Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

michaela28
4. srp 2011

@chanellka já mám taky trošku zkrácený čípak, musela jsem v březnu na konizaci, tak doufám, že s tím nebudou komlikace 😖 .

chanellka
4. srp 2011

@michaela28 moje babička říká kde je víra tam je cesta 😉 musíš věřit, nepřipouštět si špatné myšlenky je to těžké ale funguje to 🙂

chanellka
4. srp 2011

@michaela28 já jsem na to m právě byla taky no tak uvidíme... Věřím že to bude v pořádku 🙂

skendy
4. srp 2011

@chanellka No také nám ( i všem ostatním) začínajícím těhulkám držím palečky ,aby vše šlo tak jak má!!! 😉

xavera
4. srp 2011

@michaela28 a kam chodíš do CARu? mě dělali kontrolní krev, takže jsem alespoň klidná, že Hcg roste. Nemůžou ti to fakt udělat? Zkus je nějak uprosit. Děti ještě nemáme 🙂 i když věk už na to je ( bude mi 34 ). Teprve před rokem jsme se brali.

michaela28
4. srp 2011

@chanellka doktor mi říkal, že ho zkrátili fakt jen o kousíček, ale stejně 😒 . Já se toho tak bále a hlavně jsem se už viděla s rakovinou nebo mrtvá 😖 .

michaela28
4. srp 2011

@xavera já jezdím do Hradce Králové do Sanusu a krev mi brali jentan minulý týden a to jsem měla HCG 381, sestra říkala, že je krásné a proto asi nemusím znovu. Přemýšlím, že si sjedu do laboratoře u nás jako samoplátce a bude. Ať vím, jak to roste. Já děti taky ještě nemám, v září mi bude 29, takže věk už taky mám 😒 .

chanellka
4. srp 2011

@michaela28 neboj určitě to bude dobré 🙂

xavera
4. srp 2011

@michaela28 taky o tom uvažuji - pozjiš´tuji kolik to bude stát. Ale 3 týdny nic nedělání rozhodně nevydržím. Alespoň jednou si do ultrazvuku nechám udělat test 🙂 29? to jsi ještě mladá kočka. 😉

michaela28
4. srp 2011

@xavera no, mladá už moc nee 🙂 , ale díky. Já si chci teď cinknout do nemocnice a zeptat se na no. Snad to nebude žádná darda. Já testila včera a ještě mám 1 poslední na příští týden 🙂 .

xavera
4. srp 2011

@michaela28 dej pak vědět, kolik po tobě budou chtít.

michaela28
4. srp 2011

@xavera určiě dám, teď jsem tam psala meila, tak uvidíme.

xavera
4. srp 2011

@michaela28 taky jsem teď napsala své gyn lékařce, jestli by mi nenapsala žádanku.

kwikwi
4. srp 2011

Ahoj holky.Tak u doktora vsechno OK.srdicko videt nebylo jen dutinka.Zatim vsechno v poradku,22.8 na kontrolu srdicka.

kwikwi
4. srp 2011

V albu mam fotecku moji dutinky 🙂

xavera
4. srp 2011

@kwikwi to je parádní dutinka! gratuluji. budu si představovat, že mám taky takovou 🙂 mě než udělají UZ, bude mít pracek nohy a ruce 😀

kwikwi
4. srp 2011

@xavera 🙂 Dekuji.Ja uz ale chci videt a slyset taky srdicko.ted je to jeste jenom prazdna dutinka ☹

xavera
4. srp 2011

@kwikwi ale aspoň víš, že je tam, kde má 🙂

su_nnet
4. srp 2011

Ahoj holky,tak mi začal trochu hnědý výtok a pobolívání a sem tam pichne,volala jsem dokt.říkal že mám zítra ráno přijít a podíváme se jestli nenastal někde problém,že si myslí že ne ale pro jistotu,že přece je to jen malé těhu a nic se nedá vyloučit,takže mám po náladě a do rána bych se nejraději prospala abych na to nemusela myslet 😒

kixi
autor
4. srp 2011

@kwikwi bud rada ze se vse vyviji tak jak ma 🙂 to ze tam srdicko neni dneska neznamena ze tam nebude za tyden! Je to perfektni, bud rada a tes se na dalsi navstevu 🙂

kixi
autor
4. srp 2011

@su_nnet neboooj, bud rada ze jdes k lekari...kdyz se podivas na net tak tam vsude pisou ze vytok byt muze...neboj...budu na tebe moc myslet a drzet pesti!

kwikwi
4. srp 2011

@su_nnet Klidek,nebude to nic hrozneho.Mne taky poboliva v podbrisku a taky nekdy pichne.Dr mi rekl ze pokud to neni zadna silna bolest tak je to v poradku.A vytok si myslim ze je ok,pokud to neni krev.Tak hlavne nestresuj

su_nnet
4. srp 2011

@kixi Jak jsi dnes dopadla?Byla jsi u dr nebo see pletu? 🙂
@kwikwi Holky děkuju,uvidíme zítra,jsem ráda že mě neodbyl slovy to nic není ale že mám dojet...já jsem hrozná,pořád se sleduju a akorát se tím stresuju.

kixi
autor
4. srp 2011

@su_nnet jdu az 17:20 ... jsem zvedava a lehce nervozni ...

su_nnet
4. srp 2011

@kwikwi Máš krásnou dutinku,taky máme takovou 😉

su_nnet
4. srp 2011

@kixi Tak dej vědět,budu na Tebe myslet...a už je líp proti včerejšku?

kixi
autor
4. srp 2011

@su_nnet po vcerejsku uz je me zase dobre...kazdy tyden mam jeden den totalni krizi...to se da...jen jsem mela dnes divoke sny, ale to je tim, ze jsem nervozni z dr...jsem zvedava, nektere holky maji srdicko uz v 6 tt tak uvidime...sama si myslim ze uz tam je, ale to muze byt omyl 😀

su_nnet
4. srp 2011

@kixi No já byla od pondělka bez krize až do dnes no...znervoznilo mě to,ani ne tak to pobolívání ale ten hnědý výtok 🙂 Určitě mi napiš,jsem zvědavá co uvidíte 🙂

kixi
autor
4. srp 2011

@su_nnet chapu to...proto se sama bojim prohlidky, abych se nedozvedela neco co se me nebude libit...ale vydrz...urcite nejsi prvni ani posledni, kdo ma takoveto problemy...spis by bylo divne kdyby ty problemy nebyly...zitra bude vse ok, uvidis 🙂

su_nnet
4. srp 2011

@kixi Doufám 😉 Je jasné že nejsem první ani poslední kdo má takové problémy,jen dokud se Tě to netýká tak to člověk bere jinak...sama jsem to teď poznala...tak uvidíme,budu držet palce ať Ti vše dopadne dobře a těším se co napíšeš 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru