Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

kixi
autor
4. srp 2011

@su_nnet no ja to prave vcera poznala taky...mela jsem chvilku taky hnedy vytok...strasne jsem se vydesila, takze ti naprosto rozumim...jen tim jak to preslo jsem se snazila na to zapomenout...je to tezky, kdyz je me blbe tak mam strach ze se neco deje, kdyz se nic nedeje tak premyslim, jestli neni neco spatne 😀

su_nnet
4. srp 2011

@kixi Tak to jsi úplně stejná jako já,taky jsem taková....úplně se vidím v tom co píšeš 😀 ...

kixi
autor
4. srp 2011

@su_nnet a ted uz muzes byt uplne v klidu protoze uz mam i stejny problem jako ty, prave jsem se vratila z WC 😀 no takze uvidime co me dneska mudr rekne, uz vidim jak se klepu v cekarne 😀

su_nnet
4. srp 2011

@kixi Fakt?...no tak v klidu nebudu,to zase jako jsem si za žádnou cenu nepřála aby na tom byl někdo stejně....a máš to moc?

kixi
autor
4. srp 2011

@su_nnet ne, trosku...ale vis jak, znervozni to ...ale uz se nad to snazim povznest...protoze jinak ze me za tech 9 mesicu bude hromadka nervu v kybliku 😀

su_nnet
4. srp 2011

@kixi No já to taky nemám buhví jak...jen sem tam...tak já se teda začnu povznášet s tebou 😀

kixi
autor
4. srp 2011

@su_nnet to je dobry napad 😀 tak me povez na cem si treba ujizdis co se tyka jidla? ja uplne silim po ovocnejch dzusech a ovoci - presne po tom, co jsem nikdy moc nemusela 😀

su_nnet
4. srp 2011

@kixi Já od začátku,jeste nez jsem zjistila // jsem začala bouchat sladký,dortíky,trubičky atd.nikdy bych si to jen tak nedala třeba trubičky vůbec,a pak zrovna dvě ke snídani co donesla mojeho bábina.Teď mám ale spíš takové období bez chuti,jím sice pravidelně i ovoce a zeleninu ale to jen pro to že jsem těhu,jinak jsem tohle hodně odbývala.Celkem mě přešla chuť na maso,můžu tak dětskou šunku ale jinak na to chuť nemám...ale říkám,teď mám dny bez chuti....

kixi
autor
4. srp 2011

@su_nnet jj bez chuti jsem taky byla par dni...normalne jim celkem zdrave ale ted jsem si to jeste zvysila at se ma hrasek dobre 🙂 jedine co me chybi je vino, to je moje laska...ale myslim ze po tretim mesici uz bych nejake to deci dat obcas mohla 😀

su_nnet
4. srp 2011

@kixi Tak já alkohol nepiju,jen vážně svátečně 🙂 ....tak ten mi nechybí 🙂 ...kafé co piju já tomu se nedá říct ani kafé ale spíš kakao,samé mléko ale teď na to chuť nemám tak to narozdíl od mé kamaradky která kafe tak miluje že v obou těhu trpěla že nemůže svou dávku,tohle mám taky vyřešené.
Docela mi jedou mandarinky,ty bouchám porad 🙂 ....

verusa.j
4. srp 2011

ahoj holky, mohu se přidat? O tom ,že jsem těhotná jsem se dozvěděla z testu 18.7. v pondělí jsem byla u doktorky, už jsem viděla i fazolku, ale ještě nebylo srdíčko, taky jsem viděla hematom kvůli kterého jsem špinila, ale už to řešlo, ted musím pořád ležet respektive nic nedělat, máte už nějaké nevolnnost? já pořád žaludek na vodě, sem tam natahování

chanellka
4. srp 2011

@verusa.j tak vítej a gratuluji, já nevím jestli jsem divná ale já se cítím úplně v ohodě občas teda píchne v podbřišku ale jinak nic pohodička 😀

su_nnet
4. srp 2011

@verusa.j Ahoj a gratuluji,já teda jak kdy...třeba v pondělí mi bylo dost zle a teď třetí den celkem dobré,jen bez chuti a prsa mě bolí nejvíc v noci...mě podbřišek pobolívá ale jak jsme psala přišel hnědý výtok,tak ráno jedu k mudr.

verusa.j
4. srp 2011

@su_nnet - tak mě se to tak střídá, jak se nenajím, tak je to horší, ale snad už se to nezhorší. Jinak to bude určitě taky nějak hematom, doktorka říkala, že to může být nějaká prasklá cévka nebo, jak se mimi uhnizduje, neboj.
@chanellka - bud ráda, že ti nic není, bříško mě taky sem tam pobolívá, prsa ani moc ne

su_nnet
4. srp 2011

@verusa.j Uvidím,doufám že to nebude nic vážného.No s prázdným žaludkem je to horší ale když není na nic chuť tak vždycky přemýšlím co do sebe.Mě teda bývá špatně večer a v noci,ráno ne...prsa mám citlivé pořád ale v noci nejvíc.Únava taky jak který den,teď jsem tři dny celkem dobrá...

verusa.j
4. srp 2011

@su_nnet - taky mi bývá hůř večer než ráno, ráno se najím ještě v posteli a je mi dobře. určitě ti doktor předepíše nějaké léky proti špinění, vitámíny apod. , mám to taky

su_nnet
4. srp 2011

@verusa.j Já jsem ještě před tím než jsem zjistila že jsem těhu,měla v noci návaly vedra a hrozný pocit na zvracení,myslela jsem že jsem něco špatného snědla..no a ono ne 🙂 Ranní nevolnosti mě nepotkaly,max.mám žaludek na vodě.Spíš jsou mi v noci nepřijemne ty prsa,nemůžu ležet jinak než na zádech a nebo na boku ale to hledám chvíli polohu než ji najdu tak aby to nebolelo 🙂

verusa.j
4. srp 2011

@su_nnet - tak to mě bolelo při dřepu tak divně v podbříšku, jinak nic moc a trošku ty prsa, udělala jsem si v den menses test a už tam byly dvě čárky.

su_nnet
4. srp 2011

@verusa.j Já jsem si dělala test až 3 dny meškání,nepřipouštěla jsem si že by to mohlo vyjít,vždycky jsem letěla testovat a byla jsem akorát zklamaná.Až teď si uvědomuji tu zvýšenou chuť na sladké,neustálé běhání na wc a ty noční návaly...Jo a hrozně mě táhly záda a podbřišek.

verusa.j
4. srp 2011

@su_nnet - tak já v ten den, ale absolutně jsem si to nepřipouštěla, protože to byl první pokus snažení a ono to vyšlo ani nevím jak, jnak ted je mi naprosto skvěle, není mi vůbec blbě, mohlo by to tak zůstat, chutě mám spíš na slané než na sladké

kwikwi
4. srp 2011

@verusa.j ahojky.Gratuluji a vitej mezi nama.Preji Ti pohodove tehotenstvi 🙂

verusa.j
4. srp 2011

@kwikwi - děkuji, tobě taky tak

kixi
autor
4. srp 2011

Ahoj holky, tak nechapu...byla jsem dneska na UTZ, mel bych byt v 6TT (posledni ms 22.6)...no na minulem UTZ nebylo nic videt a dneska gestacni vacek...takze pry 4+5...nerozumim tomu..pry to nemusi nic znamenat, ze mohlo k oplodneni dojit pozdeji..otehotnela jsem v prvnim cyklu po vysazeni HA, takze jsem nevedela kdy mam presne ovulaci...ale pocitala jsem ze cca po tech dvou tydnech..a takto me to vubec nevychazi ☹ Nevite co to muze znamenat???Je mozne ze jsem ovulovala pozdeji? Test jsem mela pozitivni 22.7 Poradte ´prosim

jaja.m
4. srp 2011

Ahojky,neni to možné,je to pravděpodobné🙂.A to ti řikám z vlastní zkušenosti.Já vysadila ha na konci dubna.MS jsem dostala po 31dnech 5.6 a ovulaci a následné oplodnění proběhlo až někdy kolem 5.7 čili den před další MS.Ovulaci a celý cyklus máš pro HA velmi rozházený.Mě vyšel pozitivní test až 18.7 a dnes jsem byla doktora a mám gestační váček a malinkaté embrium.To se ti tam oběví až později.Můj gestační váček odpovídá 5plus1 a embrio 4.Talže to se ti tam za týden oběví uvidíš.A doktorka mi řekla,že je to úplně v pořádku,ovulace může být kdykoliv v cyklu.Těch 14dní po MS platí jen když máš pravidelnou MS bez HA

kixi
autor
4. srp 2011

@jaja.m moc dekuji za odpoved...ja uz jsem v tom zamotana uplne...asi se na to vyprdnu a prestanu cokoliv pocitat...jedine co si preji aby to nebyla varianta, ze se vyvoj opozdil ☹ Ale e fakt ze z vysazeni HA jsem byla rozhozena cela tak snad je to ta lepsi varianta...na kontrolu jdu az 22.8 :(

jaja.m
4. srp 2011

@kixi :Nemáš zač,taky jsem z tho byla zmatená,ale ničeho se neboj.Já sem taky všemožně hledala na internetu atd.Ale je fakt lepší na to nemyslet.Hlavně,že už na UTZ bylo něco vidět a že je to tam kde má být🙂.Já jsem taky měla jít až 22,ale ptž odjíždíme na dovolenou,tak jdu za týden,tak písnu jak to povyrostlo.A uvidíš,že tho 22 už tam budeš mít pěkný embryo a i srdíčko🙂

kixi
autor
4. srp 2011

@jaja.m diky moc a uzij si dovolenou! pocitat uz nic nebudu...hlavne ze je teda od minule nejaky vyvoj a doktorka me dala balicek pro nastavajici maminky...to uz neco znamena 😀 😀

jaja.m
4. srp 2011

@kixi 🙂 Děkuju.To víš,že znamená🙂.Chtěla jsem se zeptat,tobě fotku dr. dala?Holky tady mají v albách fotečky,ale sama od sebe jsem se ptát doktroky nechtěla🙂

kixi
autor
4. srp 2011

@jaja.m nedala..mela ji vytistenou ale nedala...ja myslim, ze je to lepsi...mit ji doma tak to porad hypnotizuju a snad i premeruju :D

jaja.m
4. srp 2011

@kixi .To je fakt,je to asi lepší 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru