Od kdy je vidět bříško?

marci
9. únor 2008

ahoj holky, mám takový dotázek 😉 Právě jsem zjistila, že jsem těhotná - jsem samozřejmě strašně šťastná (o mimčo jsme se snažili skoro 2 roky). Akorát že jsem 1. února nastoupila do nové práce (brala jsem to jako změnu, která přispěje k tomu se trochu odreagovat od našeho snažení) - mám 3 měsíční zkušební dobu. Myslíte, že dokážu do konce dubna své těhu utajit? (samozřejmě za předpokladu, že mě nebudou sužovat nějaké velké těhu nevolnosti) 😉

bustik
28. dub 2008

Zatím stále téměř nic 😉

johanda
28. dub 2008

u první holky ještě v 7. měsíci téměř nic a při porodu břicho jako po konzumaci lentilky 🙂 , u druhé snad od 2. měsíce 😅

holly1
28. dub 2008

tak jak to tady čtu, tak to si asi ještě počkám 😨 Jsem 12+2 tt a taky nic, ale dost hubená, takže jsem myslela, že to bude vidět hned 😀

monikazajicek
17. kvě 2008

Ahojky Marci, tak jak pak si dopadla, zkušebka už ti skončila ne??? 🙂 Držela jsem pěstičky, jsem na tom podobně, jenže mi zbývá ještě 1,5 měsíce... Já chci chodit do práce, co nejdéle to půjde, pokud to půjde 😀.
Jsem zhruba 5 tt, tak jsem zvědavá ☹.

marci
autor
17. kvě 2008

moni. zkušebku jsem přečkala aniž by si toho někdo všiml, teď už jsem těhu oznámila v práci - ve středu jdu na koberec k ředitelce 😀 - teď už mě ale nic nemůžou. Zatím chci taky chodit do práce, i když je to čím dál únavnější, tak nevím jak dlouho ještě vydržím 😉

mywiel
17. kvě 2008

Od 4 mesiaca... 😉

misicka455
17. kvě 2008

Já si myslím, že je to individuální... 🙂

monikazajicek
17. kvě 2008

Tak to jsi šilkulka, neboooj ředitelku zvládneš, hlavně žádné nervy ani stresy 😉

marci
autor
17. kvě 2008

moni pokud nebudeš mít žádný problémy, tak měsíc a půl v klidu vydržíš to je tak nějak do 12 týdne, ne? Stejně bych těhu neoznámila dřív než po 1 trimestru ani kdybych ve zkušebce nebyla. Takže držím palce!!

monikazajicek
17. kvě 2008

děkuji moc, bude to kolem 12 týdne, tak jsem zvědavá, jsem dost hubená a už teď mám pocit, že mám větší bříško 🙂)) S tím 1 trimestrem je to pravda, hlavně, ať mi nebývá zle 😒

marci
autor
17. kvě 2008

V tomhle jsem měla štěstí - špatně mi nebylo ani jednou, zvládala jsem i služební cesty, akorát teda unavená jsem byla hodně (po práci jsem doma vždycky hned odpadla).

blovitc120
17. kvě 2008

pozrite sa do mojho albumu odkedy 😀 😀

petruci6
17. kvě 2008

blovitz ved ty nemas ziadne brusko 😕 kde mas babenko? 😅
mne je brucho vidno uz teraz 😀

ivana98
17. kvě 2008

blovitc, tebe ho stale nevidno 😅 😅

monikazajicek
17. kvě 2008

🙂))) to je malinkej krásnej pupíček

maca793
17. kvě 2008

mne začalo byť vidieť bruško až v 5 mesiaci, ale pri dvojičkách po mesiaci, lebo som rýchlo priberala. ale u každého je to individuálne. ja som pred pôrodom vypadala ako pri dvojičkách v 4 mesiaci. 🙂 😉

vejinka
18. kvě 2008

no ja som ho tusim mala uz od zaciatku len teraz sa dako troska vypucilo..a inak vecer vzdy je vacsie ako rano..len asi tyzden uz vidno aj rano 😉

katzi
18. kvě 2008

já jsem teď byla na ultrazvuku a sestra, když vykoukla do čekárny a chtěla mě zavolat, při pohledu na mě řekla: vy jste ta těhotná? 😀 Takže tak u mě, ale večer po celodenním jídle už bříško vidět je.

acinka
18. kvě 2008

Jé, to mám to samý, všichni kolem mě říkaj, že kdyby to o mě nevěděli, tak to nepoznaj! Ale já jim vždycky říkám, že jim ještě ukážem 😀

pipinka82
18. kvě 2008

no zo začiatku aj moje bolo malé a doki mi vždy vravel že kde som bruško nechala 😀 ale teraz na poradni mi už zasa povedal že je ako v 30tt velké ako mi narástlo 🙂 ale neva aspon viem že rastie môj pokladík v nom 🙂

mien
18. kvě 2008

ahojte baby ja som bola na tom tak isto ako vy na konci 22 ešte neblo veľmi vidno, ale teraz mám obrovskééééé

dididi30
18. kvě 2008

ahojte......mien caf,ako zijes? pod medzi nas 😀

mien
18. kvě 2008

už som tam

smardik
18. kvě 2008

Mi začalo růst bříško tak od 15týdne, zítra začínám 17a do kalhot co jsem nosila před těhu se nevlezu ani náhodou 😀

cazadora
18. kvě 2008

Tak jak tak koukam na starý fotky bříška tak když sem byla oblečená tak ještě tak ve 20tt nebylo nic vidět jen možná ženský když by měli podezření by si všimly.

A u kalhot je to i o tom že se rozestupuje pánev(každýmu teda jinak hodně a v jinym čase) já se do gatí nevešla snad od 15tt a to sem neměla ani břicho a nahoře max 1,5kg 😉

smardik
18. kvě 2008

smardik: tak na mě to fakt vidět jde, ted jsme se přestěhovali do nového bytečku a nová sousedka která mě nikdy předtím neviděla se mě ptá tak kdy se to narodí? 😀 😀 😀 takže na mě to fakt jde, ale je to tím že jsem před těhu byla hodně hubená (měřím 167 cm a měla jsem 45kg)

tanuki
18. kvě 2008

Ahoj holky, tak se hlásím do klubu 🙂 kamarádi se pravidelně podivují, že to vůbec není vidět...
Za 5týdnů máme svatbu, tak to zatím neřeším, ale jsem zvědavá, jak to bude- mám rezervované šaty, upraví mi je (upravují je do 5. měsíce, já budu v 6. 😅 ) ale ve skrytu duše počátám s tím, že mi třeba nebudou a budu týden před svatbou shánět něco na sebe. Původní vize byla nechat si ušít-sexy výstřih a pod prsy volné na pupíka, ale děsně blbě se to odhaduje, když člověk dopředu netuší, co těhotenství udělá s jeho tělem! No nic, ale ta 1000Kč záloha by mě mrzela 😉

Na jednu stranu mám z toho legraci, že nevypadám těhotně, ale na druhou stranu mi to někdy přijde trošku líto, když vidím těhule s krásnými bříšky a o mě by si lidé spíš řekli, že jsem měla dobrý oběd 🙂 ale naštěstí ta legrace zatím převažuje.

blovitc120
19. kvě 2008

nevidno mi ho :-/ . ale hybe sa a kopka aj za styroch, tak viem, ze je tam 🙂 . ved narastie raz 🙂

andela1
19. kvě 2008

ahojte baby!akurat tak pozeram ze mam ten isty problem ako merci na zaciatku.ja som tiez otehotnela mozno pomocou zmeny prostredia,cize zmena prace.nastupila som 1.aprila a tehotna som zostala 19.aprila.a teraz mam z toho strach som v skusobnej dobe.pokial mi nebude zle do 1.jula bude super.tiez neviem nakolko mi narastie brusko dovtedy.som tiez velmi stihla vazim iba 51kg.tak neviem ci to skor vidiet na silnejsich babach alebo na takych palickach ako som ja.
😀

smardik
19. kvě 2008

andela1: já jsem taky byla hodně štíhlá a bříško na mě jde vidět od toho 15týdne, ale myslím si, že kdybych chtěla v pohodě ho schovám pod nějakým volnějším oblečením tak myslím že i ty ho určitě skryješ 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru