. kvě 2008

Od 19tt a podle toho co si obleču 😉

helcah
20. kvě 2008

Smardik: já jsem krvácela 3 týdny a taky mi bylo zle, ale říkala jsem si, že pokud mam těhotenské nevolnosti, tak je vše v pořádku a opravdu se to za pár týdnů zlepšilo, teď je vše OK, tak držím palce a neboj 😉
Břicho mi trošku rostlo od 6tt, a od 12 tt už bych ho určitě neschovala. A to nepřibírám nijak neúměrně.

smardik
20. kvě 2008

helcah: já už krvacím víc jak dva měsíce ☹, asi od 10.března ale věřím že to zvládnem, maličké je při každé kontrole v pořádku tak věřím že to bude dobré - minulé úterý mi brouček ukázal jaký poklad má mezi nožičkama 🙂, snad to zvládnem ale jsou to pro mě nervy

horajda
20. kvě 2008

mne este neni a som z toho trosku na nervicky ☹

smardik
20. kvě 2008

horajda: neboj ono začne růst, mi hodně lidí říká že mi začlo růst brzo, že jim u prvního dítěte začlo růst až od 5měsíce tak to máš ještě čas 🙂

sisulik
20. kvě 2008

tak poriadne vidiet je od...hmm..ani neviem..je to individualne u kazdeho..ale po tom 20.tt zacne velmi rychlo rast 😀

helcah
20. kvě 2008

Okolo 20tt? Tak na mě by to začátkem 4. měsíce poznal snad i slepej. 😅

zuzula20
21. kvě 2008

No mne tiez len tak okolo 20tt. A to este aj teraz niekedy nevidno brusko, podla toho co si obleciem.

alexandra
21. kvě 2008

Tak sa pozrite same: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

😉

Do 28tt som nosila svoje netehotenske oblecenie a zapla som vypasovanu koselu 😉

vejinka
22. kvě 2008

alexandra..waw to brusko v 30tt je take ako mam ja 😉 ak nie vacsie

holly1
22. kvě 2008

tak koukám, že si ještě dóóst počkám, večer, najedená a napitá mám břicho jak balón, ale ráno před snídaní je to jen takový malinký špíček, a to jsem dost hubená

meleri
22. kvě 2008

holky - desaty tyden a furt nic. tak nevim...jen vecer; kdyz je bricho plne jidla za cely den, ale to se nepocita....:((((

vejinka
22. kvě 2008

meleri...neboj sa ono narastie tak ze bude este aj prekazat...sak uvidis casom 😉

vejinka
22. kvě 2008

ja velke brucho nemam ale pri holeni noh je to horor 😀 😀 😀 😀

petruci6
22. kvě 2008

meleri bud rada,na mne to je uz teraz vidno,co bude potom o 3-4mesiace? 😒

holly1
22. kvě 2008

meleri, já jsem na tom podobně, ale v 16tt 😀 😀

meleri
22. kvě 2008

Vejinko, jak to myslis, pri holeni nohou? prekazi jako?

Petruci, no treba uz tak zustane a poroste jenom trochu! to by bylo idealni!

Holly,

pani, 16 tyden a furt nic! No tak to si jeste pockam... 🙂

no ale aspon uz bych aspon maly brich chtela, ja jsem po IVF a mela jsem po zakroku dlouho velke bricho a tak jsem si myslela ze to je to tehotenstvi uz, jenze bricho se zacalo vyfukovat a vyfukovat az se asi predevcirem vyfouklo uplne a tedkom nemam nic ach jo.....

mien
22. kvě 2008

baby užte si kým nemáte veľké brušká, aj ja som na to čakala, aby už na mne videl každý a teraz ledva sa hýbem už sa neviem dočkať keď už nebudem mať bruško naozaj je to ´tažké a oholiť sa už vôbec neviem to má na starosti manžel

meleri
22. kvě 2008

mas fajnoveho chlapa kdyz ti aji oholi nohy, no nevim nevim, ten můj, toho abych ještě tak holila já! 🙂
No já se nejvíc těším až to břicho bude takové nějaké "akorát"...zas moc velké břicho, to je fakt asi problém, co...

mien
22. kvě 2008

meleri neboj za chvíločku potom daj vedieť tak na konci čo bolo lepšie hihi, neboj keď už budeš ma´t bruško veľké pomôže ti manžel, veď bude vidie´t že nevládzeš

meleri
22. kvě 2008

no doufám, že máš pravdu, a že se na mě nevyprdne.... 🙂 ale už i ted se polepšil..všechno za mě nosí, jak jsme spolu....

vejinka
22. kvě 2008

meleri...no mne velmi prekazalo o chulostivych miestach nehovoriac..skoro jsem se riizla 😀 no ale v sprche to pojdem urcite jednoduchsie..alebo vo vandli 😀 😀 ja som to skusala vo vani..a tam je to takmer nemozne 😅

vejinka
22. kvě 2008

heh asi tiez poprosim manzela o holenie..intimnych partii 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru