Originální oznámení těhu tatínkovi a rodičům. Poraďte

baibies
31. črc 2011

Ahojky vynalézavé dámy, zatím spadám mezi snažilky ( možná se dá říct, že teprve budu spadat), ale už teď mám takové nápady, jak bych to mohla origo oznámit novopečenému taťkovi??? Poradte mi neco hezkého??? Popřípadě i rodičům, i jaké jste měly odezvy...

Děkuju Vám kočky moc...

Mějte se hezky, ať jsou Vaše zlatíčka zdravoučkové a snažilkám ať se brzy zadaří...

Nebo třeba písněte do SZ, děkuji za rady ;)

anetka1701
31. črc 2011

Heh, taky jsem plánovala :oD No, prča to byla, nakonec jsem letěla z Wcka s testem v ruce, strčila to mužovi pod nos a prej "vidíš tam to co já?" :oD

Sestřenka poslala vánoční přání a tam pod nim dva balonky - červenej a modrej a ten jeden měl v sobě ještě další balonek :oD to bylo pěkný...

elvira
31. črc 2011

Mě se moc líbil dárkový poukaz na odběr vnoučátka - některé holky to tu měly v albíčku. 😉
Já jsem nic originálně neoznamovala, měla jsem rizikové, rušila jsem den ze dne dovolenou se sourozenci, takže jsem to vybalila. 🙂

blanka.k
31. črc 2011

Rodina dostala "poukaz na vnouče", vypadalo to jako dárkový šek, jen malým písmem bylo psáno, že to opravňuje ok doběru 1ks vnoučete atd.... Pak tam bylo Vyrobili: já + manžel, Kontrola kvality : moje gynekoložka atd.... mělo to obr. úspěch, v 1 den slavili mamka narozky a babi s dědou zlatou svatbu, lepší načasování být nemohlo!
Upřímně mě ale trochu štve, jak to spousta holek do posledního slova a grafiky kopíruje 😔

cabalkova
31. črc 2011

Blanka mela krasne oznameni, moc se mi libilo... ale my na mimi cekali pres tri roky a kdyz se konecne povedlo, tak jsem letela s testikem stejne jako anetka a na nejaky oddalovani oznameni jsem fakt nemela. Proste jsme jen koukali na tu druhou carku, manzel nevericne a ja u toho bulela... no a hned jsem to volala mame... takze prekvapko zadny... on to zivot mnohdy tak zaridi, no. 🙂

mirisek81
31. črc 2011

Manželovi jsem to oznamovala na Vánoce. Dostal pod stromeček malinké Nike botičky v krabičce a pod nimi se ukrýval ultrazvuk miminka. Fakt nezapomenutelný pohled. Dokázala jsem to před ním tajit skoro 3 měsíce. Fakt to bylo obtížné, o to víc byl překvapen a rád. Mimi si hrozně moc přál už dlouho. Naši se to dozvěděli formou originálního vánočního přání. V té době jsme žili dlouhodobě v cizině, tak se mi to jevilo jako dobrý nápad.

maxi.smile
31. črc 2011

našim jsem dala přáníčko, už ani nevím jaké, a tam jsem si teda dovolila použít nápad o odběru 1 ks vnoučátka..jéé, než to můj táta pochopil 😀 Manželovi jsem to vydržela nevykecat od 9.12. do 24.12. ..když rozbalil všechny dárky, tak jsem řekla: ,,Jé, já bych zapomněla...ještě jeden dáreček" a dala mu celkem velkou krabici...v tom byly snad nastříhané noviny, či co, a na dně pidi body s logem Sparty (fan shop Sparta) a přáníčko, ve kterém byl vlepenej test (pod izolepu) a text ve smyslu: ,,Ahoj tati, ty mě ještě neznáš, ale mamka o mě už pár dní ví..mám asi tolik a tolik milimetrů, právě se mi vyvíjí srdíčko,...vypadám tak a tak (vyčetla jsem přesně dle tt na netu) ..když všecno dobře dopadne, tak mě tady budete mít příští Vánoce pod stromečkem. Moc se na vás těším..." něco v tom smyslu....Úspěch obrovský 😎

petruskaaa
7. srp 2011

Těhu jsem zjistila 10 dní před svatbou.Budoucímu tatínkovi jsem to řekla ještě ten den co jsem našla //,vlastně jsem mu řekla "že mu chci něco říct" a víc už jsem říkat nemusela 😀 .Před ostatníma jsme to těch 10 dní tutlali a oznámili jsme to během proslovu na svatební hostině kde byly obě rodiny a všichni nejbližší kamarádi 🙂

anetadr
14. srp 2011

tak to my jsme dali ultrazvukovou fotku do normálního alba s fotkama - pak jsme jeli k našim, že máme nové fotky, ať se podívají🙂 byla to strašná sranda - i když jim to tedy chvilku trvalo, než to pochopili, a pak další chvilku než to vstřebali🙂 jinak sranda byla i u manželovi sestry - ty nám nabízeli víno - a já jsem řekla že nebudu. Její manžel na mě - škoda že jste tu autem - jinak bych mohl rozhlašovat drby, že jsi těhotná a proto nepiješ. No a já... to by byla pravda🙂

lena.k
14. srp 2011

Ja jsem koupila nalepku dite v aute a nez jsem ji manzelovi dala, tak jsem mu rekla, ze pro nej mam super vychytavku do auta.

veronikaprostenika
16. srp 2011

Pritel je sportovec, tak jsem koupila male bodicko, pak jsem koupila nazehlovaci papir, ktery jsem dala do tiskarny, nechala ntisknout logo klubu, za ktery hraje a z druhe strany napsala prijmeni a mesic a rok, kdy se male narodi.
Nejmenujem se ak ale pro predstavu
Novak/Novakova
*12/2011
🙂
A to jsem pak nazehlila na bodicko.

lluculinka
6. kvě 2012

Dobrý den, potřebovala bych vědět, kde ten poukaz seženu. Kde mi ho vyrobí a tak. děkuji za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru